אכזריות ב"לב טהור"- כת קיצונית, שגוררת אחריה יהודים תמימים עושקת את כספם ונשמתם ושולטת בהם- מזעזע

יוכבד זהו שמה. יוכבד מביטה בי בעיניה הגדולות בנות שמונה השנים, לא מרפה.

בשבוע האחרון כך נדמה, לוותה אותי כצל. בוקר, צהריים וערב.

כשהערתי את ילדיי, שישנו שנת ישרים כל אחד במיטתו, שקמו לקול: בוקר טוב, שוקו חם וארוחה מזינה, היא הסתכלה עליי כאומרת: אני קמה לבד, כל בוקר במיטה אחרת, אני זו שמכינה וטורחת, אימא בכלל לא לידי!

כשילדיי לבשו בגדיהם, והתלבטו איזה נעל לנעול היום. היא התכסתה למול עיניי בלבוש שחור, שמשאיר רק פיסת פנים ונעלה נעליים קטנות ממידתה שלוחצות כל כך, ואוי לה אם תעז לחולצן .

כשהם חזרו מלימודיהם ואני היטיתי אוזן קשבת, היא הסתכלה בעיניים מקנאות, כי לאימא ואבא שלה לא מרשים להיות ביחד איתה.

כשכעסתי על ילדיי והרמתי קול, היא צרחה אליי בלי קול- עלי לא צועקים, אותי מכים במלקות בשוט, בקולבי מתכת  ובכיסא.

שילדיי נכנסו להתקלח במים חמים, עיניה קפאו אל מול עיניי, בזמן שאותה הענישו במקלחות קפואות של מים קפואים בחורף הקנדי המושלג.

נזכרתי בעיניה, בעבדות שכופים עליה, בתרופות הפסיכיאטריות שנותנים לה ללא צורך וללא אבחנה רפואית, במעבר כל לילה מבית לבית, כדי לשבור את רוחה, את ישותה, את הזהות העצמית שלה ולהפוך לצל אדם, לשפוטה. ונזכרתי באימא שלא יכולה להתנגד, כי היא מפוחדת עד מוות, כי גם היא סופגת מכות והתעללויות ולמרות שרוצה כל כך לגדל את ילדיה באהבה, כמוני, כמו אימהות רבות אחרות, היא פשוט, כבולה אסירה בידי הכת.

יוכבד ממשיכה לצבוט בי בעיניה הגדולות, המתחננות שמנסות לשמור על שפיות. שפיות של ילדה בת 8 שמגיל קטן, רק רוצים לחנך אותה מחדש, לאבד את אישיותה, שתהיה תלושה , בודדה שתרגיש תלות וצורך בכת האכזרית הזאת שלוקחת לבבות טהורים והורסת אותם.

ויוכבד ועיניה המושפלות , הכואבות שדוקרות בי, ללא הרף—לא לבד!!! כמוה יש עוד כ-130 ילדים שכלואים, מתענים, בידי כת אפילה שמתימרת ומציגה עצמה כחרדית ההולכת בצווי ה' ובדרך התורה, מתבדלת וקיצונית, ביחד עם הוריהם!

סיפורי הזוועה סביב כת זו- מרטיטים ומזעזעים. אי אפשר להישאר אדישים. ככל שתחקרו אודותיה, כך כאב הלב יעמיק והיכולת להאמין שיש בני אנוש שחיים כך, לא תרפה מהמחשבה ומהרגש.

"לב טהור" זהו שם הכת, שם תמים וטהור שמחביא מאחוריו סבל אנושי, עבדות, איבוד השפיות והאני עצמי של אנשיה.

בראש הכת עומד שלמה הלברנעץ, שבעברו היה חילוני בשם ארז הלברנץ, חוזר בתשובה, שנתוודע לחסידות, התרשם ממנה ובנה לעצמו קהל חסידים מילדים ונערים נושרים, לאחר ניתוקם מהוריהם.

קיומה של הקהילה הקיצונית, המתבדלת והשנויה במחלוקת אינו חדש: מאז תחילת שנות התשעים, נקשר שמה בפרשיות שונות, ובהן כאלה שהגיעו לטיפול משטרת ישראל, ה-FBI ובתי משפט בישראל ובארה"ב. הלברנץ אף ריצה עונש מאסר בארה"ב בגין חטיפת ילד מהוריו. והעדויות, מסמכים והקלטות המאמתים אותן, שלפיהן מפעילים ראשי הקהילה אלימות קיצונית, שליטה מחשבתית ומניפולציות פיזיות ורגשיות, הן רבות.

בשנת 1990  עזב את ישראל, עם שפוטיו, לאחר שציווה עליהם לנתק קשר עם משפחתם "משום שהוריהם" כך טען "רוצים רק ברעתם". לאחר שניסה להתיישב בארה"ב ונתגלו מעלליו, הוצאו נגדו בקהילות החרדיות החשובות בארה"ב, פשקוילים המתארים את אכזריות הכת, וזוהי לשונם:

"שלמה העלבראנץ הלזה, תחת מסווה האדמו"רות, עשה מעשים חמורים מאוד, אשר כל השומע תיצלינה שתי אוזניו", כך כתבו בגילוי דעת "נכשל בעוון עריות. גזל בחורים מחיק הוריהם וניתקם מהם אחת ולתמיד. צבר הון תועפות של מיליונים מבני ישראל התמימים לבית גנזיו, כדרך הרמאים. ציווה לחסידיו להתפרד מנשותיהם, ביניהם משפחות גדולות של שמונה ועשרה ילדים, בשביל שלא הסכימו הנשים להצטרף לחסידות. היכה הרבה פעמים אשתו בלי חמלה, וגם נשי חסידיו במו ידיו, ומסביר שזה מוציא כוח הטומאה שבהם ומכניס הקדושה. הנהיג בישיבתו ליתן מכות לחסידיו שהם עבדיו עד כדי התעלפות והזלת דם. מושחת מאוד בכל המידות הרעות ומצטיין במידת אכזריות ומתענג לראות כאשר יהודים מצטערים ומסתגפים…

…זאת בקשתנו אליכם. אם אינכם מאמינים כל הכתוב לעיל, אל תבטלו את הנ"ל לומר שהכל הבל, כי בזה גורמים שאנשים אחרים ייפלו גם כן ברשתו של שלמה העלבראנץ. מוטב שתשאלו את כל חסידיו בעבר, ויאמתו את הדברים, וכל מה שעליכם לעשות הוא להיות מוכנים לשמוע סיפורים שעות על גבי שעות. הורים יקרים, היזהרו בנפשות בניכם. השגיחו עליהם בעינא פקיחא".

 "..מנוגדות לדרכי התורה והיראה… תחת מסווה של חסידות ועבודת השם, באופן מבהיל אשר לא היה כמוהו בדורותינו. על כן מודיעים אנו שאסור ליקח לקח מפיו ולהשתייך לחבורתו בשום מגע ומשא".

בשנת 1999 שלטונות ארה"ב הוציאו צו גירוש להלברנץ לישראל ובעקבות זאת הוא הגיע לקנדה, ושם ביקש מקלט מדיני כפליט שסכנה מרחפת על חייו בישראל. לא ברור מה גרם לשלטונות הקנדיים להיעתר לבקשתו, אך בסופו של דבר ייסד הלברנץ את חצרו וחסידותו, בעיירה הקטנה סנט אגט במחוז קוויבק שם הוא יושב עד היום. הקהילה מכונה "לב טהור" וגם "חסידות רימינוב". ההערכות מספרות על עשרות עד מאות מעריצי הכת מתגוררים בישראל ובארה"ב. החסידים שאינם מתגוררים במתחם הקהילה בסנט אגט מאמצים את אורחות החיים הקיצוניים של הכת, מקדשים את ספריו של הלברנץ וכפופים להנחיותיו. למשל, משפחה המתגוררת באזור חרדי במרכז הארץ, שילדיה מתחנכים בחינוך ביתי, וההורים מקבלים מהלברנץ הוראות יום-יומיות.

הם מפתים אנשים קשי יום ונערים נושרים, אנשים שמרגישים שחטאו ורוצים לחזור בתשובה. מתנהגים אליהם בעדינות, ברגש ובהבנה, עד שחודרים אל ליבם. הם גורמים להם למכור את רכושם ולהעביר כספם לקרן המשותפת לכת, ולברוח אל הקהילה בקנדה, ללא ידיעת ההורים והמשפחה. כאשר הם מגיעים לשם ונתפסים בציפורניהם, אז מתחילה מסכת של התעללויות בשם הדת, סיגופים ונטילת תרופות כדי לכפר על חטאיהם.

את הרוב מנתקים לגמרי מהמשפחה, אלו שיכולים לשמור על קשר, עושים זאת על ידי מעקב צמוד של שיחות הטלפון, מצלמות נסתרות ובשומרים/ות מטעם האדמור. בחלק מהמקרים, גם כשנודע על פטירת ההורים, הם לא הורשו לשבת שבעה.

את הבנים והבנות מגיל קטן מחתנים נגד רצונם ועם מי שהאדמור בוחר להם ללא קשר לגיל ולהתאמה.

ילדה בת 14 עם גבר בן 40 (עפ"י עדותה, לאחר שחולצה מהמקום ע"י יחידת חילוץ שנשכרה לשם כך) ועברה התעללות קשה והוכרחה לקחת כדורים פסיכיאטריים.

אחות של יוכבד- מרים- אשר רצו לחתנה עם ילד לוקה בשכלו ובגלל שהתנגדה נכלאה למשך חודשיים(!!) במרתף. ואלו רק שתי דוגמאות מתוך עשרות. הוא מכריח להתחתן וגם להתגרש ללא רצונם או החלטתם. הכול לפי החלטתו ורצונו להתעמר ולהתעלל, וכמובן שהנישואין והגירושים לא לפי תורת ישראל. ברגע שהוא מרגיש שמישהו מתקומם הוא מפריד משפחות שלימות, לשם חינוכם מחדש, מפזר את הילדים בין משפחות שונות בקהילה האבא מקבל מכות ונשלח לאסוף תרומות למען הקהילה. האימא, לאחר שהאבא יוצא, מותקפת על ידי עושי דברו של הרב ומקבלת אף היא מכות. כשהאב חוזר הוא נלקח לשיחה אצל הרב שיכולה להימשך למשך 9 שעות עד לנץ החמה ועד בכלל.

האוכל המותר בכת הוא רק לחם וירקות, ולכן רבים מאנשי הקהילה סובלים מתת תזונה ומחלות. מה שמוסיף וגורם להם עוד יותר להשתגע ולאבד את הרצון לחיות. בנוסף, כולם חייבים לצום, ברב ימות השבוע, כולל הילדים! בימים מסוימים ובתור עונש מקובל.

חברי הקהילה נשלחים לאסוף תרומות "שנורר" בערים שונות לקופת הקהילה, ובזמן זה עושה האדמור כרצונו, בנשי ובילדי הקהילה.

לאחר חזרתם מאיסוף התרומות הוא מכריח אותם ללמוד ולשמוע את הרצאותיו עד לשעות הקטנות של הלילה, והם מתוך חולשה ועייפות מסכימים עם כל הנאמר להם.

תינוקות לאחר לידתם מופרדים מאימותיהם. תינוקות נפטרו שם, וההורים אינם יודעים את סיבת המוות.

 הוא בודה מצוות וחוקים חדשים, שלא על פי דעת התורה ומציג עצמו כחרדי.

עודד טוויק- הוא הדוד של יוכבד, אחי האם. יוכבד עם עיניה הגדולות והמתחננות על נפשה, היא סמל המאבק בשבילו, למען אותם ילדים, אותם משפחות שעוברים שואה נפשית יום יום ואין מציל.

במשך שנתיים, הוא אוסף עדויות של אנשים שניצלו מהתופת הזאת, מידי הכת האכזרית הזאת וללא הצלחה. כאשר  ביקר את אחותו בקויבק, מעוז הכת,(שהייתה כל העת במעקב צמוד), הוא ראה חיים מושלמים. חברי הכת דאגו להביא לבית אחותו מוצרי מזון שונים. הילדים נאספו והוחזרו לבית. ועודד קיבל את הרושם שאחות אומנם התחרדה מאוד, אך חייה סבירים. כשהמשיך את טיולו בארה"ב, וסיפר לאחד מאנשי הקהילה שביקר את אחותו בקויובק, הוא שאלו בזעזוע, אם מדובר על קהילת לב טהור. שעודד השיב בחיוב, הוא החל לספר לו על הכת האכזרית שבה נתונה. עודד סירב להאמין. שהגיע לארץ החל לחקור את הדבר וכך התגלתה לו האמת המרה על אחותו ששבויה בידי כת שטנית זו.

יחד איתו נלחמים עוד עשרות משפחות שבני משפחתם שבויים שם, אך מעדיפים לפעול בעילום שם, כדי שמשפחתם לא תקבל עונשים בגלל פעילותם.

עודד, חוזר ואומר כל הזמן שעל כולנו להתאחד ולפעול למען אותם ילדים אומללים ומשפחות מסכנות, הוא יודע שרק לחץ מול הממשל הקנדי, אולי ישים קץ לתופעה מסוכנת זו ויגרם ללכידתו של הלברענץ והשמתו מאחורי סורג ובריח. לאורך כל השיחה, שנמשכה שעה ארוכה, הוא מדגיש באוזניי, "כל מה שסיפרתי לך (והוא סיפר הרבה, הדברים לא נכתבו, בגלל אכזריותם והקושי לעכל אותם), הם רק קצה קצהו של הנעשה. הדברים איומים ונוראיים עוד יותר".

עודד והנלחמים למען שחרור הילדים והמשפחות קוראים לכולם לבוא וליטול חלק בהפגנה שתיערך היום(יום שני), מול שגרירות קנדה בתל אביב, ברחוב נירים 1 בשעה 5 . והוא מסיים במשפט: "כל המציל נפש אחת מישראל, כאילו הציל עולם מלא".

בתמונות :

1. עודד טוויק ונתן הלברענץ, בנו של מנהיג הכת, שחולץ מידי הכת האכזרית ונלחם עכשיו לקבלת ילדיו, משפטו בעניין ילדיו צפוי להיערך ב-16/10.

2. נחמיה ולאה זוג שברח אף הוא מהכת.

3. ה"אדמור" שלמה הלברנץ וחסידיו.

4. יוכבד- אחייניתו של עודד.

כת לב טהור קהילת לב טהור 335990_280313568742258_2068530106_o ניצולים מכת לב טהור נתן הלברענץ מכת לב טהור

 

25 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כיום 6/5/19 המצב שם גרוע יותר כנסו להמשך

  מי ששלט שם בכלא כעת.מי שכרגע שולט שם ביד רמה זה יעקב נחום ויינגרטען הבן של מי שהואשם באונס וקיבל 30 שנה בכלא ושאחותו נשואה לגוי כהה עור.הוא מפריד משפחות -פשוטו כמשמעו-ילדים מהוריהם בעלים מנשותיהן וההיפך.פועל בשיטה של הפרד ומשול.האוכל המותר שם הוא ירקות ופירות בלבד וגם לא הכל.אין גישה החוצה לכולם,יש שם מלמד ילדים שמשליט טרור על הילדים הקטנים מכה עם מקל,נותן עונשים חמורים ביותר וזה רק אם לא הסתכלת על הספר לשנייה אחת או העזת לחייך וכו.הוא עושה תנועה קטנה עם האצבע,נעמד מאחורי הילד בהפתעה ועושה פרצוף מעורר אימה של פסיכופת.יש שם גם מישהי שאחראית על "לימוד" הבנות.זה נקרא "שולה" ,היא מכה בכפיות על הידיים ,סטירות,סותמת את הפה אם בוכים צועקת על הבנות שהן תינוקות שבוכות ואוי ואבוי להן,לא מסכימה לשחק בכלל ובנדנדות בפרט-כי זה לא ראוי-ומעדות ראשונה שמעתי ילדה שקיבלה מכות כשהעזה לעלות על נדנדה.כל מי שיכול לעשות משהו ושותק זה פשע עצום,זה ממש בסגנון השואה-ההפרדה בין האנשים,מניעת אוכל,מניעה של קשר עם העולם החיצוני,נותנים שוחד למדינה שם על מנת להשתיק דברים,יוצאים החוצה על מנת לשנורר תרומות לכת .יש המון המון עדויות שקצרה כאן היריעה לדבר ולספר אך הדברים מאוד מאוד קשים ומדינת ישראל לא עוזרת מלבד לומר שאם יחזרו יקבלו מענק.אך צריך להבין שאילו הם אנשים שנפלו בכת אכזרית וחלק מהם נמצאים מופרדים-חלק בחוץ וחלק בני המשפחה עדיין בפנים ולא ניתן להגיע אליהם.הסבל והצער הם רבים וקשים מנשוא.אנו בוטחים בה' ולא מורידים את הראש לרגע ויודעים שכמו שראינו ישועות עד היום ורב אנשי ההנהלה בכלא -כך נראה את ההמשך ואנשים יצאו לחופשי.
  אנשים שם חלשים,חושבים ולימדו אותם בהטפה שכולם הם רשעים בחוץ ורק שם טוב,לימדו אותם שכל האוכל הוא חזיר ,שהקמח מתולע,שהאורז עצמו הוא כל אורז ואורז זה בעצם תולעת שנכנסה בו,השמן לא כשר,הביצים זה מתרנגולות לא כשרות,הדגים מתולעים,פשוט זוועה ונורא וכיוון שכך,שאין להם אוכל ולא שינה ורק הטפות כשנכנסים ושואלים אותם מה מצבם הם מגיבים שטוב להם ומחייכים ומראים את הילדים (שהילדים מאמינים שפה טוב ובחוץ הכל רשע) זר לא יבין זאת המצב קשה וחמור מאוד והלוואי שנתבשר בבשורות טובות בקרוב ממש.לא שוקטים לרגע! וה' יתברך יהיה בעזרנו.
  כל מי שיכול להסביר שלא לתרום להם-הרי זה מבורך.

  מישהי |
  הגב
 2. כיום 6/5/19 המצב שם גרוע יותר כנסו להמשך

  מי ששלט שם בכלא כעת.מי שכרגע שולט שם ביד רמה זה יעקב נחום ויינגרטען הבן של מי שהואשם באונס וקיבל 30 שנה בכלא ושאחותו נשואה לגוי כהה עור.הוא מפריד משפחות -פשוטו כמשמעו-ילדים מהוריהם בעלים מנשותיהן וההיפך.פועל בשיטה של הפרד ומשול.האוכל המותר שם הוא ירקות ופירות בלבד וגם לא הכל.אין גישה החוצה לכולם,יש שם מלמד ילדים שמשליט טרור על הילדים הקטנים מכה עם מקל,נותן עונשים חמורים ביותר וזה רק אם לא הסתכלת על הספר לשנייה אחת או העזת לחייך וכו.תנועה קטנה עם האצבע ופרצוף מעורר אימה של פסיכופת.יש שם גם מישהי שאחראית על "לימוד" הבנות.זה נקרא "שולה" ,היא מכה בכפיות על הידיים ,סטירות,סותמת את הפה אם בוכים צועקת על הבנות שהן תינוקות שבוכות ואוי ואבוי להן,לא מסכימה לשחק בכלל ובנדנדות בפרט-כי זה לא ראוי-ומעדות ראשונה שמעתי ילדה שקיבלה מכות כשהעזה לעלות על נדנדה.כל מי שיכול לעשות משהו ושותק זה פשע עצום,זה ממש בסגנון השואה-ההפרדה בין האנשים,מניעת אוכל,מניעה של קשר עם העולם החיצוני,נותנים שוחד למדינה שם על מנת להשתיק דברים,יוצאים החוצה על מנת לשנורר תרומות לכת .יש המון המון עדויות שקצרה כאן היריעה לדבר ולספר אך הדברים מאוד מאוד קשים ומדינת ישראל לא עוזרת מלבד לומר שאם יחזרו יקבלו מענק.אך צריך להבין שאילו הם אנשים שנפלו בכת אכזרית וחלק מהם נמצאים מופרדים-חלק בחוץ וחלק בני המשפחה עדיין בפנים ולא ניתן להגיע אליהם.הסבל והצער הם רבים וקשים מנשוא.אנו בוטחים בה' ולא מורידים את הראש לרגע ויודעים שכמו שראינו ישועות עד היום ורב אנשי ההנהלה בכלא -כך נראה את ההמשך ואנשים יצאו לחופשי.
  אנשים שם חלשים,חושבים ולימדו אותם בהטפה שכולם הם רשעים בחוץ ורק שם טוב,לימדו אותם שכל האוכל הוא חזיר ,שהקמח מתולע,שהאורז עצמו הוא כל אורז ואורז זה בעצם תולעת שנכנסה בו,השמן לא כשר,הביצים זה מתרנגולות לא כשרות,הדגים מתולעים,פשוט זוועה ונורא וכיוון שכך,שאין להם אוכל ולא שינה ורק הטפות כשנכנסים ושואלים אותם מה מצבם הם מגיבים שטוב להם ומחייכים ומראים את הילדים (שהילדים מאמינים שפה טוב ובחוץ הכל רשע) זר לא יבין זאת המצב קשה וחמור מאוד והלוואי שנתבשר בבשורות טובות בקרוב ממש.לא שוקטים לרגע! וה' יתברך יהיה בעזרנו.
  כל מי שיכול להסביר שלא לתרום להם-הרי זה מבורך.

  מישהי |
  הגב
 3. "בכת לב טהור, אחד הלילות ראיתי איך נותנים מלקות לילד בן שבע. הורידו לו את הבגדים, השאירו אותו בתחתונים בלבד, השכיבו אותו וקשרו לו את הידיים והרגליים. 39 מלקות רצח נתנו לו בלי שום רחמנות, והילד צורח בוכה כמאת שהוא מת. ראיתי את זה בעיניים שלי. ארז ואשתו נכחו שם בשעת ההלקאה" בשמחה גדולה! חייב לצעוק לעולם!!! הצלת נפשות ממש!! הפושע הגדול- ארז שלמה אלברנז מנהיג הכת, מרשה לעצמו להחזיק עורכי דין בשווי של +$1000 דולר לשעה שיצדיקו את מעשיו ויכסו אחר פשעיו, הוא משחד כל מי שרק אפשר.

  יש לציין כי מדובר במכה קשה עבור חברי הכת המסריחים המנוולים, הקיצונים "לב [לא] טהור" אשר גורשה ב"ה כבר ממספר מדינות ואזורים בעולם. רק לפני כמה ימים דווח כי רוב חברי הכת עזבו את מקום מגוריהם בקנדה ועברו לגוואטמאלה בכדי להמנע מהאשמות ודיונים משפטיים של ניצול מיני.

  אנשי רשויות הרווחה במונטריאול העידו על כך שהילדים הוכו פיזית, חיו בהיגיינה נמוכה, הוכרחו לקחת כדורים שונים ללא מרשם, חתונה בגיל צעיר והפרה של החוק המקומי המכריח ילדים ללמוד את חומרי הלימוד המקומיים, דבר שלא יישמו.

  אלה יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, רשעים!!! בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל.

  מדובר בכת סרוחה לב [לא] טהור שמשתמשת בדת בקטע ציני לעבירות מין נוראיות. הכת הזאת חיבת להתפרק, לפחות תקראו להם בשם האמיתי שלהם, הם כת קיצוניות פנאטית מגעילה. הם לא יהודים הם חולים. אמורים להיות בכלא לכל ימיהם על מה שהם מעוללים.

  מדובר בכת קיצונית שמתעללת בילדים, כת מטורפת שמתעללת בילדים ובנשים, הם ברחו מהחוק בקנדה מכיון שעמדו להוציא את כל הילדים למשפחות אומנות, הבריחו את הילדים האומללים לגאוטמלה וככה ברחו מהחוק בקנדה, שלמה [ארז] הלברנץ המממז הזה הגורו שלהם – ראש הכת "דאעא"ש" צריך לשבת בכלא כל החיים, הוא כבר ישב בעבר על חטיפת ילד.

  זה לא אפ' דומה לחרדים זה כת שעוברים שם על הדברים הכי חמורים ביהדות האדמור-ארז-אלברנז זה אדם-בהמה-סרוחה כרזמתי זול בלבוש חרדי שמכה ומתעולל בילדים ונשים ועוד דברים גרועים שאני לא רוצה לכתוב ושכל אחד יבין לבד! (מוצץ את דמם ועוד…)אין שמה גיטין על פי ההלכה "אלא האדמור" מחליט היום את פה, ומחר את שם, קהילה של מפגרים!!!! סליחה כת לא חרדים!!!! הם ברחו מקנדה כי בית משפט החליט להוציא הרבה מהילדים מהמשפחות שלהם וברוך השם שהם עזבו קנדה, לאשפז ארז הלברנז מיד, הוא רשע מרושע, פושע כופר בשם ובתורתו רוצח בהמה שפלה.

  המסכנים שהגיעו לכת 'לב [לא] טהור' של שלמה ארז הלברנץ י"ימוש וזכרו, לאורך עשרים השנים האחרונות, חשבו שהם עומדים לחוות קדושה שאין דוגמתה. בפועל המתינו להם מלקות אכזריות, ניתוק מההורים, נישואין בכפייה, גירושין בכפייה, שטיפת מוח, הדחה לעדות שקר ואיומים ברצח. גם באגפים הקיצוניים של הציבור החרדי כבר מבינים, גם אם באיחור, שאת הטירוף הזה צריך לעצור תיכף ומיד.

  "באחד הלילות ראיתי איך נותנים מלקות לילד בן שבע. הורידו לו את הבגדים, השאירו אותו בתחתונים בלבד, השכיבו אותו וקשרו לו את הידיים והרגליים. 39 מלקות רצח נתנו לו בלי שום רחמנות, והילד צורח בוכה כמעט שהוא מת. ראיתי את זה בעיניים שלי. ארז ואשתו נכחו שם בשעת ההלקאה" בשמחה גדולה!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. איך הבהמה הזה לא יושב מאחורי סורג ובריח????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. בקיצור האלברנץ מניאק מחופש לאדמור.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. סערת לב טהור: עדויות חדשות ומסמכים שנחשפו הבוקר (ראשון) בכלי תקשורת בקנדה, מגלים "עולם אפל" במרתפי הכת הסגורה.

  על פי הדיווח בעיתון טורונטו סטאר, ממסמכי המשטרה שהוצגו לאחרונה בפני בית המשפט עולה תמונה עגומה של התעללות, כליאה במרתפים חשוכים, מכות עם מוטות ברזל חגורות ושוטים.

  במסמכים שהנם תוצאה של חקירה סמויה שהתנהלה כנגד הכת במשך שנתיים, מצונזרים שמותיהם של כל 14 הילדים שהוצאו על פי החלטת בית המשפט מחזקת משפחותיהם, מה שהיווה בסופו של דבר סיבה לבריחה של בני הקהילה באישון ליל למחוז אונטריו שבקנדה.

  ע"פ הלכה אסור לרחם על אכזרים, והם גם לא מקיימים התורה כראוי כגון בכת לב לא טהור לא לומדים גמ' משום שהקיבוצניק שהוא אבי אבות הטומאה האדם הארור הזה, אדון ארז הלברנז, אומר שללמוד גמ' לא לדורינו, אפיקורסות בפועל.

  דינם נחתם בגלל עבירות מדאורייתא: כל המצולם או הנכתב על כת עבודה זרה זו- מחייב נידוי ושמתא מידיים, ניתוק מהם בכל אשר להם- צו השעה מדין תורה. מה לעם ישראל ולכנופיה העלובה הזו? רק שלא יעלה על דעתם להגיע למדינת ישראל. צאו טמאים יאמרו להם.

  לזכור, שהרבה מנהיגי כתות כמותם אוהבים לאבחן אנשים כחולי נפש בגלל שאלו מנסים לחלוק על חוקי הכת. בכל הכתות קיימת התעללות נפשית ברמה של “אתה אפס ויש בך את כל הרוע בעולם.” אבל במקרה הזה מדובר גם בהתעללות פיזית בצורה זוועתית וקיצונית ובילדים בעברות חמורות!!!, שזה אפילו עוד יותר נורא מכל קבוצה קיצונית אחרת.

  הקיבוצניק הזה ארז ובנו נחמן גילגולים של شركاؤنا

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. לפני שנתיים בס"ד הר"ר נחמיה בן ציון שליט"א צדיק אמיתי בעל מדות תלמיד חכם ובעל חסד גדול וכו" וברוך השם שברוב רחמיו וחסדיו זכה להמלט ביחד עם משפחתו בזמן, ברוב חסדי השם ית' שמו ממקום שמד כפשוטו . והמנהיג שלהם המנובל השייגץ הבאגאבונד הגנב שחייב מיתה בידי שמים, שלמה ארז הלברנז ימ"ש ובנו המטונף נחמן ימ"ש וזכרו בקרוב בתוך שאר רשעי ישראל, הם רשעים גמורים, ערורים נעצים-ממש ועליהם אומר הכתוב "שם רשעים ירקב" כל הכלל ישראל ישמחו כשהם ימותו בקרוב כשיגיע הגאולה!!!!! משום שהם לא יזכו לראות פני משיח. עליהם הכתוב אומר "באבוד רשעים רינה".

  לזכור בכל יום שצריכים לעקור אותם מן השורש. המחנה השמד של לב "לא" טהור הכופרים בהקב"ה ובתורתו. תראו" לא לומדים שם במחנה השמד.. לא הלכה ולא גמרא ולא פירוש הרמב"ן על התורה ועוד ועוד שלא לומדים בשיטה של אפיקורסות, משום שמשפחות המחנה השמד הזה אינן יהודים. ולהמנובל השמן הגראבער הנואף ההיטלאר שלמה ארז ימ"ש צריכים לשים בכלא לעולמי עולמים,ביחד עם נחמן, ואלי אז יסור חרון השם ית'.

  סך הכול הוא (המנהיג השייגץ) עכזר שאין כמוהו בעולם הזה, עכזר כמו פרעה הרשע נבוזרדן הרשע עמלק וחביריהם הרשעים וכו'.
  אני הייתי שם לכמה שבועות ואני מעיד על הנבזה הזה שלמה ארז ובנו אבי אבות הטומאה נחמן ימח שמו וזכרו בקרוב, שהם "לא" מזרע אברהם אבינו, הם מזרע עמלק והערב רב ומזרע שדים שנבראו ערב שבת, אין להם שום שייכות לתורתינו הקדושה אינם מאמינים ב"תורה מן השמים" ומדותיהם יותר גרוע מהיטלער וכל הנעצים ביחד. אין להם שום שייכות לקדושה רק לקליפה.

  הם ממשפחות חילונים ממש, והם היום חיים כחלונים. שלמה ארז לא מתפלל אפ' במנין שלו כל השבע, בכלל לא מתפלל, גוי גמור, ומשום שלא היה לשלמה ארז פרנסה התחיל להתנהג באדמורות כדי שיה לו הרבה כסף, ולכולם שם כמעט שלא נותן להם אוכל ובגדים, ומרביצים שם באכזריות הילדים עד שהדם שותת מהם בלי שום רחמנות כמי הגוים השחורים והאנטיתמיתום שהחריבו הבית המקדש

  בקיצור: מימות אדם הראשון עד היום הזה עוד לא היה רשעים נואפים ורוצחים כאלו שלמה ונחמן, אין מילים לתהר הרישעות שלהם ממש ממזרים ואסור לחתחתן אמהם.

  הבן המטונף נחמן יושב כל היום וחושב ועושה חשבונות אין הוא יכול להביא עוד משפחות יהודים שם למחנה השמד לב "לא" טהור כדי להדיכם מהיהדות והתורה.

  אמרו לי שם השייגץ הזה שלמה ארז כבר הוציא ז"ל מכמה וכמה בחורים ויש שלשה נשים שאומרים שהוא כבר…עימם ר"ל, חרפה ובושה ובנו נחמן גם שייגץ יותר גרוע מאביו, מי יודע אם ……..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. למי שרוצה לעזור כנסו לדף הפייסבוקhttps://www.facebook.com/lsectlevtahor?ref=hl

  משפחות נפגעות כת לב שחור |
  הגב
 9. לאמבש-הכת שנתפסה עכשיו- נתנו 26 שנה, זה לא מספיק לכם יתנו 200 שנה

  מבין בכתות |
  הגב
 10. נתן הלבראנץ, בנו של שלמה הלבראנץ ואחיו נחמן הלבראנץ, מעיד שאביו שלמה הלבראנץ ואחיו נחמן הלבראנץ , קוראים ולומדים דרך הספרים של סטלין והיטלר .נחמן אתה קורא לעצמך "יהודי שפוי? אתה אכזרי שפוגע באנשים בלי סוף. עד מתיי? אתה רושם כאן " יהודים יקרים " אתם שונאים אותנו הציונים מדברים עם האירנים על השמדת מדינת היהודים .אבא שלך יכול להיות אדמור על ברווזים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 11. נחמן הלברנץ שב בשקט .אתה דפוק עם קבלות .אתה מזמין אנשים לבוא לבדוק?אתם פגעתם באחותי 17 שנה אני לא אוותר לכם .אחרי עדויות . של אחיך נתן הלבראנץ.נחמיה אדם בן ציון .לאה גולדמן. מנדל הורוביץ.אליהו אטיאס.סני מעודה.
  דוד בטש. יוסף זמל. נחומי .רפאל מלכה. שניצר. קדוש. רבקה קאזור. משפחת בלום. משפחת טלר .ישראל אלטר .יהונתן אסף שימחה בונים קמינסקי .שולמית קמינסקי. יש עוד רבים וטובים ..כולם משוגעים? סתם מספרים סיפורים . אז כן אני נשוי לגויה .אני לא למדתי באוניברסיטה. אני אוהב לשתות אחרי יום עבודה כוסית שתיים. אבל אני בן אדם עם רגש. לא פגעתי פיזית ונפשית באנשים. לא גזלתי את רכושם .אבא שלך אכזר הפעם נפל בפסיכי עקשן עם אומץ שילך איתו עד הסוף!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 12. שלום נחמן הלברנץ שתמיד מגיב וכותב שהכל שקר, אתה אדם אכזרי ומנוול, אוהב להכות ילדים קטנים, לעקור אותם מהוריהם לגנוב כסף ממשפחות ,תכין את המזוודה לכלא כי גם אתה בדרך. על כל ילד שהתעללת בו תקבל שנה אחת בכלא, עונש צנוע 140 ילדים, 140 שנה בכלא, שחס וחלילה לא תשתחרר מוקדם ואז תחכה לטרף הבא שלך-שטן בדמות אדם.

  אורית |
  הגב
 13. ואוווווווו לא להאמין מזה הדבר הנורא הזה ? חשוב להוציא אותם
  מזעזע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • יהודים יקרים, הכל שטויות והבלים.
   כל אחד יכול לבוא לקנדה, ולהווכח בעצמו שלא דובים ולא יער.
   בקנדה אפשר להרביץ ולענות ילדים?
   צריכים את הצברים הישראלים שיטיפו להם מוסר?
   השתגעתם על כל הראש?
   סתם, יש פה רדיפה פוליטית ממשפחות שלא מוצא חן בעיניהם שיטת לב טהור ומבקשים להינקם ולצער.
   יהודים, תהיו שפויים.

   קצת שכל נשאר בראש |
   הגב
    • שלום נחמן הלברנץ, כולם להכיר זהו נחמן הלברנץ שמגיב ,הוא היורש של אבא שלו, הוא חולה שליטה יותר ממנו, האהבה הגדולה שלו היא להרביץ לילדים קטנים, כנראה זה סוג של הנאה בשבילו, או שהתבלבלתי, אתה אוהב להרביץ לילדים מעל גיל 5-גדולים יחסית, ורוזנר יששכאר אוהב להרביץ לקטנים., סליחה עם בלבלתי בין שניכם.

     אורית |
     הגב
 14. לאיזה מספר טלפון אפשר לצלצל בכדי להציע עזרה? מ-ז-ע-ז-ע!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 15. איך הנבלה סרוחה הזה שלמה הלבראנץ משחק כמו שהוא – רבי אדמור מנהיג משפיע ? הסיפורים קורעי לב כל אחד בפני עצמו, הם מנהלים הכת האכזרית מארס מחריד!!! איזה שפלות?
  קול שועת בת עמי הגיעה אלינו הלא למשמע אוזן דאבה נפשנו אודות האיש הנקרא שלמה העלבראנז מוצאו ממקור ספרדי, "פריינק" הורים חופשים לגמרי, אביו ממוצא כורדי ואמו ממוצא יווני, נולד בקיבוץ חולתא, הוא אומר שהוא בעל תשובה, אבל זה שקר גמור, ממשפחת חפשיים שהתחיל להתנהג באדמורות וייסד קהל בשם לב לא טהור ותחת חסותו חונים בערך 400 אנשים. זה בערך עשרה שנים מתעסקים בגניבות נפשות זנות וכו'

  נחמן שמעון אליהו הלבראנז אכזרי ושפל כמו אביו ארז שלמה הלבראנץ רשע ומנוול נעצי. נחמן שותף לכל הפשעים של אביו שלמה הלבראנז .אחד הדברים הקשים שמתבצעים בכת לב לא טהור…
  תארו לעצמכם שמשהו בא אליכם ומודיע לכם שעומד תוך זמן לא רב לתלוש את ילדיכם מחיקכם, זה נחמן שמעון אליהו הלבראנז הםריינק ימ"ש.

  הם מתגאים שמנהלים הכת האכזרית מארס , מחתן , מגרש , כשבני ובנות הקהילה מגיעים לגיל 12 או 13, הם משודכים ומתארסים על פי קביעתו של הלברנז, ללא עוררין. נישואים של נערים ונערות נעשים בטקס יהודי, בלי רישום במשרד הפנים הקנדי.

  אנחנו חייבים ע"פ תורה לסגור ה"כת" הזאת. ממש מקום אפיקורסוס לא לומדים שם שולחן ערוך, לא לומדים גמרא-לא בבלי-וגם לא ירושלמי וכו' לא לומדים מדרשים, לא לומדים שום ראשונים, לא על גמרא ולא על חומש.
  מקום שמד ר"ל

  מי שהיה שם חודש וחושב שראה משהו והכל נפלא לא מבין מהי כת, כת דואגת להראות רק את הטוב כדי למשוך אנשים, את המכות, הענויים, הנידויים, הכדורים הפסכיאטרים, גירושין וחיתונים, השיעורים לכאלו שהלברנץ החליט שהם חולי נפש, תלישת הילדים מהוריהם המתנגדים , לקיחת הכסף הרכוש ועוד…ועוד…הלברנז ובנו נחמן רשעים ומנוולים חזרים,לא נפסיק לרדוף אתכם עד שתעזבו את המשפחות שלנו.

  גם כעת הבן של העלבראנץ הגה"צ ר' נתן תבע את אחיו נחמן הרודף בבית דין של הג'יבו דיין במונטראל והדבא הראשון שנחמן הרודף ביקש מהבית דין שעד סוף כל הדיונים הגה"צ ר' נתן לא יפנה לתקשורת ולא לגורמי הרווחה לספר מה קורה בכת.

  בנתיים נחמן הרודף מצפצף על הבית דין, וברוך אברהם פרלמטר עוזר לנחמן ימ"ש ומגין על מחנה לב טהור.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 16. אינני מאמין מילה אחת לכתבה זו
  אין יהודי אחד שישחרר אגורה אחת מכיסו לכלום
  מיליונים מאיפה לעזזאל???????????? ועוד למפגר כזה
  כ"כ קשה היום להחזיר בתשובה יהודים איך לעזזאל יש היום ג'לוב כזה שמצליח לדוג נפשות בחכתו?
  לי נראה שכתבה זו היא פיקציה
  אלא אם כן יש לומזל יותר משכל

  יצחק |
  הגב
  • יצחק תתחיל להאמין יש לך מזל שאחד מבני משפחתך לא נפל לכת , אחרת היית מאמין,קל לרשום תגובה תחשוב פעמיים לפני שמוציא שטיות מהראש

   דוד |
   הגב
  • יצחק באיזו פלנטה אתה חי? הגיע הזמן שכלם יפתחו את העיניים ויעזרו לאומללים השבויים בכת השטן.
   יש לי מכרה אשה צדקת שהיתה שם כמה ימים בבית השטן. רק בעזרת יושב מרום הצליחה להימלט משם .איימו על חייה אם תדבר. למחרת היא הגיע נסערת וספרה לי מה ראתה בבית השטן.
   לאשתו שתודה לקל הצליחה לברוח הי׳ חדר עלוב, מיטת ברזל כוננית עלובה וארון ישן מט ליפול.
   אבל חדר השינה של הרודן כמו בסרטי הוליווד.מיטה ענקית ,כיסוי מהודר משי, כריות זרוקות וארבעה עמודים בפינות המיטה עם טול וסרטים, וכמובן ווילון תואם על החלון. ממש חדר לימוד…..את מי ומה אשאיר לכם. המכרה שאלה אותי, למה הוא צריך כזה חדר? אני ני מבולבלת לגמרי, חשבתי שאני הולכת לצדיק, מה קורה שם?.היא עדיין לא התאוששה מהחוויה איך יתאוששו אלה שנמצאים שם שנים ארוכות. אני רואה אותם מדי פעם,הם נראים כמו חיות רדופות עם עיניים כבויות,מזכירים את תמונות האומללים בשואה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 17. אמאלההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

  שרי |
  הגב