אלי ישי: "החקירות של דרעי – גורמות לחילול ה'"

"אין ספק שמה שקורה בעניינו גורם לחילול ה'", אמר ישי בראיון למנדי ריזל ברדיו דרום. כשנשאל על חזרה לש"ס אמר: "ש"ס יקרה ללבי. אשב עם הרב מאזוז על כל הצעה בעניין"

יו"ר סיעת 'יחד', אלי ישי, התראיין הבוקר בתוכניתו של מנדי ריזל ברדיו 101.5FM (דרום). ישי עלה על תקן שר הפנים לשעבר, כדי לחוות את דעתו על פסיקת בג"ץ אתמול בנושא המסתננים.

הוא טען כי על הממשלה לחוקק חוק שיגביל את השכר שמקבלים המסתננים, "אפילו לא 1,500 שקלים בחודש", כלשונו, משום ש"אם אין להם כסף, הם יעזבו".

לקראת סוף הריאיון, הוא נדרש להתייחס למצבה של ש"ס ואמר כי "התנועה נמצאת במצב קשה מאוד" וכי החקירות של דרעי הן "חילול ה"", כלשונו.

"מה שקורה, זה שהם על גבול אחוז החסימה ויש גם סקרים שלא עוברים את אחוז החסימה. תמיד בסקרים נותנים עוד מנדט-שניים כי בסוף מעריכים שזה יקרה. אבל בסוף כשאני מדבר עם הסוקרים, אז זה 2 מנדטים, זה 1.6, זה וודאי לא יותר מ-3 מנדטים. עצוב מאוד מה שקורה שם".

יש אופציה שתחזור לש"ס?

"ש"ס יקרה לי מאוד. ש"ס זה בשר מבשרי, עצם מעצמי. ואני היום מוביל את תנועת 'יחד' ב"ה לקראת המערכה הבאה ומאמין שתהיה לנו הצלחה גדולה מאוד. אני מייצג נאמנה ואייצג נאמנה את דרכו של מרן ואת ציבור מצביעי ש"ס"

פורסם ב'ישראל היום' שיש חברי כנסת שרוצים להחזיר אותך. נניח שעכשיו יש כתב אישום נגד דרעי, אתה רוצה לחזור ולהחליף אותו?

"יש לי את מרן ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז, שהוא אדם גאון וענק, באמת מגדולי הדור. איתו נשב על כל סוגיה ועל כל הצעה. יש דברים שאני חושב שהשתיקה יפה להם. ברגע שהדברים יעלו על השולחן, אני אעלה את זה על השולחן של מרן ראש-הישיבה"

איך יסתיים להערכתך הסיפור עם דרעי?

"אני חושב שנכון באמת לא להתייחס לזה. ליבי עם כל יהודי, עם כל אזרח שנמצא בחקירות ואני מאחל לכולם בהצלחה רבה. יחד עם זאת, אני חושב שזו סוגיה מורכבת. התנועה נמצאת במצב מאוד קשה"

זה גורם ל'חילול ה"?

"אין ספק שמה שקורה היום זה גורם לחילול ה', התשובה היא כן".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין על אריה דרעי מלך אמיתי אלישי מסכן מתוסכל שהפיל חברה מסכנה של מוניות לחובות בדיוק כפי שהפיל את עצמו בבחירות ובואו לא נשכח שאליישי רץ עם מרזל שהוא לבד שווה 70.000 אלף קול ועם הרב אברגל שהיום לא איתו ששווה לפחות 30.000 אלף קול מסקנה אלישי שווה למוכר בבסטה במחנה יהודה שילך למכור חמוצים

  רשום

  רוני |
  הגב
 2. דרעי

  דרעי סך הכל דומה לילדים ששמים כוס חד פעמית בגלגל של האופנים כדי שיעשה רעש…

  אור העולם |
  הגב
 3. דרעי שפל שמבזה את הספרדים כדי להתעשר

  כולנו נשמח ששס תמחק עם דרעי

  אבי |
  הגב
 4. היחיד ששיקם את שס מהתרדמת שהייתה בה זה דרעי כולל ברשויות המקומיות וחילול ה' זה לא כי רודפים כל שותו"מ שמצליח

  אין על דרעי כולם קנאים הוא היחיד שעובד למען הציבור

  דוד |
  הגב
 5. דרעי

  למה אתם יושבים בשקט אם אתם חושבים שדרעי לא בסדר תגשו לרב שלום כהן ולרב בעדני ותגידו להם

  אבי |
  הגב
 6. דרעי הפיל את ש"ס לתהום

  ש"ס תתאושש רק בלי דרעי
  כמה בושות אפשר עוד לספוג מהפושע הזה.

  איציק |
  הגב