"אלי ישי וניסים זאב: אתם בושה וכלימה"

הפרסומים והתיעודים האחרונים נגד דרעי שנחשפו ע"י בני אלבז זמר הבית לשעבר של ש"ס העלו את קצפו של דרעי כנראה. מזכ"ל ש"ס, חבר הכנסת יגאל גואטה, משתלח נגד יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי, וח"כ לשעבר ניסים זאב, אויבי דרעי. {גואטה משתלח}

הפרסומים והתיעודים האחרונים נגד דרעי שנחשפו ע"י בני אלבז זמר הבית לשעבר של ש"ס העלו את קצפו של דרעי כנראה. מזכ"ל ש"ס, חבר הכנסת יגאל גואטה, משתלח נגד יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי, וח"כ לשעבר ניסים זאב, אויבי דרעי.

בפוסט חריף מפרסם גואטה נגד אלי ישי "כחבר תנועת ש״ס מיום היווסדה, אני מתבייש שאלי ישי היה יו״ר ש״ס".

גואטה מוסיף על יו"ר ש"ס לשעבר ומכנהו: "עסקן שנאה קטן, מתוסכל, ממורמר, מסתובב כאחרון הולכי הבטל ומנסה לקושש עוד השמצה ועוד דבר הבל נגד מנהיג תנועת ש״ס, הרב אריה דרעי".

גואטה משבח את היו"ר: "השר דרעי מנהיג בשנים האחרונות את תנועת ש״ס באופן מעורר כבוד ומוביל אותה להישגים עצומים למען כלל הציבור בישראל, ובעיקר למען השכבות המוחלשות. הנחות גדולות לכל הנוסעים בתחבורה הציבורית, הנחות בתעריפי המים בזכות מיליארד שקלים כספים קואליציוניים של ש״ס, העלאת שכר המינימום, סבסוד קייטנות קיץ למשפחות נזקקות ועוד הישגים רבים ואדירים".

אריה דרעי, הוא יו״ר תנועה שהולכת ומתחזקת, הולכת ומתעצמת, מתקן את כל הליקויים שהשאיר אלי ישי, חבר בכיר בקבינט, מנהיג בלתי מעורער.

ואלי ישי מקנא: הוא הובס בבחירות, נזרק מהמערכת הפוליטית, מסתובב מובטל, מתוסכל, מר נפש ומלא שנאה. עובר מתחנה לאתר כדי להשמיץ, ללכלך ויודע בסתר ליבו שעתידו הפוליטי הרחק מאחריו. אלי ישי וניסים זאב: אתם בושה וכלימה!". הוא מסיים את הפוסט הזועם.

מני חדד דוברו של אלי ישי הגיב לגואטה בפייסבוק: "יגאל, מקווה שהפוסט מאושר על ידי אריה + אבישי בן חיים. שלא תעשה חלילה דברים על דעת עצמך".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ואתה מה אתה הבושה של הספרדים לפחות אל תדבר על תלמידי חכמים באמת שלא כמוך

  רחלי |
  הגב
 2. גואטה מהבאסטה לך למכור בהכל בשקל מי שמך?? מכלוף האסיר?? הבכיין עם בצל??

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. דרעי שולח ילדים מסכנים להגן על כבודו האבוד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. קחו בצל אומללים משס. כולם מבינים ששס תמחק גם מההיסטוריה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב