ישי: תג מחיר זה טרור בודדים, לא התארגנות

יו"ר תנועת יחד, אלי ישי גינה את חתונת הימין הקיצוני שרקדו עם סכין בתמונת הילד הערבי שנשרף אך אמר כי זה רק טרור בודדים, לעומת התארגנות הטרור של הערבים נגד אזרחי מדינת ישראל. {חתונת הסכינים}

לאחר שהיה מי שהאשים את יו"ר תנועת יחד אלי ישי על כך שהוא המנהיג היחיד מהצד הימני של הפוליטיקה בישראל שלא גינה את סרטון הזוועה מחתונת הזויי הימין הקיצוני שפורסם אתמול בחדשות 10, מפרסם אלי ישי הודעת גינוי בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו.

"אני בטוח שאין יהודי בר דעת שצפה בסרטון הזוועתי שפורסם ולא התבייש ונכלם", כתב אלי ישי. הוא הוסיף כי "מקומם לראות צעירים הזויים, רוקדים ומניפים תמונת נרצח, אוחזים בסכין, רובים ובקבוקי תבערה – ככה לא מתנהגים אנשים שפויים!".

אלי ישי סיים את הודעת הגינוי שלו בכך ש"יש להוקיע מעשה מחפיר זה, לגנות ולא להתגונן ולפעול שמקרה זה לא יקרה לעולם".

בתגובה לטענות שהעלו היום גורמים שונים כי הימין הקיצוני הצביע בבחירות האחרונות לתנועת יחד, אומר היום לקוקר בכיר במערכת הפוליטית כי המציאות מוכיחה שמרבית בני הימין הקיצוני אינם מכירים כלל במדינה, ואינם משתתפים בבחירות לכנסת.
בהמשך העלה אלי ישי פוסט נוסף בה כתב כי "פיגועי הטרור המזעזעים הפכו לצערינו כמעט לדבר שבשגרה. עוד דקירה, עוד דריסה עוד הרוגים, עוד פצועים ועוד משפחות שחרב עליהם עולמם מצטרפים למעגל השכול. חייבים לזכור שהמאבק נגד הטרור הערבי לא פסק, הסכין עדיין חדה ומונפת באוויר, המרצחים עדיין בשטח זוממים לרצוח עוד יהודי ולהפקיר את דמו".

אלי ישי הוסיף כי "כאשר יהודים נרצחים יום יום והרש"פ לא מגנה אלא מעודדת טרור והסתה יש המציגים זאת 'טרור בודדים', אבל כמה צעירים הזויים מנוער שוליים עושים פיגוע מעליבים ומבזים ציבור שלם וקוראים לזה התארגנות טרור. לא! זהו טרור בודדים".

את דבריו סיים אלי ישי בקריאה: "על הממשלה מוטלת החובה להיאבק בכל הכח למיגור הטרור בלי פחד", כתב ישי שציין כי "עלינו מוטלת החובה לא לחזור לשגרה, אלא להתאחד, להתפלל, להילחם ולזכור – עם ישראל חי ובעז"ה ננצח!".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.