אלי ישי בתגובה ראשונה ל'אקטואליק': "ההחלטה על שלום – נמצאת בידיו של דרעי בלבד"

בתגובה ראשונה ל'אקטואליק' מגיב אלי ישי לפגישה הבוקר עם הגר"ש עמאר: "פנינו תמיד היו מיועדות לשלום. ההחלטה בידיו של דרעי". מקורביו: "אין לנו מטרה לקבל תיק כזה או אחר"

בשיחה ראשונה עם אתר 'אקטואליק' ובעקבות הפרסומים בשעה האחרונה על כך שיו"ר ש"ס הציע לרבה הראשי של ירושלים הגר"ש עמאר, כי יו"ר 'יחד' אלי ישי יחזור לש"ס ויקבל תפקיד שר בכיר בתמורה לכך שיסגור את מפלגת 'יחד', מקורביו של אלי ישי מגיבים לראשונה ואמרים כי "אין לנו מטרה לקבל תיק כזה או אחר. כל הסקרים מראים שאם אלי חוזר לש"ס הוא לא מביא קולות והמפלגה נשארת באותו מספר, אבל אם אנחנו רצים לבד ומתחברים במסגרת הריצ'רצ' עם ש"ס – אנחנו כמעט מכפילים את הקולות, ועדיף להגדיל את הכח החרדי למען התורה בכנסת, מאשר תפקיד כזה או אחר".

בסביבתו של ישי מציינים כי הרב עמאר הופתע מהנתונים שהוצגו בפניו, ובעיקר מפילוח הנתונים שהובאו לפניו אשר בוצע ע"י עמית סגל לאחר הסקר שנתן לישי 2.7 אחוז מהקולות לעומת 2.9 שקיבל בבחירות האחרונות, כשממול – ש"ס מחזיקה ב-3 אחוזים בלבד. הרב עמאר התפעל וטען שלא ידע זאת, ובסיום הדברים אמר ליו"ר יחד כי הוא היה מעדיף שלא להתערב בפוליטיקה.

יחד עם זאת, יו"ר יחד אלי ישי הגיב לראשונה לאחר הפגישה המתוקשרת הבוקר לאתר 'אקטואליק' ואמר כי "ההחלטה על שלום אמיתי נמצאת בידיו של דרעי, פנינו תמיד היו מיועדות לשלום".

מקורבים לרב שלמה עמאר, מסרו שבין יתר ההצעות שעלו, עלתה ההצעה להפשיר את היחסים עם 'קול ברמה', במסגרתם יתחייב דרעי להחזיר שדרנים ורבנים מהתחנה המתחרה, ואף עלו מספר שמות ספציפיים.

התגובה של צבי עמאר, בעלי הרדיו, לכך הייתה: "ברוך השם, מצב הרדיו מעולם לא היה כל כך טוב, ואין לנו צורך בחזרה של אף אחד לתחנה".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי פלגן שלא מוכן לתת כלום למען שלום

  דרעי המציא את המריבה ואין שום סיבה שאלי ישי או מרן הרב עמאר יסלחו לו

  לא נסלח על הפגיעה במרן הראשון לציון |
  הגב
 2. תסבירו לחבורת מכלוף מה זה ריצ ראץ הם סתומים

  הם חושבים שזה סנדביץ תוניסאי טעים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בזיון

  אלי ישי בלחץ…. לבד הוא לא יסתדר.
  שס' חזקה עם בלוק של שבעה מנדטים.
  כל מי שהצביעו בעבר שס יעשה זאת שוב .
  אם למרות הפילוג של ישי ולמרות המחלוקות קבלנו שבעה מנדטים אין מהיכן לרדת. שבעה זה בטוח רק התקשורת במגמה להרוס.
  אבל אלי בלחץ… בעבר גם עם איחוד פסול לאויבי מרן לא הצליח להכנס וכעת….
  הם מפחדים… אבל לדרוש ריץ רץ זה חוצפה .על מה ולמה. מי שלא יצליח להכנס שוב לכנסת וחושש מאד צריך להכנס בביטחון ולרכב על קולות של שס. חוטר נשכר. בשום אופן.

  משה |
  הגב
 4. דרעון תבין, אלי ישי לא מחפש תפקיד וסידור עבודה, יש לו דרך

  הראש של הדרעון רק בג'ובים וג'ובות

  תלמיד מרן |
  הגב
 5. אשריך רבי אליהו שדעת חכמים היא נר לרגלך ולפועלך

  ולא האגו של מר מכלוף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב