אלי ישי: "אריה דרעי מתנגד בכל תוקף להצעת השלום"

רגע אחרי הכרזת הבחירות יו"ר 'יחד' תוקף את דרעי ומכריז: "אופציית הריצ'רץ' עם ש"ס היא היחידה הרלוונטית להצעת האחדות"

בהודעה שמפרסם בדקות האחרונות אלי ישי, יו"ר 'יחד', הוא תוקף את יו"ר ש"ס אריה דרעי ומבהיר כי אך ורק אופציית הריצ'רץ' עם נציגי ש"ס, היא הרלוונטית מבחינתו בשביל האחדות בין שתי הסיעות.

אלי ישי: "לפני כשנתיים, בחול המועד סוכות, הגיע הרב יעקב, בנו של חכם שלום כהן שליט"א, לביקור חג אצל מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז שליט"א. במהלך הביקור, הביע מרן רה"י את רצונו להביא לאחדות בציבור הספרדי והציע הסכם שלום בצורת ריצה משותפת בין ש"ס ל'יחד' על בסיס ריצ'רץ'. המטרה בהצעה כזו היתה לנצל את כל האלקטורט שיש לתנועת 'יחד' ולהביא כמה שיותר מצביעים עבור הרשימה המאוחדת.

"לצערנו הרב, למרות רצונו של הציבור הספרדי כולו, אריה דרעי התנגד בכל תוקף להצעת השלום ובחר במחלוקת על פני האחדות. כשרואים את מצבה של תנועת ש"ס בסקרים, כשהיא מתנדנדת סביב אחוז החסימה, הכאב גדול שבעתיים.

"הציבור החרדי עומד בפני האתגר – אולי הגדול ביותר שידע מימיו – חוק גיוס שמאיים על עולם התורה, וברור כי רק נציגות חרדית חזקה תוכל לחוקק חוק ראוי, שייטיב עם תלמידי הישיבות. למרות כל זאת, דרעי מעדיף לסכן את המשך קיומה של תנועת ש"ס, ובלבד שלרבבות מצביעי 'יחד', לא תהיה נציגות בכנסת.

"זה לא יעזור לו. תנועת 'יחד' בראשות אלי ישי תתמודד בבחירות לכנסת, ובעז״ה נבחר ונצליח. ההצעה שקיבל הרב יעקב כהן ממרן ראש הישיבה שליט"א, היא היחידה שרלוונטית גם היום, ומלבדה לא היה כל ניסיון נוסף מצידנו לחבירה אל תנועת ש"ס".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי העבריין חוזר לכלא ואלי ישי הישר וההגון חוזר לכנסת בע"ה בקרוב ממש

  הכתב אישום של דרעי מוכן. רגע לפני הבחירות תשמעו על כך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חחח

  עד מתי הכבוד יעלה לו לראש אין לו קולות כדי להכניס את עצמו אז ריצרץ???

  מה הוא מעשן? |
  הגב
 3. מי הטיפש שחושב לבחור באסיר דרעי הנחקר שוב??

  ברור שנבחר באלי ישי

  רק יחד. |
  הגב
 4. דרעי סכסן עם מומחיות לפלג ציבורים

  דרעי הפלגן סיים לפלג את הספרדים עבר לליטאים וחוזר חלילה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מרן ראש הישיבה

  מאיר עיני ישראל הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א יאריך ה' ימיו בטוב ושנותיו בנעימים, יזכה להמשיך ולהפיץ תורה בתוכנו ויפוצו מעיינותיו חוצה
  בהצלחה לשלוחו נאמן ביתו יו"ר תנועת יחד אלי ישי

  חרדי |
  הגב