אלימות: פעילי ש"ס תקפו את הרכב של יוסי דייטש

מאות פעילים מש"ס ודגל התורה התנפלו על הרכב של יוסי דייטש. עיתונאי שהיה שם: "עוד רגע היו מנפצים את החלונות של הרכב"

העיתונאי שלומי גיל מעיתון משפחה, המלווה לאורך היום את המועמד לראשות העיר ירושלים יוסי דייטש, פרסם בדקות האחרונות כי מאות פעילי ש"ס ודגל התורה תקפו באלימות את הרכב של יוסי דייטש.

שלומי גיל: "כעת הייתי עם יוסי דייטש. מאות חבר'ה מש"ס ודגל התנפלו על הרכב, מכות ומה לא. עוד רגע היו מנפצים את החלונות של הרכב. האמת? בושה".

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. להוציא את שס מחוץ לחוק!

  הפתרון היחיד הוא להוציא את המפלגה המפיונרית מחוץ לחוק!

  מאיר |
  הגב
 2. נמאס כבר מהחבורה האלימה הזאת

  די! אם עד הרגע עוד שקלתי אם להצביע להם, עכשיו כבר בטוח שלא, חבר'ה מטומטמים שחושבים שבאלימות ינצחו, כנראה זה גם המסר שמגיע מלמעלה, לעשות הכל, אבל הכל, כדי לנצח, אוי ואבוי לניצחון שכזה.

  יוסי |
  הגב
 3. רק אלקין יביס את קומבינת דרעי ליברמן

  חבל היה עדיף דייטש אבל אין סיכוי. לכן כולנו למאמץ אחרון בשביל אלקין.

  רק אמת! |
  הגב
 4. זה ש"ס מתנהגים כמו המפיונר - המנהיג שלהם דערי שר"י. יוסי דייטש לא לפחד מהם: והעיקר לא לפחד כלל.

  אני רוצה שגפני דערי יענקושי וכו' יידעו כמה דברים חשובים:

  לזכור היום בערב, שאני אמרתי בבוקר: על יוסי דייטש שהוא ראש העיר הבאה בירושלים!!! וליאון -האדם שלא מכיר כ"כ טוב את ירושלים לא יהיה ראש העיר בירושלים!!!

  דרמה בציבור הדת"ל! הבוקר עם סיום התפילה הודיעו שני רבנים גדולים ומופלגים מהבולטים בציבור הדתי לאומי הרב טאו והרב יעקב שפירא שהם תומכים במועמד החרדי יוסי דייטש, והם קוראים לכל אחד ואחת לצאת ולהשפיע למען העיר ירושלים ולשלשל לקלפי את הפתק "יוסי דייטש" לראשות העיר וזה לבד בערך 34000 קולות.

  הבוקר כתב לנו יהודי חשוב מירושלים שהצביע ל"עץ" וסיפר כי הוא ורוב מפלגת 'עץ' מכניסים ליוסי דייטש לראשות העיר.

  וכעת בירושלים רואים בחוש מכת "מוות לגפני ודרעי" התמיכה ביוסי דייטש גוברת! כל רגע!!! ממש כל רגע!!!!! זה גם מכה גדולה ליענקושי מנהיג הדור החדש, ואפילו רלי בן דוד, חברת מועצה לשעבר ממרצ מודיעה: אתמוך ביוסי דייטש לראשות העיר. קוראת לכל תושבי ותושבות ירושלים לעשות כמוני!… – זהו סוף פסוק אין עוד. ונשמח מאוד לראות בקרוב במפלתם של האכזרים המיסיונרים מנהיגי החרדים:
  -*דרעי שר"י,
  -*גפני שר"י,
  -*יענקושי שר"י,
  עכשיו תקשיבו טוב!!!

  תקשיבו!!! אם מזרע היהודים אשר החלותם לנפל לפניהם לא תוכלו להם,
  כי נפול תיפולו לפניהם, בקרוב ממש!!!!!! ונשמח לראות במפלתם של הרשעים גם בשאר הערים…

  גם הגאון הגדול, הצדיק, הרב המתיר חפירת קברי ישראל בבית שמש, גאון הגאונים, הרב הריפרמי וכו' ראב"ד הע"ח רבי מ. שטרנבוך שליט"א הורה השבת למתפללים בבית מדרשו "אבקש שמי שמשתתף בבחירות בירושלים שיצביע ליוסי דייטש", וחובת כולנו לפעול למען הצלחתו, יצויין שזה פעם ראשונה שהרב מתייחס לבחירות בפומבי.

  ובגור: הודיעו שאין היום כולל לאברכים, שהציבור ילך לפעול ולהפעיל למען 'ג' ולמען הרב יוסי דייטש שליט"א. במועמדות של יוסי דייטש, מעבר לזה שאנחנו הולכים להצביע במצוות רבותינו בלי שום חשבונות – הוא גם אדם מוצלח. ירא שמים, בעל מדות טובות, ממש מוצלח!!! יוסי דייטש יזכה כבר בסיבוב ראשון. מספרים לאנשים שקרים ובדיות עם סקרים שלא היו ולא נבראו. לא צריך לשכנע בכך את הציבור שהרב יוסל דייטש ינצח כבר הערב בס"ד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב