אלי ישי למשפחת סלומון: "מרן ביקש ממני שיתנו עונש מוות למפלצות"

יו"ר תנועת יחד אלי ישי הגיע לאוהל האבלים בכדי לחזק את המשפחה האבלה. בשיחה ל'אקטואליק' הוא חושף את תוכן השיחה עם בני המשפחה

לאוהל האבלים של משפחת סלומון ברחוב רש"י 22 באלעד מגיעים כמידי יום אלפי אנשים, ואישי ציבור שבאים לחזק את המשפחה שאביה נרצח בדם  קר על ידי מחבל ביישוב חלמיש.

אחד מאישי הציבור שבאו היום לפקוד את האוהל באלעד היה יו"ר תנועת יחד אלי ישי, שהגיע למקום בכדי לחזק את המשפחה האבלה.

בשיחה ל'אקטואליק' משתף ישי על התחושות שלו בבואו לאוהל האבלים. "עם ישראל הגיע לכאן מצפון ומדרום, כולם חשים סוג של אבל לאומי"

"התרשמתי שמדובר במשפחה מיוחדת ואצילה, עם תעצומות נפש מיוחדים" אומר ישי: "הם מלח הארץ".

ישי מספר כי בתחילה "לא היו לו מילים" בעת שבא לנחם את בני המשפחה. ישי אמר לאלמנה שהוא נזכר ברצח המתועב של בני פוגל, "בשעתו מרן הרב עובדיה יוסף אמר לי שאני יפעל מול ראש הממשלה לתת להם גזר דין מוות למפלצות האלו". הוא אמר. ישי המשיך ותהה "וכי מה יעזור שהוא ישב בכלא, וכעבור כמה שנים הוא ישוחרר בעסקת מחבלים".

כזכור, מיד לאחר הפיגוע  ישי מסר בתגובה לתקשורת כי הטבח המחריד של בני משפחת סולומון הי״ד הוא ביטוי להסתה הפרועה, לשקר הפלסטיני ולצמאון הדם של האיסלם הקיצוני.

"הם, חיות האדם, לא זקוקים לסיבה כדי לרצוח. ולכן, הבה נניח את הדיונים על מה נכון או לא נכון למועד אחר. נתמקד בחיזוק אהבת ישראל בין אדם לחבירו, בחיפוש המאחד והמקרב ברוח ימי בין-המצרים. נניח לגורמי הבטחון לעשות את מלאכתם ונישא תפילה חרישית להצלחתם". סיכם ישי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.