אכלו לי שתו לי: הנהלת דגל התורה התכנסה והתלוננה

ברגע שהנושא המונציפאלי עלה לשולחן הכינוס החלו להישמע התלונות מצד הפוליטיקאים המשתתפים, בעיקר כלפי אגודת ישראל על התנהלותם בבחירות לראשות עיריית ירושלים, אך גם לא חסכו ביקורת ממפלגת שס לגבי המו"מ בבית שמש

שעות אחדות לאחר ששלומי אמונים הפיקה מפגן כוח והריצה את יוסי דייטש לראשות עיריית ירושלים, הנהלת המפלגה הליטאית 'דגל התורה' התכנסה הערב בכדי לסכם את מושב הקיץ נטול ההישגים למגזר החרדי, וגם לעסוק בהתרחשות המונציפאלית בבירה ובערים החרדיות והמעורבות.

בבית 'דגל התורה' בבני ברק התכנסו רבני התנועה הגר"נ זוכובסקי, הגר"י אפרתי וכן חברי הכנסת גפני, מקלב ואשר, והחברים המנהלים ומרכזים את הבחירות המונציפאליות.

החכי"ם סיכמו את מושב הקיץ ושיבחו את ח"כ אורי מקלב על עבודתו הפרלמנטרית בכנסת לטובת הציבור, והתמדתו בעניין במשך שנים רבות.

ברגע שהנושא המונציפאלי עלה לשולחן הכינוס החלו להישמע התלונות מצד הפוליטיקאים המשתתפים, בעיקר כלפי אגודת ישראל על התנהלותם בבחירות לראשות עיריית ירושלים, אך גם לא חסכו ביקורת ממפלגת שס לגבי המו"מ בבית שמש.

בתוספת לכך ע"פ גורמים במפלגה בכינוס עדיין לא הגיעו להחלטה לעת עתה לגבי העיר אלעד, והנושא נשאר פתוח, אם כי מהלך זריז בימים הקרובים עתיד לשפוך אור על החלטת המפלגה האם להעמיד מועמד לראשות העיר או להמשיך עם ראש העיר המכהן ישראל פרוש לעוד קדנציה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברור שכן

  חוצפה שאין כדוגמתה וכי יוסי דייטש הלך לשאול ולהתייעץ לפני כן עם אנשי דגל התורה הרי ברור שדגל התורה הם הרוב המוחץ בקרב אנשי יהדות התורה בירושלים ואגודת ישראל הם מיעוט קטן וכי דגל התורה צריכה לפעול על פי גחמותיהם של אנשי אגודת ישראל שהם מיעוט זניח מאוד בירושלים אני צפציפית אומר לך שגם אם דגל התוה בסופו של דבר תתמוך בדייטש אחוזים רבים מאנשי דגל התורה לא יצביעו לו על על עצם החוצפה

  מוישי ברגר |
  הגב
 2. בחירת

  לוותר על הכבוד. האדמורים אמרו בעד יוסף דייטש. אז האם בשביל הכבוד לא לתמוך ביוסף דייטש ?

  דוד |
  הגב