אלי ישי: "הרב עמאר מוביל את מהלכי השלום ואני מקווה שיצליח"

יו"ר יחד אלי ישי העניק ראיון למשה גלסנר ב'קול ברמה' בו הבהיר כי פניו לשלום, אך לא בכל מחיר. "אני בעד שלום ומשתוקק שהמחלוקת תסתיים", אמר ישי, וקרא לדרעי להתאחד סביב מפלגה אחת

לאחר שאתמול התקיימה 'פסגת השלום' בין הראשל"צים, בנתיים נראה כי לא הובילה לפריצת דרך ממשית. יו"ר יחד אלי ישי העניק הערב (רביעי)ראיון למשה גלסנר ב'קול ברמה' בו הבהיר כי פניו לשלום, אך לא בכל מחיר. "אני בעד שלום ומשתוקק שהמחלוקת תסתיים", אמר ישי, וקרא לדרעי להתאחד סביב מפלגה אחת.

"ההצעה שלי פשוטה", אמר ישי, "בא נעשה סקר, ולפי מה שיעלה בסקר נקבע את אחוזי החלוקה. אם דרעי היה רוצה את זה מבחינתי זה היה יכול לצאת לדרך אתמול. מיזוג בין המפלגות יביא תוצאה של דו ספרתי והשמים הם הגבול.

ישי סיפר על המגעים אמש ואמר כי נודע לו מהשיחות שלשום בלילה, "נפגשתי עם ראש הישיבה ואז הגיע מרן הרב עמאר וסיפר לי על המגעים", לדבריו "שניהם הסכימו שריצ'רץ' בין המפלגות זה הסיכוי הכי טוב לשלום בר קיימא. הרב עמאר מוביל את מהלכי השלום ואני מקווה שיצליח.

ישי העביר את הכדור למגרש של דרעי, "הכדור כרגע בידיים של דרעי. גם אם לא נרוץ ביחד בסוף, הייתי רוצה הסכם עודפים בין המפלגות".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הספרדים מתביישים בדרעי! בכל הסכם צריך שדרעי ישוב לעשות לביתו

  דרעי מייצג אך ורק את משפחתו

  שמואלו |
  הגב
 2. ר' אלי ישי שומע לגדולים ולכן אינו נכשל

  קודם כל מרן הרב מאזוז הורה לתאחד בשיטת הריצ'רץ, דבר שני ר' אלי ישי הציע לערוך סקר ולבדוק את מערך הכוחות -וזה בהחלט הגיוני וצודק. כל השאר זה פוליטיקה זולה של ניסיון הפיכת המגמה בסקרים הלא מחמיאים ל..

  ספרדי חם |
  הגב
 3. דרעי המושחת לא יתן לזה לקרות. מרן לא סתם קרא לו רשע

  הרב עובדיה סבל מדרעי וזעק דרעי רשעעעעעעעע רשע!! ולא הבנו וכמו טמבלים בחרנו ברשע הזה,זהו נגמרה החגיגה אריה לא רוצים אותך סע הבייתה אתה מאוס ודוחה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אם תהיה חלילה אחדות אף שסניק מורעל לא יצביע להם כי מי שבגד במרן בגד בכולנו!

  יהיה אשר יהיה אם בגדת במרן אתה מחוק לנצח

  ש"סניק - לא נשכח ולא נסלח לבוגדי מרן |
  הגב