"אלוקים למה???": החברות של יעל בסיס ז"ל בהלם

כמה שעות לאחר הטרגדיה הנוראית שאירעה (רביעי) אמש בעליות להרי האלפים העקלקלות, החברות מאלעד הגיבו בדף הפייסבוק המקומי של אלעד

כמה שעות לאחר הטרגדיה הנוראית שאירעה (רביעי) אמש בעליות להרי האלפים העקלקלות, שבו נהרגה יעל בסיס ז"ל בתאונת דרכים קטלנית שקיפדה את חייה, החברות מאלעד הגיבו בדף הפייסבוק המקומי של אלעד.

וכך כותבת אחת הגולשות: "אני לא מסוגלת להאמין, יעל גיסתי לשעבר, ועל אף הכל, עבורי כמו אחות! בדיוק לפני שבועיים עשיתי לך טיפול פנים וצחקנו ודיברנו על כל הדברים האישיים שלנו, ולא חלמתי שזאת הנשיקה האחרונה שלנו, אני לא יכולה לחשוב שאת לא כאן איתנו עם כל השמחת חיים שלך והנתינה, שלא תהיי בחופת האחיינים שלי, זה עצב שלא יגמר לעולם! אני מחזיקה את עצמי חזק שלא לשאול, אלוקים למה??? למה????
ברוך דיין האמת!

חברה נוספת כתבה:"נורא ואיום יעל בסיס(פרץ מלוד) עבדה בתיווך בית נאמן חברת ילדות מדהימה שלי 40 שנות חברות ביחד. כמה עצוב.

גולשת נוספת כתבה: "ליאורה יקרה… לנו אין קשר דם או חברי למנוחה. ובכל זאת אנחנו בהלם. בשוק. מגודל האסון. אמא לילדים שנקטפה ככה בפתאומיות. ודאי וודאי שאת פי אלף בהלם וכאבך קשה מנשוא. מאחלת לך כוחות גדולים ונחמה מהשמים. וכן… גם אנחנו המאמינים צועקים לפעמים בלב-למה????? כי העולם הזה הזוי לגמריי ולא ברור".

כזכור, אמש אירעה תאונה קשה בהרי האלפים בגבול צרפת. יעל בסיס, ע"ה, אישה חרדית ואם לארבעה נפגעה באורח קשה בתאונת דרכים קשה שאירעה בעליות ליד עיירת הנופש בגבול צרפת, ונפטרה כעבור זמן מפצעיה לאחר מאמצים רבים.

על פי הדיווחים מהשטח הרכב החליק בעליות בהרים בעת שהיו באמצע הנסיעה בעיירת הנופש וואל טורנס, שם נופשות משפחות חרדיות רבות שיצאו לחופשת בין הזמנים. מהמקום פונו גם שני ילדיה שהיו ברכב. באיזור נוצרו פקקים רבים.

יהודה שפירא מתנדב זק"א שהיה בזירת התאונה סיפר: "מדובר בכביש מפותל ומסוכן מאוד. הייתי בנסיעה וראיתי את התאונה החזיתית תוך כדי נסיעה, עצרתי מיד להגיש עזרה ראשונה. נוסעת אחת הייתה מחוסרת הכרה הנוסעים נוספים שהיו ברכב פונו לבית החולים במצבים שונים. הרכב התרסקו לגמרי. כוחות הרפואה שהגיעו במהירות למקום החלו בפעולות החייאה על אישה שסבלה מפגיעה רב מערכתית נפטרה במקום. טיפלתי בגופה בשטח ומקביל יצרתי קשר עם מפקד יחידה הבינלאומי של זק״א מתי גולדשטיין שפעל בשיתוף צוות זק"א צרפת מול הרשות המקומית כדי שנוכל לטפל על פי ההלכה היהודית ואכן אספנו את הממצאים הרבים בזירת התאונה".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא כדאי לשאול כך, "מסוכן"

  בס"ד
  זהירות מלומר כך מסופר על אחד הגדולים שהזהיר על כך, שהקב"ה לפעמים קורא לשואל כך כדי להראות לו שהדין אמת.

  רק יש לברך ברוך דיין האמת.

  מנדי |
  הגב
 2. מילים בחששות של כפירה

  מה אפשר לצפות מחרדקיות הפייסבוק

  יהודי |
  הגב