תלמידת 'רמתי' שפכה אקונומיקה על שוטר

כתב אישום הוגש נגד תלמידתו של הרב אהרן רמתי המואשמת כי שפכה אקונומיקה על פניו של שוטר. לטענת התלמידה היא לא ידעה שמתיזה אקונומיקה על שוטר. {כתב אישום}

לפני כשנה התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ירושלים אודות קטטה בבית ברחוב שאול המלך בשכונת סנהדריה. ניידת עם שוטרי סיור מתחנת לב הבירה הגיעה למקום, השוטר הזדהה וביקש לפתוח את הדלת. דיירת במקום התיזה אקונומיקה על השוטר. השוטר נפגע בפניו ופונה על ידי מד״א במצב קל לבית החולים שערי צדק.

כעת שנה אחרי מוגש כתב אישום נגד תלמידתו של הרב אהרן רמתי המואשמת כי שפכה אקונומיקה על פניו של שוטר. בית משפט השלום בירושלים דחה דיון בעניינה של הצעירה, בת 23, הלומדת בסמינר 'באר מרים' של הרב רמתי. דיון ראשון בנושא היה אמור להתקיים השבוע, אך הוא נדחה לבקשת פרקליטה, עו"ד אריאל עטרי, לטובת הסדרת ייצוגה. מועד הדיון הבא נקבע לחודש אוקטובר.

בכתב האישום פורט כי התלמידה אמרה בעת המקרה כי היא מעוניינת לשפוך שמן על המפגינים. היא ניגשה אל המטבח ומילאה כלי לנטילת ידיים באקונומיקה ובמים.

באותו זמן דפק שוטר על דלת הסמינר, הזדהה כמשטרה וביקש לפתוח לו את הדלת. הצעירה פתחה את הדלת אך לטענתה לא ידעה שמאחוריה עומד שוטר.

התלמידה, כך מצוין בכתב האישום, שפכה את תכולת הכלי על פניו ופגעה בעיניו. השוטר פנה לקבלת סיוע ונמצא כי יש בעיניו אדמומיות וגירוי בלחמית. ברשימת עדי התביעה נמצא הרב רמתי עצמו, שאמור להעיד על שהתרחש באותו ערב.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נו מה קורה עם המשפט של התלמידה?
  מה קורה משטרת ירושלים?
  הרמתם ידיים? או שרמתי כבר שילם לכם כסף להשתיק את זה..זה ברור שכן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. נו ומה קורה עכשיו עם התלמידה?
  גם את זה משטרת ירושלים העלימה עין?זה ברור שכן כל עוד מדובר באהרון רמתי

  אמיר |
  הגב