הגביר של ויז'ניץ בראיון מרתק: "תרומותיי לחסידויות עלו עשרת מונים מהרכבים שקניתי" (הקלטה)

הגביר של ויז'ניץ מספר: "כך קניתי את הרכב היקר בישראל". האזינו לראיון המעניין והמרתק

גבי בוזגלו – איש עסקים חילוני-מסורתי, שנחשב לתורם הכי גדול של חסידות ויז'ניץ, קנה את הרכב הכי יקר בארץ.

בוזגלו חסיד חב"ד במקור, הכיר את חסידות ויז'ניץ דרך המחנך שלו – חסיד ויז'ניץ, שלטענת בוזגלו היה מחנך מעולה ולא היכה אותו, נחשב היום לתורם הכי גדול של החסידות.

לאחרונה התפרסם בוזגלו בעקבות רכישה של המכונית הכי יקרה בארץ, מדגם מרצדס s65 AMG שעלותה כ 2.3 מיליון שקל. סכום עצום לכל הדעות.

בראיון למנחם טוקר, ברדיו קול- חי. חשף בוזגלו פרטים על הרכב. "זה רכב מאוד חכם, רכב שכולו ממוחשב. הרכב החכם יודע כמעט לנהוג לבד ללא עזרת הנהג, בעזרת מצלמות חכמות שמזהות נתיבים, ורכבים מסביב הרכב. מחשב הרכב מסוכרן עם המצלמות, וכתוצאה מכך הרכב מאט או מאיץ בהתאם לתוואי הדרך ומהירות הרכבים שמסביב, וכמעט שלא צריך ללחוץ על הדוושות או הברקסים. המנוע הינו בעל נפח של 6300 סמ"ק, 630 כוחות סוס. 12 צילינדר. רכב מלחמתי מאוד" כלשונו. "רכב מאוד מפנק, ומאובזר ברמה של סלון. חיכיתי לרכב שנה שלמה עד שיצרו אותו. מרצדס, ירדו איתי לפרטי פרטים בתכנון בניית הרכב. מצבע חוט שבו יתפרו את הכיסאות מעור, ועד לתכנון מרחב הרכב שיתאים לשמש גם כמשרד." "רק שינוי הצבע מלבן רגיל ללבן מט, עלה לי 40 אלף שקל".

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול חי')
[alooma ref="6dcbe27a52cc995439046fb164276b21.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

לשאלת המראיין מנחם טוקר "מה עוד יכול להיות ברכב שעלותו כזאת גבוהה"? השיב בוזגלו, "יש בכיסאות של הרכב מסאז' באבנים חמות, יש מקרר מפנק. תאורת אווירה שמשתנה ב-7 צבעים. הגה ספורט, ומערכת בלמים מאוד מיוחדת , הרכב עשוי מבפנים מעור נאפה. מערכת מולטימדיה משופרת. מערכת שמע עם 24 רמקולים תלת מימדיים . אפילו המהנדס חתם על המנוע אחרי שעבד עליו כחצי שנה".

"אני אוהב רכבים" אומר בוזגלו למנחם טוקר, יש ברשותי עוד כשמונה רכבים. הרכב הכי זול מבניהם הוא גם מדגם מרצדס ועלותו כ 1.2 מילון ₪. כמו כן יש לי BMW שיוצר במיוחד עבורי בגרמניה, והוא ייחודי בעולם, לא רק בארץ. הוא משמש גם למרוצי מכוניות. כמו כן בניתי חניה מיוחדת לרכבים, עם מעליות. ואבטחה שיש אותה רק בנתב"ג מאוד קשה לגעת במכוניות".

"מותר לך אתה התורם הכי גדול של ויזניץ', ומה גם שעבדת על הכסף ביושר". השיב לו מנחם טוקר. "וקח בחשבון שאחרי השידור הזה אתה הולך לקבל הרבה טלפונים משנוררים".

אלא שאז סיפר גבי בוזגלו למאזינים "ויז'ניץ' הם לא היחידים, אני תורם גם לחסידות חב"ד, ועוד מוסדות ידועים בארץ". ואני יכול להגיד לך שערך התרומות שלי למוסדות תורה, עולה על העלות של כל הרכבים שלי גם יחד."
(סייע בכתבה: עמוס ביסמוט)

צפו מגלובס: הגביר של ויז'ניץ קנה רכב היקר בישראל
[alooma ref="11489d7bd97394e619fa746bc8fcd40e.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חסיד חב"ד.. נו ..

  אולי הוא למד במוסדות חב"ד אבל הבית ממש לא היה בית של חסידי חב"ד . היה בית טוב ומחנך זה כן ולא פחות טוב מבית חסידי, אבל לא בית חסידי אז אין מה לכתוב סתם .
  בגיל 16 עזב את בית ספר, הלך לעבוד באילת והוא עבר לעולם החילוני. מה זה מסורתי ?
  שיהיה לו בטוב . אצלנו כשקונים אוטו סותמים וב"ה אין אוטו בשני מיליון אבל ב"ה לא חסר, וכשתורמים כסף שמים מסקינטייפ על הפה וב"ה שמים מסקינטייפ על הפה הרבה . והכל מאיתו . והשם שכתבתי בתגובה הוא שם בדוי כי אף אחד לא אמור לדעת בכלל מה אבא שלי נותן כי הוא חינך אותי שכשנותנים לא כולם צריכים לדעת . ואחי התחתן וקיבל באמת אוטו מאוד נחמד מאבא אבל החזיר לו אותו ואמר שהוא לא מוציא עיניים לחברים מהישיבה שהתחתנו באותו זמן ושאם ירצה להביא לו רכב יפני פשוט ועממי מיד שניה 5 שנים לפחות על הכביש כשיהיה להם ילד ראשון אז הוא ישמח אבל אבא לא חייב לו שום דבר .

  נתנטע |
  הגב