אלי ישי בריאיון ראשון: "שקלתי לפרוש

 פחות מחודש לאחר שהודח מראשות ש"ס התייצב אלי ישי מול מצלמות חדשות ערוץ 2 והעניק ריאיון בלעדי וראשון מאז הדחתו לטובת אריה דרעי..

" כשהוחלט על השלישייה, היו לי למען האמת הרהורי פרישה" –  חושף אלי ישי, בריאון לסיוון רהב מאיר, ומתאר,"הרב דיבר איתי וביקש שלא אחשוב אפילו על המהלך הזה. אהבתי לרב אינה תלויה בדבר, ואני אמשיך לעמוד איתו, ללכת איתו, לאורך כל הדרך", הוא הדגיש. והתוודה: "אין ספק, אני בשר ודם. כל אדם היה מקבל את זה בקושי, יחד עם זאת אמרתי – זה אמצעי התפקיד והתואר

 הרב החליט וישי לא חשב לערער: "ראיתי את השיקולים האלה, חשבתי, שקלתי, הרב אמר מה שאמר ביקש ממני לא לחשוב על פרישה וביקש שאמשיך. אני מאז ומתמיד לא מערער על דברי הרב, וכך עשיתי. אני מקבל את דין מועצת חכמי התורה, מבחינתי דור שלם יציית למועצת חכמי התורה ולא יערער – וכך גם אני אפעל". הבהיר.

על המתקפה  על מפלגתו אמר ישי : "כדי לקבל כותרות הרבה מאוד מהפוליטיקאים בוחרים לתקוף – ואם לא תוקפים את החרדים אז לא יהיו להם כותרות. רוב הציבור אוהב את ש"ס ואת המסורת היהודית".

"אריה דרעי נבחר כיו"ר התנועה ואני מאחל לו הצלחה. אני אעשה הכל למען הכלל ולמען התנועה", אמר ישי.

 במענה לשאלה האם הוא יתמודד לראשות עיריית ירושלים, השיב ישי כי "הנושא לא נמצא כרגע על הפרק", אך  אמר כי הוא לא שולל את האפשרות.

במהלך הכתבה הביאו את הג'ינגל הנאמן שהשיקו עבורו אמנים הזמר המזרחי, לסיום הוא נשאל על הזוגיות שהפגינו השלישיה דאז, " זוגיות יש רק בבית", השיב ישי בציניות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.