"הבחירות יוקדמו, אנחנו בונים את המפלגה" (הקלטה)

בראיון ל'קול ברמה' מבקר יו"ר 'יחד' את התנהלות הנציגים החרדים סביב הפשרה בכותל: "מאוד מוזר לי. הרפורמים זו לא תנועה של יהדות מתקדמת אלא תנועה של יהדות נעלמת". על פגשותיו עם נתניהו וכחלון: "מנסה לתרום מניסיוני למען הציבור". וגם: כמה חובות נותרו לו מהבחירות האחרונות? והאם הוא יחבור לכחלון בבחירות הבאות? האזינו { ישי מעריך}

סערת הכניעה לנשות הכותל: יו"ר 'יחד', השר לשעבר אלי ישי, מביע הבוקר תמיהה על התנהלותם של חברי הכנסת החרדים סביב הסוגיה. בראיון לתוכנית 'חדש על הבוקר' עם נועם זיגמן ב'קול ברמה' אמר ישי: "שמעתי שמזכיר הממשלה נפגש עם חברי הכנסת והשרים החרדים והדתיים והראה להם את ההחלטה. בו ברגע שמגישים את ההחלטה הזאת אני הייתי אומר למזכיר הממשלה אם זה מגיע לממשלה אין לך ממשלה". האזינו לראיון המלא

ישי הוסיף "במקרה הזה, היה צריך לבוא ולומר אין לך ממשלה. נתניהו חושש על הממשלה שלו הוא עושה כל דבר כדי לשמור על הממשלה שלו. ודבר כזה לא היה עובר. ישבתי כמעט 20 שנה בממשלות ישראל ואני מכיר החלטות דרמטיות ומשמעותיות שיוצרות משברים גדולים מאוד וידענו לומר לא. פה זה מאוד מוזר לי הרפורמים זו לא תנועה של יהדות מתקדמת אלא תנועה של יהדות נעלמת"

בהמשך הראיון התייחס ישי לעתידו הפוליטי ואמר "אני נפגש עם ראש הממשלה, נשיא המדינה, שרים וחברי כנסת ואומר להם את דעתי על מה שצריך לעשות. עם משה כחלון נפגשתי לפני כמה חודשים וגם באירוע שהיה, ובקרוב אני אמור להיפגש איתו שוב. בסך הכל המפגשים האלה חשובים מאוד, הניסיון שצרבתי בשנים האחרונות אגייס אותו למען הציבור"

על האפשרות כי ירוץ באותה מפלגה בבחירות הבאות עם השר משה כחלון, אמר ישי "יש כל כך הרבה ספקולציות, אנחנו רצים בתנועת יחד בעזרת ה'. אנחנו רצים כתנועת יחד, אף אחד לא יודע מתי יהיו הבחירות – אני מניח שהם יהיו הרבה יותר מוקדמות ממה שכולם מצפים. מכל מקום אנחנו בונים את המפלגה, מחזקים אותה לקראת העתיד"

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בהצלחה רבה איש יקר ואהוב נאמן מרן ונאמן לתורתינו הקדושה רבי אלי ישי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. הפעם כבר לא נבחר שס רק באלי ישי והרב מזוז

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב