אלי ישי חוזר? בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר אקטואליק: המפגש הסודי של בת הרב, הטוקרים בפעולה, וכך מתכונן קובי סלע לראש השנה

בין כל ההכנות הקדחתניות לקראת האירוח של השוויגער לראש השנה, בקליינע התפנה בכדי לכתוב לכם את החדשות הקטנות הצהובות שעשו את השבוע האחרון של השנה.

נקדים ונציין, שתחת הפלטופורמה החדשה של אתר 'אקטואליק' התפרסמו בבקליינע שלל חשיפות, בעיקר צהובות – שגרמו לכם הגולשים להקליק כמידי שבוע על הקישור המסקרן שרץ ברשתות החברתיות. במסגרת המדור התפרסמו לא אחת – אייטמים נועזים ורגישים. ומשכך, בקליינע עושה ככל יכולתו להלך על הגבול הדק – תוך ניסיון לטשטש פרטים שלא יגלשו לאיסורי הלכה – ויגרמו לנזק לבעלי העניין. במהלך השנה מן הסתם היו כאלו שראו את עצמם נפגעים כתוצאה מפרסום ידיעה כזאת או אחרת, ועל כך, בקליינע מבקש סליחה: מתוודה ומכה: על חטא שחטאנו לפניך..

נפתח בהרמת כוסית: רבני, שדרי, כתבי ומפיקי, רדיו 'קול ברמה' ואתר 'אקטאוליק' התייצבו בים שני להרמת כוסית שנערכה באולם של מסעדת 'לחם בשר' בפאתי בני ברק – לשם צעדו רגלית עשרות כתבים מאולפני הרדיו.

במהלך המסיבה העלו הרבנים על נס על ההצעות המפתות שקיבלו מהרדיו המתחרה שמעבר לכביש. נעדרו: דודי שוומנפלד ויעקב גרודקה הרכש הטרי. אחד השדרים הבכירים חשף במהלך נאומו דיבר על "לחצים כבדים" שקיבל מגורמים מקושרים בעולם התקשורת.

לסיום, בקליינע ומאות העובדים התפנקו בשי לחג ושובר נאה.

למחרת, יצאו עשרות עובדים מרחוב הירקון לעבר אולם אירועים בפתח תקווה ,שם חגגו עובדי רדיו 'קול חי' את הרמת הכוסית שלהם.

מוטי לביא משקיף על הבר

באותו בוקר, נצפה מנחם טוקר כשהוא מצטלם לצד עובדי רדיו 'קול ברמה', במסגרת ביקור במשרדי איחוד הצלה, אך כעבור יממה הוא חתם על חוזה ברדיו 'קול חי'.

לאחר שחתם על חוזה, טוקר נכנס למרכז מסחרי רמת אשכול- והתפנק ממבחר בשרים.

מאסטרצ'ונט!מנחם טוקר Menachem Toker דוגם את הטשולנט של פיקדלי, הפרטים בפנים >>

‎Posted by ‎פיקדלי Picadeli‎ on‎ חמישי 14 ספטמבר 2017

ירח טוקר, הדובר של ועדת הכספים, זכה להתברך לקראת הימים הנוראים מר' מרדכי בלוי … שנזכה…

ובאותו בוקר, ירח טוקר פגש את מנכ"ל תחנת רדיו קול ברמה אריאל דרעי ליד צומת זבוטינסקי' בבני ברק.

איש היח"צ קובי סלע, השתתף השבוע בשיעור יחד עם העיתונאי יחיאל סבר (יתד נאמן) במעונו של הגרב"מ אזרחי בשכונת בית וגן בירושלים. סלע כתב בפייסבוק: "עם הרבנית החלפתי חוויות על סירי הצ'ולנט שלה, שהיינו מחסלים במוצאי שבת, עם ראש הישיבה על שבתות אלול בישיבה. תודה לאל, הפעם לא צעק עליי". ראש הישיבה נתן טיפים איך להגיע מוכנים ליום הדין".

חבר מועצת עיריית ירושלים אליעזר ראוכברגר הגיע השבוע עם מקורבו שמואל מקלב להתייעצות בבית הרב קניבסקי. מקלב אף הגדיל לעשות והצטייד עם עניבה.

גדול הזמר החסידי אברהם פריד, ממשיך למלא את האולמות ואת חשבון הבנק שלו – במסגרת סדרת הופעות. בפתח תקווה היה זה יצחק נחשוני שקיבל כרטיס וי אי פי וכובד לשבת בשורה הראשונה.

אותו פריד, נכנס השבוע לבית כנסת הספרדי 'ברג' ליד הבורסה. פריד השתתף בשיעור היומי, ונשאר עד לאחר תפילת 'מעריב'.

העיתונאי ישראל כהן, הוזמן השבוע אחר כבוד לביתו של ירון לונדון (ערוץ 10), שהציג בגאווה את הספרייה הרב גוונית. מכאן לשם, גילה כהן להפתעתו במעמקי הספרייה – ספרי חסידות.

דב אייכלר, יואלי דיקמן, רולי דיקמן, ועוד כמה צילגערס הגיעו בשישי יחד עם כל תושבי ירושלים לערוך קניות בשוק מחנה יהודה, הדיקמנים פינקו את עצמם ב'אייס' מרענן.

 

אדמורי"ם, רבנים, ואישי ציבור חגגו עד השעות הקטנות של הלילה, בשמחת נישואי בת הזקונים של חבר הכנסת ישראל אייכלר שנערכה בקריית בעלזא בירושלים.

אישי ציבור ורבנים השתתפו השבוע בחתונת בתו של הרב משה יוסף, שנערכה ברוב פאר והדר במלון וולדוף אוסטריה. זה שמעמדו של אריה דרעי התערער באחרונה זה לא סוד, אך האורחים הממוספרים שנכחו באירוע, יודעים לספר לנו על כך  שאלי ישי "חוזר ובגדול". הבאנו לכם הצצה קטנה: אלי ישי, שמעוני, ואייל משיח, מסתודדים.

בכירי אתר 'כיכר השבת', ועיתונאים נוספים השתתפו השבוע בשמחת הברית לבנו של חיים אילוז, העורך הראשי. בשולי האירוע, שלומי קוק נצפה כשהוא מדסקס עם שימען ברייטוקפף מ'משפחה', כשבתווך משקיף ארי גלהר.

מזל"ט לנעם זיגמן מגיש "חדש על הבוקר" ב'קול ברמה' להולדת הבן.

מזל טוב לאברהם כהן עוזר חבר מועצת העיר ירושלים מיכל הלברשטם לרגל נישואי הבת.

ציקי פרנק שרק לפני מספר ימים גילה "אפיקים" חדשים, חגג שבע ברכות עם צוות המשרד.

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי (ש"ס) השתתף השבוע באירוע פרטי של בת משפחתו.

אותו מלכיאלי הגיע השבוע למאפיית נחמה בשעת לילה מאוחרת בכדי לנשנש..

יחיאל אברהם ישב השבוע באחד הלילות הקרירים בביתו של יואליש קרויס במאה שערים, קרויס סיפר לעסקן הנמרץ של ש"ס בבירה, על מאבקים חובקי עולם שניהל במהלך היותו קמב"ץ העדה החרדית.

ברכת מזל טוב לאמרגן ומפיק האירועים, משה ביכלר לרגל נישואיו עם מרגלית שפריי, במלון 'רמדה' בירושלים. בכירי תעשיית המוזיקה התייצבו. הרבה נחת!

בעזרת הנשים – הכלה ליד הבריכה

בהרמת כוסית לשנה החדשה התאספו נשים מכל המגזרים לשמוע על אופנה עם ערכי היהדות, הגברת עדינה בר שלום סיפרה לנשים על עברה כתופרת ובעלת סטודיו לשמלות כלה עד להקמתה של המכללה החרדית הראשונה לנשים. והוסיפה איך נשים יכולות לשלב בין חיים מאושרים לבין ערכים של תורה עם אופנה וטיפוח.

בהמשך לחשיפת בקליינע שהסעירה את הרחוב החרדי על בת רב שכונה בירושלים שחזרה בשאלה יחד עם בעלה ושני ילדה, בקליינע חושף, כי לקראת ראש השנה, הורי אחד הצדדים הגיעו הגיעו לבקרם בביתם החדש הנמצא בסמיכות להעיר ירושלים.

 

שנה טובה! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אלי ישי לא חוזר

  אייל משיח הוא איש של חכם שלום ויעשה מה שיגיד לו אולי ישי חוזר לשס זה כן, אבל ודאי שאייל לא יעזור לו להקים מפלגה משלו

  משה |
  הגב
 2. דרעי הולך להיזרק בבושת פנים משס

  יש תוכנית מסודרת להטיס את דרעי (מבזה הרבנים) משס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב