"אם ישי לא יקבל 7 מנדטים אתרום 10.000 $ למשפחה נזקקת" (וידאו)

איש העסקים רוני מאנה מבטיח: "אם אלי ישי לא יקבל ששה או שבעה מנדטים אתרום עשרת אלפים דולר למשפחה נזקקת, ועל כך כתב ישי בדף הפייסבוק: "גם איש העסקים רוני מאנה מאמין שנהיה הפתעת הבחירות!"

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד
  הרמב"ם בעבר ובהווה
  רבנו הגדול הרמב"ם רבי משה בר מיימון זצ"ל שהיה כידוע גדול גדולי הפוסקים ומגדולי הפרשנים ואנשי המחשבה, והיה בקי בקיאות נפלאה בנוסף לתורה גם בכל שאר החכמות, אשר העניק לעם ישראל תורה מפוארה בכלי מפואר בסדר נפלא ומופתי, ועל פיו ועל ידו הושתתו יסודות האמונה ועיקרי ההלכות מאז ועד עתה וגם להבא.
  אדם גדול ועצום זה, רבים מגדולי חכמי ישראל בתקופתו יצאו כנגדו למלחמה בתקיפות רבה וכתבו עליו דברים קשים ורצו להחרים ספריו לחלוטין, וכמובן הכל היה לשם שמים קנאת ה' צבאות, כי לדעתם כתב דברים שאינם נכונים ביסודות האמונה ועוד.
  אך גלוי ידוע ומפורסם לכולם מה היה לבסוף, ראו כולם את גבורתו וצדקתו, שבחו והודו לשמו ולכל ספריו וכתביו, ומלכותו ברצון קבלו עליהם, ועשרות ספרים נכתבו על חיבורו היד החזקה ושמם מעיד עליהם שהוא המלך בממלכת התורה. גם אמצו יחדיו בהחלטה גמורה שאין עליה עוררים את כל י"ג עיקרי האמונה אשר קבע שמי שאינו מאמין אפילו רק באחד מהם אין לו חלק לעולם הבא.
  ובמאתיים שנה האחרונות, צאצאי גדולי הרבנים שרצו להחרימו עוסקים בתדירות יומית בספריו, ומבססים את עיקר שיעוריהם וספריהם על חיבורו ההלכתי הגדול, עד שיש להרהר אילולי חיבורו זה על מה היו מושתתים חבורותיהם וחידושיהם.
  רבותי! ההסטוריה חוזרת!!!
  בדורנו זה זכינו גם כן להרמב"ם שליט"א מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז רבנו מאיר בן מצליח, אשר ידיו רב לו בכל החכמות והמדעים, ומפעים בידיעותיו המעמיקות את המומחים בכל אחת מחכמות אלו. ועיקר העיקרים, שמתוכן ועל ידן מאיר באור יקרות פסוקים בתנ"ך ומאמרי חז"ל שהיו קודם לכן עמומים או אפילו תמוהים בעיני בשר ודם נערים עם זקנים בחכמה ובמנין.
  וכל זאת, מלבד גאונותו ובקיאותו בכל מכמני תורתנו הקדושה על ארבעת חלקיה פשט רמז דרש וסוד, ועיונו הזך והנקי המסלת ומסקל כל פירוש לא מחוור וכל העמסה כבידת לשון. גם זכה ללשון לימודים ובמתק שפתיו ממתיק כל דבר תורה וחכמה, ושומעי לקחו מפשוטי העם עד תלמידי חכמים מובהקים מתענגים תענוג רוחני עילאי בכל דרשה או שיעור שלו. אין מה לומר, ממש חד בדרא בכל התחומים. ולמפורסמות אין צריך ראיה.
  והנה כמאז כן עתה, בפרוץ מרן שליט"א בדרך חדשה המאחדת את כל יראי ה' יחדיו בתנועה אחת, ומשלבת את כל הטוב הנמצא בכל קבוצה וקבוצה מעובדי ה', ודרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום, ומיוסדת ומושתתת אך ורק על פי דרך התורה המסורה לנו מדור דור ללא כחל וללא שרק, בלי תערובת נגיעות אישיות ושאר מרעין בישין. יוצאים חלק מחכמי ישראל כנגדו ונגד דרכו בלשונות קשים. ואם כי ודאי כוונתם לשם שמים, אך בל נשכח את אשר נעשה עם הרמב"ם זצ"ל, והוא הוא מה שיהיה גם עם הרמב"ם שליט"א.
  ואתה קורא יקר הירא את דבר ה' ובמצוותיו חפץ מאד, לא משנה כלל לאיזה חוג אתה משתייך, בידך להחליט אם להצטרף לדרך הנכונה הישרה והצרופה, או שאתה מעדיף להיות עוד כמה שנים עם הרבים שיתחרטו על מעשיהם ויבואו להתנצל. ועשית כחכמתך!
  עיקרי דרכנו במשפט אחד
  "תורה אחדות וימין מקרבים את קץ הימין"

  לאה |
  הגב
 2. בוחרים בדרך מרן!! בוחרים במי שיעשה ולא במי שניכשל!!
  אלי ישי נכשל בכל תפקידיו! שר הפנים על הפנים-כל המסתננים נכנסו
  לישראל.
  שר הקלקלה ומיליון וחצי עניים!
  אלי נכשלת לך הבייתה ותכסה עצמך בשמיכה!!
  בושה וחרפה על שביזית את מרן!!

  שינשין |
  הגב
 3. אלי בצרות. תראו ממה הוא עושה כותרות.
  אם הוא עובר את אחוז החסימה אני תורם 20.000 דולר

  דני |
  הגב
 4. גבר גבר אני מצטרף לתמוך ביחד קץ לדרעי השקרן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. רק שזו לא תהיה המשפחה של אלי

  נו כנראה שמשפחה נזקקת הרויחה |
  הגב