'אלוני' משיקה: חימום בטמפרטורה רצויה

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים מובילים בתחום הריצוף, החיפוי והכלים הסניטריים, משיקה את הפינוק האולטימטיבי לימי החורף הקרים: אסלה מחממת! של חברת רוקה הספרדית, מהמובילות בעולם בתחום הכלים הסניטריים.

מדובר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת בעולם הכלים הסניטריים. האסלה מעניקה איכות חיים ושמירה על היגיינה מושלמת באמצעות שליטה מלאה על מספר רב של פונקציות המופעלות ע"י פאנל:

אסלה מתחממת – בדיוק לטמפרטורה שנוחה למשתמש! מאפשרת תחושה של נוחות ורווחה. האסלה כוללת 3 שלבים של טמפרטורה להתאמה אישית.

ובנוסף שטיפה- זרבובית מוסתרת שמתגלה בלחיצת כפתור בזמן השימוש. ניתן להתאים הן את הטמפרטורה והן את לחץ הזרם לניקוי מותאם, יעיל ונוח בשטיפה בלחץ והתזה קלה לסירוגין .

כמו כן, ניתן לחמם את המים לפני השימוש ב-3 דרגות של טמפרטורת המים , לשלוט על לחץ הבית בעזרת 5 דרגות של לחץ מים, וכיונון זווית הזרבובית ל- 5 מצבים. בנוסף, לאחר השימוש הזרבובית מתנקה עצמאית באמצעות מים.

סירקולציה של אוויר חם ליבוש: בלחיצת כפתור טמפרטורה מווסת בעל 3 דרגות של טמפרטורה להתאמה, מייבשת את האזור הרטוב לאחר השימוש בבידה, כולל אפשרות כיוון טמפרטורת זרימת האוויר לייבוש.

מושב בעל סגירה הידראולית שקטה – מערכת המאפשרת סגירה שקטה של מכסה השירותים. המערכת מצוידת בחיישן, הסוגר את מושב השירותים באופן אוטומטי לאחר השימוש או במידה והמושב אינו תפוס.

מחיר לצרכן: החל מ 4800 ש"ח, להשיג בלעדית ברשת אלוני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.