אלי ישי בראיון: "אי אפשר להוציא את ש"ס מאלי ישי" (וידאו)

בראיון לערוץ 2 אמר ישי כי "ניסיון הפיוס עם דרעי היה אמיתי", וחושף: "הרב אמר לי כי אם דרעי יפתח מפלגה הוא לא יעמוד בדרכו"

ביום שאחרי הפילוג, אלי ישי  יכול לחייך: סקר שהתפרסם היום (שלישי) בערוץ הכנסת מנבא לרשימה החדשה שלו ארבעה מנדטים.  יתרה מכך, ש"ס צונחת לארבעה מנדטים בלבד לפי אותו סקר.

בריאיון ל"שש" עם עודד בן-עמי אמר ישי כי "ניסיון הפיוס עם דרעי היה אמיתי", והוא מבטיח כי "אין ספק שנהיה הפתעת הבחירות. פרשתי מש"ס אבל לא פרשתי מהדרך. גדלתי על ברכיו של מרן הרב עובדיה יוסף ואני ממשיך בדרכו".

ישי נשאל האם יחבור לגוש ימין כשיצטרך להחליט, ואמר כי ימליץ לנשיא המדינה על בנימין נתניהו לראשות הממשלה הבאה.

וידאו באדיבות רשת

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • אתם לא ריאלים, אנו מעריכים את הרב מאזוז אך בשום אופן המצפון לא נותן לצאת נגד המועצת וכמונו רבים. חבל שקולות רבים ילכו לטמיון, נכון, ש"ס תיפגע במקצת בדומה לאמסאלם. אך בסופו של יום נראה בדיוק מה ישי שווה. ומכאן תצמח הישועה לש"ס בעתיד בע"ה, למרות כל הרדיפות וההשמצות, כן ירבה וכן יפרוץ.
   שיחות היום בישיבות הקדושות שאין לנו על מי להשען אלא אך ורק על מועצת חכמי התורה שהם ימשיכו להרים את קרנה של יהדות ספרד לדורות. כעובדת חינוך אני חרדה למפעל העצום של מעיין החינוך התורני
   וההשלכות לכך רבות.

   ללא שם |
   הגב
 1. אלי ישי לא ימליץ לנשיא שום דבר, כי הוא לא יעבור את אחוז החסימה. וכולם ביקנעם יודעים מה זה מרן ומה דעתו ולא יבוא איזה אלי ישי אינטרסנט ויבלבל את כולם. אנחנו לא דפוקים.

  יוקנעם |
  הגב
 2. כולנו ביוקנעם מצביעם רק לאלי ישי-מנהיג חברתי אמיתי, ימני, ירא שמיים וממשיכו של מרן

  יוקנעמים |
  הגב