סערת התאגיד: אלי ישי הולם בדרעי

יו״ר יחד וסגן ראה״מ לשעבר, אלי ישי הגיב על ההאשמות של דרעי בגלי צה"ל כי כתבי הדתות פעלו עבור יחד ונגד ש״ס ואמר, "אריה דרעי ממשיך את מסע החיפושים באשמים להרס התנועה והפעם הוא מצא סוף סוף את כתבי הדתות". {"כתבי הדתות רקמו איתי קנוניה" }

יו״ר יחד וסגן ראה״מ לשעבר, אלי ישי הגיב על ההאשמות של דרעי בגלי צה"ל כי כתבי הדתות פעלו עבור יחד ונגד ש״ס ואמר, "אריה דרעי ממשיך את מסע החיפושים באשמים להרס התנועה והפעם הוא מצא סוף סוף את כתבי הדתות" מסר ישי.

לדברי ישי, "נכון, זה לא נעים לגלות בתקשורת שוב ושוב שהציון בשביעות הרצון מתפקודך הוא הנמוך ביותר אבל למה לשנות את המעשים אם אפשר להחליף את התקשורת?!

ישי ממשיך ותוקף את דרעי,  "לשיטת דרעי כתבי הדתות רקמו קנוניה חמורה והחליטו כולם לעשות יד אחת עם תנועת "יחד" נגד ש"ס. אמירה זו איננה רק עלבון לאינטליגנציה זו האשמה מגונה, המשך של הבכיינות שמאפיינת את התנהלותו של דרעי מאז גילה שהתקשורת של שנת 2016 שונה מזו של שנות ה-80.

לסיום קורא ישי לדרעי  וממליץ "לעשות בדק בית ולבחון את הסיבות האמתיות להתרסקות ש"ס בסקרים. לעסוק בעשיה, לדאוג לילדים הרעבים שאותם פחות מעניינת משרה בתאגיד ויותר מעניינת פרוסת לחם".

 

כזכור, שר הפנים אריה דרעי עלה לשידור בגלי צה"ל ודיבר על כך שלא משלבים חרדים בתקשורת, "יש עשרות חרדים כתבים מוכשרים ואף אחד מהם לא נמצא בתקשורת". רזי בתגובה השיב לדרעי כי חמשה חרדים כבר נמצאים בתאגיד, ושבעה נוספים נמצאים במשא ומתן".

דרעי לא נותר חייב והגיב: "יש עיתונאים חרדים טאלנטים בכירים מאוד שרצו להתקבל לתאגיד, וקיבלו כתף קרה", הטיח דרעי.

דרעי הוסיף כי תא כתבי הדתות התגייסו למען תנועת יחד של אלי ישי.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האריה הטורף האכזר שוב פעם מצא לו על מי להתגולל, על הכבש הטהור אלי ישי. העם נתן לו בעיטה חזקה בבחירות, הוא לא משלים עם ההפסד הצורב שהוא הביע על שס, במקום שיודה בכישלון שלו, שוב פעם הוא מתאכזר על אלי ישי.

  די!!!!!!!!!!! דיי!!!!!!!!!!!!

  האלוקים יבקש את נרדף. אריה דרעי צעק "7:0", ושמח על מפלתנו. יצאה בת קול מהשמיים ואמרה "בנפול אויביך אל תשמח, ובכשלו אל יגל לבך, פן יראה ה' ורע בעיניו, והשיב מעליו אפו". בבחירות הבאות, ה' יביא את הרעה שלנו על הראש של דרעי, ויהיה 7:0 אבל הפוך לטובת הרב מאזוז שליט"א.

  אלי ישי מתתגעגעים אליך |
  הגב
 2. זה נבלה וזה טריפה..חוץ מלגנוב אותנו אתם לא עושים כלום!!!

  אלדד |
  הגב
 3. אלי ישי הגבר! כנס בדרעי הרשע נמאס ממנו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב