"אין שמחה לאיד, מקווה שיסתיים בלא כלום"

יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי הגיב הערב לחקירה המתנהלת נגד יו"ר המפלגה הנוכחי, שר הפנים אריה דרעי בדברים שאמר במלון רמדה בירושלים: "אף פעם לא הייתה ולא תהיה שמחה לאיד", אמר ישי. "יש בינינו פערים אידאולוגיים וערכיים ומחלוקת פוליטית, אבל במישור האישי כולנו אחים" {מגן על דרעי}

יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי הגיב הערב לחקירה המתנהלת נגד יו"ר המפלגה הנוכחי, שר הפנים אריה דרעי בדברים שאמר במלון רמדה בירושלים: "אף פעם לא הייתה ולא תהיה שמחה לאיד", אמר ישי. "יש בינינו פערים אידאולוגיים וערכיים ומחלוקת פוליטית, אבל במישור האישי כולנו אחים".

לדבריו: "אף פעם לא הייתה ולא תהיה שמחה לאיד. יש בינינו פערים אידאולוגיים וערכיים ומחלוקת פוליטית, אבל במישור האישי כולנו אחים. בני אדם. יהודים. אני מקווה בשבילו ובשביל משפחתו שכל הפרשייה תסתיים בלא כלום", אמר ישי.

אלי ישי התייחס בהרחבה למפלתה של מפלגת 'יחד' בבחירות האחרונות "יחד הוקמה בחטף, אני מודה. ללא תכנונים מוקדמים, לא כמו מפלגות שמוקמות שנתיים מראש, מגייסות כספים ורק אחר כך מוקמות בפועל. למרות כל זאת זכינו להישג חסר תקדים, לעולם לא היה מצב של כל כך הרבה קולות שלא נכנסו לכנסת"

לדברו, "הרעיון הצליח וחייבים להמשיך, את חבלי הלידה עברנו בשנה האחרונה ואנחנו כאן. ברוך השם אני שמח להודיע שרוב החובות מאחורינו. זה הרבה בזכות הפעילים שרובם ויתרו על הכסף. חלק מהנושים ויתרו על חלק גדול מהחוב, דבר שאפשר לנו להגיע לסוף, ואנחנו נגיע בקרוב לסוף החובות", בישר יו"ר 'יחד'.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא מאמין…

  מי שרדף אתכם וממשיך לרדוף אתכם ועשה ועושה זוועות נגדכם…

  לו אתה שותק?

  אלי היקר דמעות בעיני |
  הגב
 2. אוהבים אותך רבי אליהו אציל המידות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב