אישום: חרדי ביצע מעשים חמורים בבנות משפחתו

על פי כתב האישום, בין השנים 2014-2016, עת הייתה אחייניתו של הנאשם בת 13 ועד שמלאו לה 14.5 נהג הנאשם במספר רב של הזדמנויות לעשות מעשים שלא ייעשו, כל זאת עשה הנאשם לשם סיפוק

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד ליזו אבקסיס-וולפוס, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד חרדי תושב ירושלים, נהג הסעות, בן 31 בגין עבירות רבות וקשות אשר ביצע בשתי קטינות עת היו בנות 14. בבקשת המעצר נכתב כי "העבירות אשר בוצעו ע"י הנאשם לאורך תקופה ארוכה, תוך ניצול גילן הצעיר של הנערות וביחס לא', גם תוך ניצול הקשר המשפחתי, מבהירות כי אין תחליף ראוי למעצר המשיב עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו".

על פי כתב האישום, בין השנים 2014-2016, עת הייתה אחייניתו של הנאשם בת 13 ועד שמלאו לה 14.5 נהג הנאשם במספר רב של הזדמנויות לעשות מעשים שלא ייעשו, כל זאת עשה הנאשם לשם סיפוק. אירועים אלו התרחשו בביתו של הנאשם, בגנים ציבוריים וכן ברכב ההסעות של הנאשם בתדירות גבוהה במהלך התקופה.

עוד עולה מכתב האישום כי בין החודשים מרץ עד יולי 2017, עת הייתה ב', חברתה של האחיינית בת כ- 14 שנים, בהזדמנויות שונות, בעל הנאשם את הקטינה, עשה בה מעשה סדום וביצע בה מעשים מגונים שלא בהסכמתה החופשית. גם לאחר שהמתלוננת אמרה לנאשם כי היא מבקשת שיפסיק להטריד, הוא נהג לומר לה "תירגעי, שום דבר לא יקרה", התעלם מבקשתה והמשיך במעשיו.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.