אלו החופים הנפרדים שהוכשרו על ידי 'טוהר המחנה'

האגודה למען טוהר המחנה מודיע: החופים הנפרדים שהוכשרו לעת עתה בים התיכון הינם 'חופי חיפה, ונתניה'

חופי הרצליה ואשדוד עדיין לא מוכשרים ונמצאים בימים אלו באמצע עבודות הכשרה סופיות, הצפי לפתיחתם: תחילת שבוע הבא, וע"כ תבוא הודעה נפרדת

החופים שהוכשרו נכון לתאריך כ' תמוז תשע"ח (5/7/18) הינם החופים הנפרדים, חיפה, ונתניה.
• ימי הרחצה בחוף הנפרד בחיפה מחולק לפי ימים:
 ב' ד' ו' גברים
 א' ג' ה' נשים
• ימי הרחצה בחוף הנפרד בנתניה מחולק לשני זמנים:
 בימים א' ג' ה' בשעות הבוקר מהשעה 8:30 עד השעה 1:00 גברים, ומשעה 2:00 עד השעה 7:00 נשים.
 ובימים ב' ד' ו' בשעות הבוקר מהשעה 8:30 עד השעה 1:00 נשים, ומשעה 2:00 עד השעה 7:00 גברים.

רבני הוועד מציינים לשבח את הרב אריה דרעי וצוות משרדו שהשקיעו עד כה, ומשקיעים עדיין הרבה זמן ויגיעה עד שיהיה ניתן לברך על המוגמר.

לגבי הפעילות בחוף הנפרד באשדוד, פעילי האגודה למען טוהר המחנה ביקרו במשך החודשים האחרונים בחוף מספר פעמים, וראו שאכן יש צורך מיידי לתקן ולהעמיק את המחיצה אל תוך המים באופן שתהיה הפרדה מוחלטת בין החוף הנפרד לחוף הגולשים הצמוד לזה. ולכן לפני כשבועיים יצאו רבני הקריות והאגודה למען טוהר המחנה בהודעה לציבור כי נתגלו פרצות בחוף הנפרד באשדוד והחוף אינו ראוי עדיין לרחצה לציבור שומרי תורה ומצוות.

מיד עם ההודעה נרתמו לענין שר הפנים אריה דרעי יחד עם ממ"ק ראש העיר ר' אבי אמסלם וחבר מועצת העיר הר' עזרא שור, שלא חסכו כל מאמץ להביא להכשרת החוף. בפגישה מיוחדת שהתקיימה השבוע בלשכתו של ראש העיר מר יחיאל לסרי, הובנו הצרכים ההלכתיים במלואם, וע"כ הורה ראש העיר לעשות ככל שיידרש כדי להעמיק את המחיצה, כדרישת הרבנים והאגודה, ולהגביר את הפיקוח העירוני בחוף הגולשים הסמוך באופן שהמקום יהיה ראוי לרחצה לשומרי תורה, ואכן בימים אלו החלו בעבודות התשתית להעמקת המחיצה, והצפי שהעבודה תושלם כבר בתחילת השבוע הבא.

לגבי הפעילות בחוף הנפרד בהרצליה, מזכרים בועד לשבח  את ראש העיר בני ברק הרב חנוך זייברט שלא חסך מאמץ, והורה להתחיל את זמן פתיחת עונת הרחצה מוקדם ככל האפשר, ובימים אלו נמצאים בשיא העבודות, והתקווה שאכן החוף יוכשר כבר בתחילת השבוע הקרוב.
בועד מדגישים, כי לעת עתה החופים הרצליה ואשדוד עדיין אינם כשרים לרחצה, ואלו המסיעים לשם את הציבור הינם בבחינת מחטיאים את הרבים. וכשהחופים יוכשרו אי"ה, תבוא על כך הודעה לציבור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.