אלי ישי: "אם הייתי מוציא תיעוד של מרן היו לי 15 מנדטים" (וידאו)

ח"כ אלי ישי, יו"ר מפלגת "יחד" חושף בראיון לערוץ הכנסת: "אם הייתי מוציא את התיעוד עם הדברים שהרב עובדיה אמר לי לאחרית הימים, היו לי 15 מנדטים". צפו בראיון המלא

יו"ר מפלגת יחד  אלי ישי, העניק ראיון בתכנית זוג או פרט בהגשתם של נדב פרי ועמית סגל בערוץ הכנסת והתייחס למתיחות עם דרעי ולסיכויים של מפלגתו לעבור את אחוז החסימה.

ח"כ אלי ישי, יו"ר מפלגת "יחד"  חשף על קלטת שבאמתחתו אשר טרם נחשפה לידיעת הציבור:  "אם הייתי מוציא את התיעוד עם הדברים שהרב עובדיה אמר לי לאחרית הימים, היו לי 15 מנדטים".

חלק א'

חלק ב'
על שילובו של ברוך מרזל ברשימה, אמר ישי: "הפכתם את ברוך מרזל ל"קיצוני קיצוני קיצוני", אוהבים לשנוא אותו, הוא לא שונא ערבים. טוב שמרזל לצד זועבי בכנסת".

  ישי התייחס להבדלים בינו לבין דרעי והשיב: " אני עם וארץ בלי תירוצים ובלי גימגומים", ישי שב וחזר על  הקלישאות שהוא קורא מדף המסרים: "נהיה הפתעת הבחירות, ברוך מרזל יהיה בכנסת, אנחנו הרבה אחרי אחוז החסימה, אני שומע בשטח מצביעים רבים שרוצים להצביע לנו ולא נסקרים כראוי".
על משבר הדיור אמר ישי: "צריך לבנות בעיירות הפיתוח, צריך להוזיל את הקרקעות, בתקופה שלי היה מאות היתרים באישורי בנייה".

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זו פשוט תופעתה פסיכולוגית שראוי לחקור אותה היטב אנשים פשוט מתעלמים לחלוטין מתוכן הקלטות!!
  מהמסר שבקלטת כלומר: הרב עובדיה אמר במפורש שיהיה לאלי ישי הצלחה אז מזה הענין של מועצת החכמים הרי מי לנו גדול כרב עובדיה בכבודו ובעצמו ????????

  רות |
  הגב
 2. כבובה שמשתמשים בה! ליכלת על דרעי רק כדי להישאר בכסא!
  היית עסוק בביום קלטות במקום בטובת הציבור!1
  רק כך עברו המסתננים מתחת לאף שלך כשהיית שר פנים כי היית עסוק
  בלהידבק לכיסא!!
  אתה העלית את לפיד כי הבוחרים המסורתיים של ש"ס ברחו לבית היהודי
  ולליכוד כי לא דאגת ליוקר המחיה ונכשלת כשר כלכלה!!

  שינשין |
  הגב
 3. דרקי מאז מונה יו"ר שס איזה הישג הביא הא? רק צרות שנאת חינם קטטות חתך בבשר החי של שס
  אני ואלפים כמוני הצבענו שס כל חיינו מאז הבחירות הראשונות אחרי גיל 18 עד היום הצבענו שס בלבד לראשונה אנו נצביע משהו אחר "קץ"
  למה? מי עשה הקרע הזה? הא? מי אשם? דרקי הארור שלכם מרנכם דרקי המנוול המאיים ומפחיד רבנים וחצרות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אין כמו אלי ישי, לש"ס אני מצביע בפתק שקוף, ולאלי ישי אני מצביע בפתק "קץ" רק פתק זה ישים קץ לחושך שהמיט עלינו אריה דרעי

  אדם |
  הגב
 5. אלי תפסיק לבלבל את המוח, קודם כל היום כבר אנשי המטה שלך מודים שהקלטת שיצאה זה קשור אליהם, דבר נוסף אין מצב שיש לך קלטת ששווה ואתה לא מוציא כי.. ויתר על כן הקלטת הכי הכי שרק יכולה להיות בעולם לא תביא לך 15 מנדטים שכח מזה וצא מההזיות, ובכלל יש רק 50 אחוז שאתה עובר אז שב בשקט.

  עמרם |
  הגב
 6. יש לנו את מועצת חכמי התורה שמונו ע"י מרן זצ"ל כך ששום קלטת לא תשנה את דעותינו !!!!!

  אלי ישי שקרן !! |
  הגב
  • מועצת חכמי התורה מונתה על ידי הרב שך, מספיק לבלבל את המוח. וכשמרן חי אף פעם מרן לא התייעץ איתם, זה ידוע. בקושי התכנסו, וכשהתכנסו, לא היה דיון, רק חותמת גומי למרן. מרן היה מתייעץ עם הרב עמר בלבד, שהוא תומך באלי ישי.

   אבא, שומרים על הקו שלך, מצביעים לנאמן ביתך, שמים קץ בקלפי!!

   אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
   הגב
  • מועצת החכמים לצערי היא אריה דרעי ששולט עליה הוא לצערנו מנהיג אותם
   תזכרו מה היה עם הרב שך הוא לא היה סומך על הפוליטקאים שלו הוא היה קורא לבחורים ושואל אותם מה אמרו היום ברדיו כך הוא היה מצליב מידע , כיום הצינור היחיד בין המועצת לבין העולם זה דרעי שילך לעזאזל

   איש חושב |
   הגב
  • מר"ן אמר לישי שהוא מצטער על המינוי של דרעי .הרבנים בעדני ושלום כהן לחצו על מר"ן כדי שימנה את דרעי. מר"ן ביקש מישי שישתדל להיסתדר עם דרעי. אבל אם הוא לא יצליח אז הוא ביקש ממנו שיפתח מפלגה חדשה והוא ישתדל לעזור לו משמיים.. זו בעצם ההקלטה שיש לישי…

   לא משנה |
   הגב