פיגוע דקירה ברמי לוי: מחבלים דקרו ונוטרלו (וידאו)

סמוך לשעה 16:20 הגיעו שלושה פלסטינים ברכב מסחרי לסניף הסופרמרקט. שלושת המחבלים – כולם תושבי העיירה הפלסטינית – השלושה נכנסו למקום ואחד מהם התנפל על לקוחות שהמתינו בתור לקופות.

אירוע דקירה באתר קניות במישור אדומים.  בתחילה נמסר מזק"א על אירוע ירי בסניף רמי לוי במעלה אדומים.

ככל שהתבהרו הפרטים התברר כי מחבל ככל הנראה החל לדקור עוברים ושבים, במקום מספר נפגעים.

למקום הוקפצו כוחות גדולים של משטרה, מג"ב וכוחות הצלה שבאו לזירה.

במקום שני פצועים באורח בינוני. מדיווח ראשוני עולה כי מאבטח ירה במחבל ונוטרל.

סמוך לשעה 16:20 הגיעו שלושה פלסטינים ברכב מסחרי לסניף הסופרמרקט. שלושת המחבלים – כולם תושבי העיירה הפלסטינית אל עזרייה, מזרחית לירושלים – נכנסו למקום ואחד מהם התנפל על לקוחות שהמתינו בתור לקופות.

אחד משני הפצועים הוא פרמדיק של מגן דוד אדום שהיה בסניף ונפצע במהלך ניסיון להתעמת עם המחבל. צוותי מד"א שהוזעקו לזירה פינו את שני הפצועים, שניהם כבני 50, לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים במצב בינוני, כשהם סובלים מדקירות בפלג גופם העליון.

רמי לוי 2

כשהגעתי לזירה נמסרו לנו כי בסמוך לקופות נדקרו מספר לקוחות", סיפר מתנדב איחוד הצלה אריאל בן דוד. "הענקנו טיפול ראשוני לשני נפגעים מדקירה בפלג הגוף העליון. למרבה הנס לא היו נפגעים נוספים באירוע".

סמוך לקופות היו שני פצועים בהכרה מלאה, שסיפרו שכשהיו עסוקים בקניות הם הופתעו על ידי מחבל שהתפרץ למתחם ונדקרו", סיפר פרמדיק מד"א פאדי פדארנה. "המחבל נכנס למקום והתחיל לדקור", הוסיף חיים ויינגרטן, מתנדב זק"א שהגיע למקום.

"הוא דקר אחר והמשיך הלאה אבל כשהגיע לאדם השני, הוא לא ויתר לו והתחיל להיאבק איתו", הוסיף ויינגרטן. "הייתה פאניקה גדולה במקום, צעקות, כולם ברחו. פשוט ראו את הרצח והמוות בעיניים של המחבל. זה נס שיש רק פצועים בינוני".

משה לוי מתנדב איחוד הצלה סיפר: "הפיגוע היה בתוך הסניף סמוך לקופות, הענקנו טיפול רפואי ראשוני לשני נפגעים מדקירה בפלג גוף עליון שהיו בהכרה מלאה, הדוקר נוטרל לאחר שמאבטח ירה לעברו, אין ספק כי מדובר בנס שלא היו נפגעים נוספים".

דוברת המרכז הרפואי הדסה מוסרת כי למרכז הטראומה בהדסה עין כרם הגיעו 2 פצועים מאירוע הדקירה במישור אדומים. שניים במצב בינוני עד קל. הדקירות בראש, לאחד מהם גם ביד. ממשיכים בבדיקות ואבחון. להדסה הר הצופים הגיעו עוד 2 נפגעי חרדה במצב קל.

ממוקד מד"א ירושלים נמסר: "איחולי החלמה מהירה לפארמדיק זוהר לומר, שנפגע קל עד בינוני מדקירות של מחבל במישור אדומים, מאושפז בע"כ. נקווה לבשורות טובות, שלמה פטרובר (כללי י-ם)".

 

תיעוד וידאו מהזירה

צפו בפינוי הפצועים

וידאו נוסף

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי גרם הפיגוע???????????????????????????????

  מי גורם כל הפיגועים???????? באמת חשבונות שמים אינני יודע בכלל, משום שרבינו רשכב”ג מרן הרב ש”ך זצוק”ל אסר לנו לעסוק בניסתרות, אבל יש לי שאלה לכבוד הרב רובין שליט”א: רב החשוב דקהילת בני תורה בהר נוף בירושלים עיר הקודש, האפ אתה בטח כבר יודע ומרגיש ומודה שאתה אחד מהגורמים למחלוקת בבני תיירה נגד ר’ שמואל שליט”א, ופשוט שמשום זה הקב”ה הביא הטבח דוקא בבית כנסת שלכם ולא במקום אחר.

  כבודו מספר לשר התורה שליט”א שהיה לך נס שלא היתה שם, אני ממליץ לך לחזור בתשובה להפסיק לבזות ר’ שמואל שליט”א מהר, כבוד הרב, הקב”ה ריחם עליך ונצלת כדי שתשוב בתשובה שלמה, ותפסיק המחלוקת, ולצערינו נראה שאתה עוד ממשיך …, “שומו שמים”

  כבוד הרב, לטובתך נא לזכור שמרן ר’ שמואל אורבאך שליט”א תלמיד חכם ענק וצדיק גדול, ואיך אתה ממשיך לבזות אותו ??? המושגים אכזריות שלך לגבי המחלוקת בבני תיירה, לכאורה גרמו את הטבח האכזרי!!! לא מתאים לרב גדול כמוך. אני פשוט מרחם עליך!!!!!

  מבחוץ נראה לנו שהשטן עדיין מרקד ביניכם רח”ל, אוי כמה אמת כואבת יש במה שכתבתי. “מי יודע אולי הקב”ה זימן את הרציחות בתוך בית הכנסת הזאת, היות שלא שומרים את קדושת בית הכנסת כראוי ובפרט ע”י פילוג האחדות במחלוקת”

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איכה הייתה לזונה? בפרישכם כפיכם, אעלים עיניי מכם–גם כי-תרבו תפילה, אינני שומע: "ידיכם, דמים מלאו". אם-תמאנו, ומריתם–חרב תאוכלו, כי פי ד' דיבר.
  הפיגוע בגלל גליק – החייב כרת לעלית להר הבית

  . |
  הגב