איש התקשורת החרדי שנתן גט לאשתו • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של 'אקטואליק': השמועה שמסעירה את הברנז'ה, העיתונאי שהוטרד, וחבר המועצה שהתחזק

אחרי שכוסות הקפה נשפכו, הבלונים נופחו, והסרטים נגזרו, אתר 'אקטואליק' עלה בשעה טובה ומוצלחת לאוויר, ובקליינע מתיישב במשרדים החדשים אי שם, באיזור התעשייה של בני ברק, בכדי לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו לכם את השבוע בברנז'ה, ויש לא מעט. שנתחיל?

פותחים בכבוד אכסניה.

בקליינע עוד לא הספיק לקום מהשבעה על קוקר זצ"ל, והנה פולט מכשיר הסמרטאפון צרור ברכות על הכלה החדשה:  "מזל טוב" "יפה",  "מדהים",  "מושלם", בהצלחה.

בראשון, ירד בקליינע בני ברק עם מספר עסקנים ממודיעין עילית כדי לאחל מזל טוב לבן הצלם החרדי שוקי לרר לרגל נישואי בנו הצלם נפתלי לרר.  בחתונה השתתפו כל ברנז'ת הצילום החרדי.

הלררים בריקוד. צילום: משה גולדשטיין

הברנז'ה החרדית רועשת בימים אלו אודות אדם מוכר בתחום התקשורת שנתן גט לאשתו, לאחר שנות נישואין רבות וכל צד יצא לדרך חדשה. כואב. אבל בהצלחה לשני הצדדים.

שמועה מאוד עיקשת, ומאד חזקה שבפרשיה שנחקרת בימים אלו במשרדי יאח"ה, ומסעירה את הפוליטיקה החרדית, מעורבים לא מעט עיתונאים חרדים.

צלם פלאש 90 יעקב לדרמן, הצליח ללכוד בעדשתו את ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול שהצטרף לרבבות חסידי בעלזא בחתונת נכדת האדמו"ר.

 

ולא רק, לדרמן תיעד מאחורי הקלעים גם את הכלה שהובלה על ידי אמה לריקוד 'המצווה טאנץ' המסורתי.

הטרדות והצקות בתקשורת החרדית לא מסתכמות רק בעיתוני הפלס – יתד, אלא מתרחבות גם לאפיקים נוספים. עיתונאי באחד השבועונים שפרסם בשבועות האחרונים כתבה על מהלכים לא תקינים בישיבה מסוימת, זוכה להטרדות בלתי פוסקות.

 

במקביל, השבוע העיתונאי רפי פרלשטיין פרסם כי האיש ששלח אנשים להטריד אותו לפני תקופה לאחר שפרסם איזה כתבה שלא הייתה לרוח האיש, הודה בתחנת משטרה במעשים ובימים אלו שוקלים להגיש נגדו כתב אישום.

 

בעיתון המחנה החרדי היו כנראה מרוגשים מאוד מברכת ראש הממשלה נתניהו לחתונה הגדולה בבעלזא, אחרת אין הסבר איך התרחשה הפאדיחה שאותה ידיעה נכנסה כפול ועוד באותו עמוד.

 

חבר הכנסת איתן כבל (המחנה הציוני) הציג בגאווה מכתב תודה שנתקבל על ידי ישיבת 'הנגב', בגין תרומתו ועזרתו לישיבה בה למד בנערותו, במכתב הוא כונה "הרב שליט"א".

לאחר העימות שנערך בין מתמודדי מפלגת העבודה באולפן 'וואלה', כתב 'בקהילה' יצחק פלדמן פגש את אראל מרגלית לשיחה והמליץ לו בפעם הבאה להוריד את החליפה "הכוח שלך זה בעממיות".

אראל הקשיב. לעימות שנערך הערב במודיעין הופיע אראל עם חולצת פולו שחורה ואת החליפה הרשמית השאיר על הקולב בבית

חבר מועצת עיריית ירושלים חיים כהן, החליט במוצאי חג שבועות לפרוש מקבוצות הווטסאפ בהן היה חבר. כנראה שזה חלק מחיזוק שקיבל על עצמו בחג שבועות.

 

צביקה כהן הראיס הספרדי מירושלים ואיש החינוך ירד באחד מימות השבוע לביקור במוסד מיוחד לנוער המתמודד במרכז הארץ. בדרך חזרה לירושלים, הגיע זמן בין השמשות כהן עצר בצד הדרך ובמקרה התקבץ לו שם מניין לתפילת מנחה. בקליינע תיעד

שמעון ליברטי 'מקו עיתונות' (מייסד הבלוג לשעבר) שבר את כף ידו, הוא הובהל לבית החולים 'מעיני הישועה' שם טיפלו בו במסירות כיאה לצייצן מוכשר שכמותו.

הנהלת 'בחדרי חרדים' הודיעה בסוף השבוע באופן רשמי על הפסקת העסקתו של אלי ביתאן שעזב את האתר לטובת עיסוקים שונים. ברשת החלו לצוץ שמועות כפטריות לאחר השמש (לעלות) כי נאום השלום בכיכר רבין הביא להודעה. ל'בקליינע' נודע כי בשעה שביתאן עמד מעל דוכן הנאומים והוא בחדרי כבר לא.

ביתאן נפרד קודם ממערכת בקהילה, כך שהתחנה הבאה שלו עשויה להיות מעניינת.

 

מנכ"ל עיריית אלעד זאב קשש שנכנס השבוע לתפקידו קיבל את ברכת הדרך מהגאון רבי זושא הורביץ שליט"א מרבני העיר אלעד.

הברנז'ה מתמסדת, לאחר שארי גלהר שם קץ לחיי הרווקות, בחמישי, העיתונאי אבי גרינצייג, העורך הראשי של 'קו עיתונות דתית', התארס במושב צפריה עם אשת התקשורת נטע סלע. רב העיר תל אביב הגרי"מ לאו הקריא את שטר התנאים, הברנז'ה  הרימה לחיים ובירכה את החתן המאושר.

בסופ"ש האחרון הכניס איש התקשורת יאיר לוי את בניו התאומים לעול המצוות. רבנים, אישי תקשורת, עסקנים, פוליטיקאים, ובכירי תנועת ש"ס הגיעו לאחל מזל טוב לאב המאושר. ביו המשתתפים,  מלך הארנונה בירושלים חבר המועצה אברהם בצלאל, איש השטח, ח"כ גואטה, אב החתנים, יאיר לוי ואמסלם מאשדוד.

בראשון הקרוב, יבואו רבנים ואישי ציבור לאולמי 'קונטינטל' בבני ברק בכדי לאחל מזל  טוב ליוסף י,יעקובביץ מחסידות צאנז, שמברמץ את בנו בשעה טובה.

מזל טוב לאהובי שוירץ מפרסום 'אגס' לרגל נישואי הבן.

אלפים  הגיעו מכל קצוות תבל לעשות את חג מתן תורה ויום הילולת הבעל שם טוב זי"ע במעז'יבוז, בין הבאים: איש החסד חונה דייטש, אריה כהן שטבלו במעיין 'הבעל שם טוב'.

באותו מקום, נערכה שמחת הפארשפיל לחתנו לייבי טורנהיים מגיד שיעור בישיבת מיר, האירוע אורגן בעיר זיטומיר בכפר אור אבנר שם נמצא בית הארחה של אברימי דייטש על ידי העסקן ואיש חסד חונה דייטש.

 

במהלך חג השבועות, בבית כנסת העתיק במעז'יבוז ערכה אגודת "אהלי צדיקים" שע"י הרב ישראל מאיר גבאי, מסיבת הפתעה לנגיד אדוארדו אלשטיין ומקורבו אשר מארגנטינה, בשילוב סעודת חג עשירה במיוחד, באירוח של הנגיד הרב דוד דרלי. צולם ע"י נכרי.

 

הצלם שלומי כהן,  יצא למסע צילומים בדנייפר שבאוקראינה.

 

 

ברכה והצלחה: יועץ התקשורת יהודה רובינשטיין שזכה לאחרונה בכמה לקוחות כרישים מהתעשייה, קיבל השבוע את ברכתו של מרן הגר"ח קנייבסקי.

אהבתם או שלא? הגיבו לנו.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמתת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. באם נשים מפריע לך לך למיקווה ואל תיסתכל זה שאתה טמבל עם תעודות לא צריך להשפיע עלינו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אולי כדאי שתחליטו ככלל לא לפרסם תמונות נשים?

  אתר אחר זוכה לפופולריות רבה רק מסיבה זו.

  עסקים |
  הגב
 3. cbh creh

  תוהה לעצמי במה בדיוק אתם חרדים אם כל ההתנהלות שלכם היא של דתיים לייט ולשים קצוץ על הרבנים. אה נזכרתי כשהיה צריך להתגייס לצבא נזכרתם שאתם חרדים.
  צבועים פרזיטים. אתם הרפורמים האמיתיים ואתם מייצרים יותר חילונים מכל משפחה חילונית. ברוך השם.

  שימי |
  הגב