אלעד סוערת: עשרות השתתפו בטקס הוצאת 'דיבוק' לאישה בבית כנסת

בביהכ"ס 'יביע אומר' בעיר ניסה רב מפורסם בעזרת עשרות "מייחדים" להוציא דיבוק מגופה של אישה תושבת חולון. אחד המשתתפים העיד: "זה אמיתי, מדובר במחזה מפחיד". הדיבוק לא הוצא לפי שעה ורבנים נוספים הבטיחו לסייע

העיר אלעד סוערת בימים האחרונים בעקבות 'דיבוק' שהתגלה אצל אישה – כך מדווח יהודה שלזינגר ב'ישראל היום'.

ע"פ הדיווח, עשרות אנשים מגיעים מידי בוקר לביהכ"ס 'יביע אומר' בעיר, שם נמצאת האישה.

הסיפור התחיל לפני כחודש וחצי, אז פנתה תושבת חולון למספר רבנים מוכרים בטענה כי רוח נכנסה בה. לטענת אחד הרבנים המקובלים שאתו נפגשה הרוח נכנסה דרך הפה. האישה ובעלה הגיעו דרך אברך שמסייע להם למניין של רב מוכר באלעד להוציא את הדיבוק בעזרת תפילות.

אמש וביום שלישי שעבר הגיעה האישה עם בעלה לבית הכנסת לתפילה מיוחדת עם שופרות וקריאה בשמות מלאכים – אותה הוביל אותו רב מוכר בתחום הקבלה בנוכחות עשרה אנשים שזכו לכינוי 'המייחדים'. אחד המשתתפים סיפר לישראל היום על מה שהתרחש: "זה מחזה קשה. האישה יושבת ומתוכה בוקע קול של גבר".

"הרב דיבר אתו והצליח להבין מי הרוח. הוא רצח מישהו לפני 70 שנה, ומחפש מחילה…היא מכירה את זהות הנפטר ומצאה את הקבר לו. אי אפשר להגיד שזו שטות. ניסינו במשך הרבה זמן להוציא את הרוח, איימנו שנעביר אותו לגיהנום…ניסו להוציא את הרוח דרך הבוהן ופתאום הבוהן התנפחה, רואים איך הרוח עולה לגרון וכל הגוף מתנפח, כמו בלון שזז בגוף", מעיד ע'.

כאמור, לפי שעה הדיבוק טרם הוצא מגופה של האישה. בעקבות כך, הבטיחו רבנים ומקובלים לנסות לסייע לה.

לפניות לכתב: ar0544335347@gmail.com

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אבא של חברה שלי לומד בכולל בחולון והיא סיפרה לי את זה לפני כמה ימים והיה לי קשה להאמין איזה מפחחייידד

    יהודיה חרדית |
    הגב