אישום: קצין הכה חרדים אזוקים

המחלקה לחקירת שוטרים הגישה היום לבית המשפט השלום בירושלים כתב אישום נגד קצין משטרה מתחנת מוריה שהכה חרדים בעת שהיו אזוקים.

הכה חרדים אזוקים ומבקש לחזור לתפקיד: המחלקה לחקירת שוטרים הגישה היום לבית המשפט השלום בירושלים כתב אישום נגד קצין משטרה מתחנת מוריה שהכה חרדים בעת שהיו אזוקים.

״הבלשים הם כמו הילדים שלי, מי נגע בילדים שלי״ צעק הקצין בעט בגבם כשפניהם אל הקיר והם אזוקים, הקצין אף השליך כסא אל עבר אחד העצורים כך על פי כתב האישום החמור שהוגש נגדו.

הרקע לאירוע הוא כניסת בלשים לבניין ישיבה שם שהה אברך במעצר בית, בעת שהות הבלשים בבניין הישיבה התגודדו סביבם האברכים והם הזעיקו עזרה, לאחר שיצאו מהבניין נעצרו ארבעה חשודים בתקיפת הבלשים, לפי הנאמר בכתב האישום הבחורים בעטו בניידות ולא אוזכר תקיפה פיזית של שוטרים, החשודים נלקחו למעצר בתחנת מוריה, שם הגיע הקצין ו״נקם״ באברכים על הפגיעה בפקודיו.

פרקליטיו של הקצין טוענים כי הוא מכחיש את המיוחס לו אך במח״ש החליטו שיד די ראיות להגיש נגדו כתב אישום, באשר לשוטרים שהיו עדים לארוע החליטו במח״ש להעביר את עניינם למחלקת משמעת.

פרקליטיו של הקצין מסרו בתגובה: "מרשינו הינו קצין מצטיין ומוערך אשר תרם רבות למדינת ישראל ולאזרחיה במהלך שירותו במגוון תפקידי שטח רגישים ומורכבים במשטרה. מרשי מכחיש את המיוחס לו בכתב האישום ויילחם על חפותו על מנת לחזור במהרה לתפקידו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.