אלעד: הניצבים הוחלפו בלשכתו של יו"ר אגודת ישראל – תמונות

השבוע התקיימה בלשכת יו"ר אגודת ישראל באלעד, הרב חיים מאיר כץ מפגש חילופי משמרות של מפקדי המשטרה החדשים שנכנסו זה עתה לתפקידם בהשתתפות הרב אשר מלמד, רב מחוז מרכז במשטרת ישראל, מר אלון בירן, סגן מפקד משטרת ראש העין, מר יצחק שמר, מפקד נקודת אלעד, מר ערן פולישוק, קצין בילוש, ור' חיים מאיר רוזנפלד, מנהל הלשכה, עם נציגי התושבים, במהלך המפגש נידונו דרכים לשיפור תחושת הביטחון והשלווה של תושבי אלעד.

הרב כץ הודה למפקדי המשטרה וכן למפקד משטרת ראש העין מר איקו שחר שנבצר ממנו להשתתף במפגש על אוזן קשובה מתוך ההבנה וההתחשבות עם הקהילה החרדית בעיר אלעד ושיבח את עזרתם התמידית והאדיבה, כץ ציין כי האוכלוסיה החרדית באלעד סובלת מתופעות שליליות של הנוער כאשר פעמים תכופות נתקלים התושבים בהצקות מצד נערים ברחובה של עיר בהדגישו את תחושת חוסר הביטחון שהציבור חש בעיקר בלילי שבתות, ועל הדרישות התכופות שמגיעות אל נציגי הציבור כדי שהמשטרה תנקוט בצעדים למיגור התופעה ולהביא את השקט המיוחל לרחובות העיר.

מפקד משטרת אלעד, מר יצחק שמר, אמר כי הוא מודע לצורך בתגבור הפעילות ונוכחות המשטרה באלעד ובפרט בסופי שבוע והבטיח כי כבר כעת יתבצעו ויתוגברו הסיורים גם באופן רגלי באופן קבוע ורציף במקביל להחלת תוכניות מיוחדות והקמת מסגרות תומכות לטיפול וקידום הנוער, סגן מפקד משטרת ראש העין, מר אלון בירן הוסיף כי בקרוב התחנה בנקודת אלעד תהיה מאוישת 24 שעות ותקוותו שבתהליך מדורג יוגברו התקנים למען התושבים, בנוסף ציינו כי בעקבות פעילותו ודרישתו של הרב כץ יותקנו בקרוב מצלמות במקומות מרכזיים בעיר ויחוברו לעמדת הפיקוד במסגרת הפיקוח העירוני והמשטרתי.

הרב כץ העניק למפקדים מזכרת הערכה בצירוף איחולי ברכה והצלחה לרגל כניסתם לתפקיד, בהמשך דנו המשתתפים בחיזוק הקשר בין פיקוד התחנה לבין קהילות הציבור החסידי ונציגיו. הדבר יבוא לידי ביטוי בישיבות מן המניין לסקירת המצב באופן תמידי ושוטף. וכן בהקמת ערוץ הידברות לקשר אישי וישיר בין הצדדים.

משטרה אדר4 משטרה אדר5 משטרה אדר6 משטרה אדר7 (1) משטרה אדר7 משטרה אדר9 משטרה אדר10 משטרה אדר11 משטרה אדר12 משטרה אדר15 משטרה אדר17

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.