אלו אפשרויות עומדות בפניכם ברכישת טבעת אירוסין

אנחנו לא מתכוונים לעשות הכללות גסות, אבל קשה להתווכח עם העובדה שדווקא הגברים, שחלקם הגדול מתקשה ברכישת מצרכים בסופר, הם אלו שאחראים על מציאת טבעת אירוסין מתאימה עבור כלתם העתידית. אז כדי לעשות לכם, הגברים המאוהבים, חיים קצת פשוטים יותר, ריכזנו עבורכם את הטרנדים החמים ביותר בשוק טבעות האירוסין. מוכנים? יוצאים לדרך!

 

חומר הטבעת

שתי שאלות מרכזיות יעמדו בפניכם רגע לפני שתבחרו טבעת אירוסין לאהובתכם: מהו החומר המרכזי ממנו עשויה הטבעת? וכמובן, שאלת מיליון הדולר – מהו סוג היהלום? נתחיל מעניין החומר המרכזי. שני שליטים בולטים בתחום זה – הזהב הצהוב והזהב הלבן. מאחוריהם, הרחק מאחור נמצאים הכסף והזהב האדום. אז איך בוחרים איזו טבעת לרכוש מהבחינה זו? ובכן, הדרך הטובה ביותר היא הדרך המשולבת – גם להתרשם מהתכשיטים (עם דגש על טבעות) שהכלה המיועדת מתהדרת בהם, גם להתייעץ עם חברות וקרובות שלה שמכירות מקרוב את הטעם שלה בתחום התכשיטים וגם התדיינות עם איש מקצוע מומחה מהתחום, שבאמצעות תיאור פרטים הקשורים למראה הכללי שלה (צבע העור, צבע השיער, התסרוקת) יוכל להתאים את חומר הטבעת האידיאלי. באופן כללי, מקובל לחשוב שרכישה של טבעת אירוסין על בסיס זהב צהוב תתאים יותר לאישה בעלת עור ושיער שחומים, אך אין זה מדע מדויק ויש לבחון כל מקרה לפי הטעם וההיכרות.

 

צורת היהלום

נושא צורת היהלום הינו משמעותי במיוחד ויכול להפוך כל טבעת אירוסין לנוצצת, מרהיבה ומרשימה עוד יותר. ישנם מספר סוגי יהלומים הנחשבים אהובים ופופולאריים במיוחד לאורך העשורים האחרונים. הנה רשימה חלקית שלהם: יהלום עגול נחשב לנפוץ ביותר והינו בעל עשרות חיתוכים קטנים המקיפים את "כתר היהלום" (כמה שיותר – יותר איכותי). היהלום מורכב משלושה חלקים, אשר איכותם משפיעה על הנצנוץ שלו ועל המראה הכללי. זהו יהלום קלאסי ומיוחד גם יחד. נעבור ליהלום "אובל" שהינו בצורת אליפסה ונחשב אלגנטי ומרשים. יהלום זה מוסיף אורך למראה האצבעות ולכן נחשב אהוב במיוחד על נשים בעלות ידיים קטנות ועדינות. הוא משקף את האור בצורה מרהיבה, מנצנץ וזוהר יותר ממרבית שאר צורות היהלום.

 

צורת היהלום הבאה – מרקיזה, נראית כמו כדור רוגבי ובעלת נצנוץ מרהיב. השילוב עם יהלומים קטנים מרשים במיוחד, אך איכות נמוכה מקנה מראה כהה ביהלום המוגמר ועל כן חשוב לבחור יהלום באיכות גבוהה. ממשיכים עם טבעת אירוסין שמתבססת על יהלום הטיפה האלגנטי, המתאים כסט יחד עם עגילים ושרשרת. גם יהלום זה מתאים ואהוב במיוחד על נשים בעלות אצבעות קצרות. לקראת סיום נזכיר את יהלום ה"אמרלד" (מלבני בעל פינות מדורגות) בעל הקצוות המישוריים המאפשרים שילוב נהדר עם צורות יהלומים רבות ולצידו את יהלום ה"פרינסס" שנחשב לאחד הטרנדים החמים בתחום בזכות צורתו המרובעת המושלמת שמעניקה מראה קלאסי, מפתה ויוקרתי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.