אלי ישי על המסתננים: "לגרש אותם מפה"

כשלוש שעות מפגינים אלפי מבקשי מקלט במחאה על מדיניות הממשלה.

חבר הכנסת אלי ישי מש"ס אמר בצהריים כי "הפגנת המסתננים היא קריאת השכמה לפעול נגדם ובעד המדינה".

ישי הוסיף: הפגנת המסתננים בעיר העברית הראשונה, שדרומה של העיר,מזמן  הפכה לעיר אפריקאית, הינה קול זעקה חד וברור כי על מדינת ישראל, רשויות החוק והאכיפה, למצות ולמצוא את כל הדרכים העומדים לרשותם להחזיר המסתננים לארצם. מדינת ישראל עומדת בנקודת זמן של לחדול או להיות מדינה יהודית. חוצפתם ושל המסתננים, בגיבוי ארגוני זכויות אדם אנטי-ציונים, המפגינים בדרישה לזכויות אזרחיות על אף היותם עברייני חוק, מדאיגה ומעוררת כעס בו זמנית.  אני קורא לממשלה  להמשיך ולנקוט באותה יד קשה ובלתי מתפשרת, כפי שנהגתי בהיותי שר הפנים ולהכניסם למתקני שהייה למירב הזמן שניתן, תוך אי מתן אישור עבודה,  והוצאתם משם למדינתם או למדינה שלישית

ראש הממשלה נתניהו חיזק את ישי ואמר כיבסוף שנת 2013 אנחנו רואים בלימה מוחלטת של תופעת ההסתננות לישראל, ובמקביל הוצאה גדולה פי שישה במספר המסתננים שיצאו מישראל – יותר מ-2,600 מסתננים. אני רוצה להדגיש שלא מדובר בפליטים, מדובר במפרי חוק שאנחנו ממצים איתם את הדין.

לכיכר הגיעו גם השחקן אורי גוטליב והשף אייל שני. "באתי להחזיר להם אהבה ולהראות להם שאנחנו לא רק מדינה ששונאת אותם", אמר גוטליב. שני אמר כי "מהרגע שישראל הניחה להם להיכנס לשטחה, היא מחויבת לדאוג להם ולתת להם תנאי כבוד מינימליים".

צילום פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתם רוצים להגיד לי שכל אותן הפגנות שמרנן ורבנן גדולי ומנהיגי דורינו מכל העידות הקדושות זיע"א שהורו לצאת אליהן והשתתפו בהם בעצמם היו ביטול תורה ח"ו? אני זוכר שלפני 50 שנה בערך הלכנו בבני ברק בשליחות "כל הגדולים" ביחד אם המנהיגי הדור, להפגין נגד ניתוחי מתים!!!

  עוד דוגמאות: לפני 28 שנה נפתחה חנות פיצה בשבת בר"ג היתה הפגנה בככר רמב"ם ומרן הגרא"מ זיע"א זצוק"ל השתתף בעצמו ונשא דברים זה עזר? לא! בוודאי עזר.

  עשרות ומאות הפגנות נגד חילולי שבת שאפ' חלקן הגדול לא עזרו כלל, וידעו מראש שלא יעזור, היו או לא היו ההפגנות? אבל ע"פ תורה: אנחנו חייבים למחות על כבוד שמים בשעה שהם מחללים שם שמים, וזה יביא הגאלה שלמה.

  ההפגנה נגד בית המשפט העליון לא מכבר עזרה? קדחת! ראה ערך ביטול חוק טל ועוד ועוד ועוד.
  אבל: ידועה אמרתו של מרן הגרי"ז זצ"ל, על ענשו של איוב, על שהיה בעצת פרעה ו"שתק" מש"ה נענש ביסורים קשים ומרים, ושאל מרן זיע"א מהי המדה כנגד מדה? תשובתו של הגרי"ז זצ"ל: בעולם הזה כאשר כואב נהוג לצעוק אוי, זה יוצא מעצמו, אם זה באמת כואב לו, האם זה עוזר? לאו דוקא!! אבל כשכואב צועקים!!!! ומי שלא מבין זאת ברור שהענין לא כואב לו!

  עורו ישנים וטועים משנתכם, והתעוררו בטרם נאחר את המועד!!!! עכשיו עוד יש לנו זמן יכולת וכח, לשוב לשם ית', ללמוד התורה הק', להתפלל לשם ית', ולצאת לרחובה של עיר ולזעוק אל הקב"ה, נגד מחריבי תורה הקדושה וגוזרי גזירות השמד בפשוטו, לצאת החוצה להפגין כמו בימי מרדכי ואסתר בשושן, ויזעק צעקה גדולה ומרה, ואח"כ בא הישועה להם וכן לנו.

  בא ונרים את הכפפה ונאמר דברים פשוטים וברורים:
  המתרחש נגד עינינו בשנתייים האחרונות ובסתר הרבה קודם לכן זהו שדוד מערכות של השיטה והתורה שהועברה והונחלה לנו מדור דור! זוהי מחיקה פשוטו כמשמעו של כל החינוך היהודי החרדי שנהג מאז ימות מרן החזון איש זצ"ל והלאה על חשיבות לימוד התורה ועל הבלעדיות שלה ללא שום כחל ושרק! והיצר הרע רוקד בינינו ומבקש לשכנע אותנו לא לצעוק כשקמים משחיתים ואפיקורסים נגדינו בכל רגע בכל עת ובכל שעה, לעקור תורתינו הנתנה לנ בהר סיני.

  אמת שקשה ויהיה עוד יותר קשה, עד ביאת גואל צדק, אבל זה לא מצדיק מגמות הרסניות כמו השתלבות בצורה כזו או אחרת בחברה הגויית דה פקטו הסובבת אותנו. ואם תאמר מה יהיה? תשובה מי שאמר והיה העולם ונתן את התורה וצוה לעמול בה הוא שיציל וכבר עברנו רעות רבות והקב"ה מצילנו מידם! בזכות שאנחנו מראים להקב"ה שז כואב לנו.

  מי שלא מאמין יש לו שאלות ופתרונות נוסח שילוב כזה או אחר בצבא נוסח ישיבות תיכוניות חרדיות. נוסח "דרכי נועם" ולא הפגנות הדל"י. וכבר הנחילונו מעתיקי השמועה דבר חשוב מאוד: שכאשר רצו ברוסיה השמד, להנהיג לימוד של שעה אחת שפה זרה בוואלזין, סגרו את הישיבה מיד! ולא התפשרו על קוצו של יו"ד!!! קיום התורה בידי הקב"ה ולא בידינו! התפקיד שלנו הוא ללמוד ותו לא !!!! סגירת הישיבה היתה ההפגנה של זמניהם נגד שלטון השמד, ממש כמו כן צריך להיות בזמנינו שלא לפחד להפגין נגד שלטון השמד של מדינת איזראל.

  כאשר ללא הרף משודרת כלפי הצד החילוני רוח פשרנית רופפת ורופסת זוהי התוצאה, וזה לא יהיה סוף פסוק! זו הזמנה מפורשת לעוד דרישות ועוד דרישות עד שיתגשם רצונם להכחידנו מקרב הארץ עפ"ל!

  עורו ישנים וטועים משנתכם, והתעוררו בטרם נאחר את המועד!!!! עכשיו עוד יש לנו זמן לשוב לשם ית', ללמוד התורה הק', להתפלל לשם ית', ולצאת לרחובה של עיר ולזעוק אל הקב"ה, נגד מחריבי תורה הקדושה וגוזרי גזירות השמד בפשוטו, לצאת החוצה להפגין כמו בימי מרדכי ואסתר בשושן, ויזעק צעקה גדולה ומרה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב