איש סודם של בני הזוג נתניהו חושף את הסודות (וידאו)

רוני מאנה היה בעבר החבר הטוב ביותר של בני הזוג נתניהו, אלא שלאחר שהיחסים עימו הסתיימו בטונים צורמים איש העסקים לא חושש לחשוף פרטים אודות התנהלותם. צפו בראיון. {"תמיד צריך לרצות את שרה"}

רוני מאנה, איש עסקים ישראלי מוכר, שהיה מהאנשים הקרובים לראש הממשלה, והיה איש סודו, החליט לפתוח ת'פה כנגד ראש הממשלה ורעייתו.

בראיון לאולפן שישי בערוץ 2 מספר מאנה על אורח החיים של השניים ועל מעורבותה של שרה בקבלת ההחלטות.

ב-1997 הכירו מאנה ובני הזוג נתניהו. נתניהו היה ראש ממשלה צעיר, ובעיתונים פורסמו תחקירים על רעייתו שרה, מאנה שחשב שמנסים להפיל את נתניהו בדרכים לא כשרות החליט לעשות מעשה: "הטסתי מטוס בשמי תל אביב שעליו כתבתי: 'שרה נתניהו, תהיי חזקה. העם איתך'. הם ראו את זה ושם החל הקשר".

וכך הפך מאנה הפך לחבר ויועץ קרוב לבני הזוג: "הייתי 24 שעות סביבם, הייתי שפוט. נתניהו היה שורץ אצלי בבית. טיפלתי בילדים שלו כמו בילדים שלי. הייתי חלק מכל העסק הזה של לבוא ולהגן עליהם. מי שמגן עליהם נשלח להגן עליהם ומכתיבים להם מה לומר. הם חייבים להגיד שהיא פסיכולוגית ילדים".

"החברות עם שרה כרוכה במתנות", מעיד מאנה. "צריך תמיד לרצות אותה. זו נתינה אינסופית. ביומולדת רכשנו עבורה צמיד, אנחנו ועוד 3 אנשים – והיא לא הסתפקה בזה וביקשה שרשרת וגם עגילים, שזה יהיה סט. חזרנו וקנינו אותו לשביעות רצונה המלאה. זה עלה כמה אלפי שקלים".

"היא דורשת שהיא רוצה גם את זה וגם את זה", מוסיף לספר מאנה. "היא אוהבת לשתות, היא בטח אף פעם לא קנתה בקבוק יין. כל מה שמני נפתלי סיפר זו אמת לאמיתה. כל מי שנמצא איתם יודע שהם לא אוהבים לשלם. כשיושבים איתם תמיד משלמים עבורם, מגיע להם הכל. אם היא באה איתי להילטון צריך לתת לה אוכל הביתה לשישי-שבת".

בפרשת עוזרת הבית ליליאן פרץ. הוא נקרא לתווך בינה לבין הגברת נתניהו מחוץ לכותלי בית המשפט: "פרץ ביקשה 25 אלף שקל, קיבלתי טלפון עם צרחות איומות של שרה שהיא לא מוכנה לשלם. אם זה היה תלוי בביבי, הוא היה משלם – אבל זו היא שמחליטה". בסופו של דבר הסכסוך הסתיים מחוץ לבית המשפט ולא ברור אם פרץ קיבלה פיצויים עד היום.

מאנה חושף כי בשנת 2009 בחר השר יעלון בנפתלי בנט לכהן כמנכ"ל המשרד למודיעין ואסטרטגיה, אלא ששרה נתניהו מנעה את המינוי: "מישהו מהעוזרים שלי צלצל אליי ואמר לי איך יכול להיות שבנט הולך להיות במשרד רה"מ, כי הוא שנוא נפשה של שרה. צלצלתי אליה- וחצי שעה אחרי זה הוא פוטר. בגלל שהיא לא רצתה אותו שם, הוא פוטר".

"ידענו שאסור לנו לדבר עם נפתלי ועם איילת שקד כי היינו נאמנים לשרה – וזו נאמנות עיוורת. אם שרה החליטה לא לדבר עם מישהו, לכולם אסור לדבר איתו. לביבי אסור להתקרב לאיילת שקד כי היא לא מרשה, היא נוסעת במטוס נפרד. זה בגלל שאיילת לא הייתה יס-מנית של שרה".
הנתק בין נתניהו החל כשבנו של מאנה חגג בר מצווה – ובמקביל רשות המסים החלה בחקערה כנגדו. "ביבי לא הגיע בגלל החקירה. הוא נבהל. הדמעות של הבן שלי על כך שהוא לא הגיע לבר מצווה שלו – לא אשכח את זה כל החיים שלי".

מאנה לא מפחד לחשוף את האמת על משפחת נתניהו "כל מה שנכתב ונאמר – הכל אמת לאמיתה. כולם יודעים ולאף אחד אין אומץ. כולם יודעים ושותקים".

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה לכתבה בחדשות 2: "רוני מאנה עוסק במסע הכפשות שקריות נגד משפחת נתניהו בעקבות החלטתם לנתק עמו כל קשר לפני שמונה שנים.
מאז הוא שיגר לרעיית ראש הממשלה עשרות רבות של הודעות סמס, תחילה בתשבחות לגברת נתניהו, אחר כך בתחנונים לחדש את הקשר ולבסוף באיומים להכפיש את משפחת נתניהו במידה שלא יחודש הקשר. בשנים האחרונות, לרבות בכתבה אצלכם הערב, הוא נמצא עמוק בתוך שלב ג׳.

הנה כמה דוגמאות להודעות סמס מייצגות ששלח לרעיית ראש הממשלה לאחר שנותק עמו הקשר:

1. ׳התמונה שלך מדהימה והמקור יותר יפה… לידיעתך יקירתי, אני מצביע ביבי, אני חבר אמיתי ואני עוזר לכם מאוד. רוני מאנה׳.

2. ׳אם יש משהו שאני מצר עליו זה על פליטת פה מטומטמת בראיון לתקשורת בו אמרתי שאהבתי אותך יותר מאשר בעלך. אני מסתכל על הסיפור הזה בחרטה עמוקה ומקווה שיום אחד תהיה לי הזדמנות להתנצל ולחדש את הקשר…׳.

3. 'אל תתפלאי שיום אחד תפתחי את הטלוויזיה ותראי אותי במלוא כוח ואני יודע להופיע ותשמעו על מה שאני חושב עליכם'.

4. ׳רק לידיעתך. שלא תקראו על זה בעיתון. אנשי תקשורת בכירים מנסים להפגיש אותי עם בוז'י הרצוג כדי שאני אתמוך בו מול ביבי אני מבין שאתם לא מעוניינים יותר בשירותיי. אם אני הולך איתו זה עד הסוף ניסיתי לדבר אתכם אבל התעלמתם חבל'.

בחלוף שנים כה רבות של נתק, אנו מאחלים למאנה שימצא סוף סוף דרך להגיע לטלוויזיה לא על גבם של ראש הממשלה ורעייתו. רוני, Get a Life!"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.