אלי פרידמן: "שנים של הכפשות ופחד באו אל קיצם הטוב"

כמה שעות לאחר שחגג ורקד יחד עם חבריו את ניצחונה של עליזה בלוך, הזמר החסידי אלי פרידמן פרסם בפייסבוק פוסט שבו הוא מביע את שמחתו לצד כאבו על אבוטבול. "לא הרבנים הפסידו – העסקונה הפסידה"

כמה שעות לאחר שחגג ורקד יחד עם חבריו את ניצחונה של עליזה בלוך, הזמר החסידי אלי פרידמן פרסם בפייסבוק פוסט שבו הוא מביע את שמחתו על הניצחון המרשים לצד כאבו על אבוטבול.

"שנים של הכפשות ופחד באו אל קיצם הטוב", כותב פרידמן שבעבר התמודד ברשימת טוב. שנים שבהם פחדתי להביע את דעתי ברבים עקב רדיפה".

פרידמן לא הביע שמחה לאיד ואף הביע צער וכאב על תבוסתו של אבוטבול: "זהו לאו דווקא לילה שמח אלא זהו גם לילה עצוב. עצוב שהיינו צריכים להדיח ראש עיר משלנו כדי שיבינו שנעשה כאן עוול עם תושבים. עצוב שהיינו צריכים להתייצב כאילו מול הרבנים – אבל זה לא היה מול הרבנים אלא מול עסקונה שלא דאגה לתושבים ולא ספרה אותם ממטר".

פרידמן מתאר בפוסט כי לפני חצי שנה פגשו 3 אברכים את אחד מחברי הכנסת של דגל התורה ועוזרו הנכבד ותנו בפניהם על הניהול הכושל של העיר בית שמש. עוזרו של אותו חבר כנסת השיב להם ביוהרה ובהרגשת פוטרונות 'אתם ממילא תעשו מה שאנחנו נחליט בשבילכם'.  ואידך זיל גמור לא עוד", מסיים פרידמן את הפוסט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.