אלי ישי: "אני קורא לדרעי להגיע איתנו למועמד מוסכם לאלעד"

יו"ר 'יחד' אלי ישי: יש להעמיד ראש עיר ספרדי לאלעד, ואני קורא לדרעי להציב מועמד שיקח את ראשות העיר

בראיון לנועם זיגמן הבוקר ב׳קול ברמה׳, אמר יו"ר יחד אלי ישי לזיגמן: "לא יתכן שבאלעד יש רוטציה פעם חסידי,ם פעם ליטאים, ואף פעם הספרדים לא במשוואה. אני קורא לדרעי להגיע איתנו למועמד מוסכם שיקח את ראשות העיר אלעד".

בדבריו אמר ישי: "מאיר פרוש אמר לי: תביא מועמד ספרדי לאלעד, העיקר שזה לא יהיה צורי קריספל. אלעד שייכת לספרדים. אני קורא לאריה דרעי להחזיר עטרה ליושנה. ישראל פרוש עשה עבודה מדהימה, אבל אם יש הסכם עם דגל אין סיבה שאנחנו לא נהיה חלק מחלוקת העוגה".

לגבי ירושלים, אמר אלי ישי: "חייבים להעמיד מועמד חרדי בירושלים שינצח בקלות. קיבלתי פניות רבות שארוץ בעצמי אך זה לא על הפרק ואין לי כוונה להתמודד".

עם קשר או בלי קשר לדברים, הגיב הבוקר אשר מדינה, מדוברי ש"ס, ואמר: "כותרות מפוצצות על מהלכים מוניציפאליים של ש״ס בערים שונות, המגיעות מבעלי אינטרסים שונים – לא שוות הרבה. כפי שהצהרנו בראשית הדרך, לא ניגרר לתגובות והבהרות. כשדברים באמת מתרחשים הם מגובים בהודעה רשמית".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אבל הרב מאזוז הודיע על תמיכה בשרוליק פרוש?

  איך פתאום אלי ישי מחליף את דבריו

  נגד ש"ס |
  הגב
 2. לא יעזור למכלוף אלף עיתונאים! הציבור מאס בו! ואני אומר לכם :לא יודעים לסקור את שס! ברור לי שברגע האמת באלעד ובכל הארץ שס תרד לפחות מחצי

  דרעי חי בחלומות ובבחירות הוא יתעורר ויבין איזה חלום חלם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב