אלימלך זילברשלג מצטרף לתאגיד השידור

מצטרף החדש לתאגיד השידור הישראלי – מלך זילברשלג בן ה – 19. חטיבת הדיגיטל של תאגיד השידור הישראלי מתחזקת היום עם הצטרפותו של איש הניו-מדיה אשר מציג ניסיון עשיר ביותר למרות גילו הצעיר. {יצא מלך}

מצטרף החדש לתאגיד השידור הישראלי – מלך זילברשלג בן ה – 19. חטיבת הדיגיטל של תאגיד השידור הישראלי מתחזקת היום עם הצטרפותו של איש הניו-מדיה אשר מציג ניסיון עשיר ביותר למרות גילו הצעיר.

זילברשלג, הידוע בכינויו "מלך", שימש במגוון תפקידים ומציג פעילות חברתית ענפה, במגזר החרדי ובכלל. בין היתר, עבד עם ארגון זק"א וניהל את הקמפיינים של הארגון ברשתות החברתיות.

זילברשלג היה אחראי על הניו-מדיה של אישים ועמותות וסייע בכתיבת ועריכת ספרי ביוגרפיה לתולדות צדיקים וחסידים. מלך מעורב גם בפרויקטים חברתיים ולאחרונה היה שותף לקמפיין גיוס כספים למשפחות מעוטות יכולת.

מלך מתגורר בחיפה, למד בישיבות של החצר החסידית אליה משתייך בבני ברק ובחיפה. כמו כן, השתלם במגוון מיומנויות ברשת.

מלך ידוע בסגנון הכתיבה החד, הציני והיחודי שלו. הוא מתחזק חשבונות פייסבוק וטוויטר עם אלפי עוקבים המתעדכנים פעמים רבות במהלך היום במגוון מהגיגיו הקשורים לכל פן בחיים.

מלך התייחס להצטרפותו לתאגיד : "חודשים ספורים עברו מאז החל התאגיד ליצור תוכן ייחודי ברשת וכבר הספיק לפרוץ דרך לחדשנות. אני בא עם הרבה מוטיבציה מצוייד בזוג פאות וסמארטפון ומצטרף למערכת חדשה, רעננה ומבטיחה"

סמנכ"ל הדיגיטל של התאגיד, אלעד טנא, הוסיף: "חטיבת הדיגיטל זוכה היום לחיזוק נוסף. אנו ממשיכים בפעילות מואצת ולא עוצרים לרגע –התאגיד החל כבר את שידוריו ואין דרך חזרה. בימים הקרובים הציבור ייחשף לתכנים חדשים נוספים כחלק מהאצת הפעילות בדיגיטל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה תאגיד? איזה תאגיד? ביבי חיסל אותו עם הדחייה הרביעית להפעלתו.

    יוסל |
    הגב