אלי ישי במכתב לפעילים: "נשארנו עם חוב גדול אשר מקשה לשלם את המשכורות"

לאחר מערכת הבחירות הסוערת בין שס ליחד שלוותה בקלטות, גידופים והשמצות, נותר אלי ישי עם החובות הגדולים.

 

לאחר מערכת הבחירות הסוערת בין שס ליחד שלוותה בקלטות, גידופים והשמצות, נותר אלי ישי מחוץ לכנסת ועם החובות הגדולים.

במכתב שכותב אלי ישי לפעילים  הוא מביע הערכתו על הפעילות המאומצת "הרגשתי שאינני לבדי במערכה הקשה, אלא אתם לצידי, בכל רגע בכל שעה, אלפי הפעילים והמתנדבים. אכן, אני מכיר את התחושה, לאחר עבודה כה מאומצת וקשה, לילות ללא שינה, הקמת מטות וניהולם, עבודה סביב השעון בפעולות שכנוע, בתליית שלטים, בהמרצת בוחרים אל הקלפיות, ואז לגלות שגנבו לנו את הבחירות".

ישי מתייחס בדבריו לתקווה שנטע בליבו  והערכה הבטוחה כי יעבור את אחוז החסימה, :"ההשתתפות שלנו בבחירות הייתה מתוך הערכה בדוקה ומפוכחת ש׳יחד׳ תיכנס לכנסת. בשם הערכה זו לקחנו על עצמנו הלוואות כולל ערבויות אישיות בכדי לאפשר למערכת כולה לפעול. ההנחה הייתה שנכסה את ההוצאות מתקציבים אשר יגיעו למפלגה לאחר הבחירות. לצערנו ב48 שעות האחרונות לבחירות ארעה תפנית שאפילו גדולי המומחים לא צפו, כולל מעשי תרמית חמורים שפגעו בנו קשות"  כותב ישי.

"התוצאה השאירה אותנו עם חוב גדול מאוד אשר מקשה עלינו לעת עתה לשלם מיידית את המשכורות", הוא כותב לפעילים ומוסיף:  "אנו ממשיכים לפעול בכל הכוח לכסות את הגרעון על מנת שנוכל לעמוד בהתחייבות כלפיכם. אנו מתנצלים על העיכוב ועושים כל אשר לאל ידינו לעמוד בהתחייבות. כמובן שנעדכן אתכם בהתפתחויות".

 

לסיום כותב ישי: "אבל למרות כל זאת עלינו לדעת יקיריי, ניצחנו!ניצחנו כי 125,000 איש סברו שיש דרך אחרת ועוד אלפים ורבבות שרצו אבל מנעו בעדנו, ניצחנו, כי אנחנו כאן כדי להישאר. אמרתי – ואעמוד בהתחייבותי בע"ה. כבר מהיום אפעל מחוץ לכנסת למען השכבות החלשות, למען צעירי הצאן, נקים מערך של פניות הציבור כך שנגיע לבחירות לעיריות חזקים ומאוחדים יותר. ועם הבוחרים ונקים בכל עיר שיעורי תורה, נקרב הלבבות, נקשיב ונסייע לחלשים ונוכיח שלאחדות יש כח, הן מתוך הכנסת והן מחוצה לה.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מעולם לא בחרתי בשמחה והתלהבות כזו אוךךךךךךךךךךךך לרסק הדרעי הזבלון הזה הוא וכל רבותיו המושחתים וצבועים כמוהו

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. כל משפחתי מצפים לבחירות שוב כדי לבחור באלי ישי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב