אלנתן מכחיש כי הצביע בעד בניית הגשר בשבת

לאור פרסומים שנפוצו בתקשורת החרדית כביכול יו"ר ש"ס בתל אביב נתן אלנתן אישר את תקצוב עבודות הקמת גשר יהודית בשבת – יו"ר שס בתל אביב והמועמד לראשות העיר נתן אלנתן מכחיש בתוקף את הפרסומים ומכנה אותם פייק נויז.  מקרוביו: הוא בכלל הצביע בעד הוספת תקציב עבור בניית הגשר, ולא אוזכר שם המילה "שבת"

לאור פרסומים שנפוצו בתקשורת החרדית כביכול יו"ר ש"ס בתל אביב נתן אלנתן אישר את תקצוב עבודות הקמת גשר יהודית בשבת – יו"ר שס בתל אביב והמועמד לראשות העיר נתן אלנתן מכחיש בתוקף את הפרסומים ומכנה אותם פייק נויז.

לדברי נציג שס: "מרבית התקציב לבניית הגשר אושר לפני שנים רבות ואז נבחרה חברת נתיבי איילון לביצוע וקידום  הפרויקט, חברת נתיבי איילון הוציאה תחרות  לאדריכלים לתכנון הגשר ובו זכו משרד חן אדריכלים ומשרד רוקח אשכנזי מהנדסים, שתכננו את הגשר ובתכנון אין כל התייחסות למועד ביצוע העבודות.

מקורביו מסרו כי בשנת 2016 נדרשה תוספת תקציבית של 3.5 מיליון שקל להשלמת הפרויקט ועל תוספות זו התקיים דיון בוועדת הכספים ובמועצת העיר בדומה לבקשות דומות המגיעות כל העת על סכומים של מאות מיליוני שקלים במהלך השנה.

בהודעת התגובה נמסר עוד כי בזמן ההצבעה בוועדת הכספים ובמועצת העיר טרם נקבע מועד העבודות בשנת 2017 הוציאה חברת נתיבי איילון מכרז מפורט לקבלנים לביצוע העבודות שבו נכללה דרישה לביצוע עבודות בשישה סופי שבוע (שבתות). מכרז זה (500 עמודים) לא הגיע בשום שלב לאישור חברי ועדת הכספים או מועצת העיר וברור לכל שאם היה מגיע, אלנתן היה מצביע נגד ועושה כל שלאל ידו לשנות את תנאי המכרז .

"יואילו מפיצי הפייק ניוז להשקיע מעט יותר. אצבעותי מעולם לא חתמו על שום היתר ושום פרויקט שהוצע לביצוע בשבת קודשנו", טוען אלנתן  ומוסיף: "השבת תנצח, השפיות תנצח והעיר תל אביב תזכה למה שמגיע לה בכבוד וביושר. עיר של סובלנות, דו קיום ושלווה אמיתית".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.