אלימות מופרזת בבית שמש: "שוטר התיז גז פלפל לעבר ילד חרדי"

המשטרה עושה שימוש בכוח מופרז כלפי המפגינים החרדים בבית שמש שמחו כנגד מעצרם של העריקים כך עולה מתיעוד שהגיע לידי 'קוקר', המשטרה: "לא ידוע לנו על המקרה"

כל האמצעים כשרים? המשטרה עושה שימוש בכוח מופרז כלפי המפגינים החרדים בבית שמש שמחו כנגד מעצרם של העריקים  כך עולה מתיעוד שהגיע לידי 'קוקר'.

בתיעוד נראה ילד חרדי כשעינו צרובות, וזאת לאחר ששוטר מג"ב התיז לעברו גז פלפל, כך לטענת העסקנים בבית שמש, המשטרה עצמה טוענת כי לא ידוע לה על מקרה שנעשה שימוש בגז פלפל, אך המקרה ייבדק.

בהודעת המשטרה נמסר שוב ושוב "כי משטרת ישראל תנקוט אפס סלחנות כלפי מפגינים שיפרו את הסדר וירימו ידם על אנשי החוק".בפועל, במקרה שאירע השבוע ברחוב נהר הירדן בבית שמש, לטענת המפגינים, המשטרה החריפה את תגובתה כלפי המפגינים ונקטה בשימוש בכוח מופרז, על ידי התזת גז מדמיע, ואף במקרה נוסף תועד שוטר משליך אבן לעבר מפגינים לאחר שהושלכו לעברו אבנים.

לטענת העסקנים בבית שמש מפקד פלוגת המג"ב נראה כשהוא משליך אבן לעבר המפגינים שזרקו עליו אבנים. וכי האלימות המשטרתית יצאה מכלל שליטה כנגד המפגינים החרדים.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לטענת העסקנים בבית שמש מפקד פלוגת המג"ב נראה כשהוא משליך אבן לעבר המפגינים שזרקו עליו אבנים. וכי האלימות המשטרתית יצאה מכלל שליטה כנגד המפגינים החרדים.
  לא הבנתי למיקרובים מותר, להשיב להם באותה מטבע אסור???????????

  יהודי, חרדי |
  הגב
 2. הג' אומרת והעיקר לא לפחד כלל מבן אדם. הגיע הזמן שחייבים לפתוח העיניים ולדעת ולהבין שכל השקפה של פלג הירושלמי זו היא על פי התורה הקדושה וע"פ שולחן ערוך!!! ושאר ההשקפות של אחרים אפילו מאלו שלבושים בגדי חרדים הם פסולות לגמרי.

  זה גם כולל את הלימוד במכללות והשכלתם והאקדמי' וכו' הרי זה המשך מהמשכילים הארורים ימ"ש וזכרם, שבמאתיים שנה האחרונים הם החריבו והרסו את כל הכלל ישראל והביאו את ההתבוללות ההחלטית לכולם. וכהיום לא יעזור לנציגים החרדים לבסוף האמת תצוף וכולם ידעו שעבדתם על הציבור ומכרתם את בני הישיבות לשמד וזימה.

  וכמו שבזמנם החרימו והפרידו אותם גדולי עולם החזקים והאמתיים והוציאו אותם מתוך הכלל והפרידו את כל הקהלות הקדושות מהם, כמו כן היה מן הראוי לעשות גם היום, וביתר שאת מכיון שהיום הסכנה יותר גדולה להיות נמשכים אליהם ח"ו, מכיון שנלכדו במצודתם גם הרבה בני תורה, ומורים, ודיינים, ורבנים, ואדמורים, ועסקנים, ומנהיגים וכו' ואין ההמון בעלי דעה, אז חייבים ללמוד מהפלג להפגין ולמחות נגדם, כמו ההפגנות מאלו הצדיקים מפלג הירושלמי שמקדשים שם שמים ברבים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב