אלעד: ש"ס פתחה את מטה הבחירות ותקפה את פרוש

במעמד סגן ראש העיר צוריאל קריספל וחברי כנסת – אך בלי יו"ר התנועה אריה דרעי, ש"ס באלעד פתחה את מטה הבחירות בעיר ותקפה במילים חריפות את ראש העיר ישראל פרוש

אמש השיקו בש"ס את מטה הבחירות באלעד. האירוע התקיים במעמד יו"ר ש"ס אלעד וסגן ראש העיר צוריאל קריספל, מנכ"ל ש"ס חיים ביטון, חבר הכנסת וינון אזולאי, ראש מועצת רכסים הנכנס דן כהן, חבר מועצת העיר ירושלים אברהם בצלאל, נציגי ש"ס באלעד ועוד.

את הערב פתח יו"ר ש"ס אלעד צוריאל קריספל. בדבריו התייחס קריספל לקדנציה האחרונה: "ניסינו לעשות הכל כדי שלא תהיה מחלוקת, למרות שלא קיימו את ההסכם, פעלנו להגיע לשלום. יו"ר התנועה אריה דרעי השקיע במהלך השנים האלו, עשרות מיליוני שקלים באלעד, כל המוסדות של כל החוגים זכו לשיפוצים במאות אלפי שקלים, אירועי תרבות, שיפור פני העיר והכל מתקציבים שדרעי השיג והביא לעיר, אך הייתה פה כפיות טובה לאורך השנים, היה מי שניכס לעצמו את כל ההישגים שלא הוא עמל עליהם".

קריספל התייחס גם להסכמות בין ש"ס לדגל התורה ואמר: "עבדנו רבות והגענו ברוך ה' להסכמות, של כמעט כל הציבור בעיר, ש"ס, דגל התורה ותנועת ישי. אנחנו יוצאים לדרך חדשה של שיתוף פעולה והובלה יחד של העיר. הרב פינדרוס הוא איש עשייה מהמדרגה הראשונה, שהיה ראש עיר מוצלח ביותר, ויחד נוביל את העיר חזרה לימיה הטובים, בברכתם של כל גדולי ישראל ובוודאי תהיה סייעתא דשמיא".

ח"כ מיכאל מלכיאלי נשא נאום חריף ותקף את ההתנהלות של ראש העיר היוצא ישראל פרוש: "על כל אנחנו מוכנים לסלוח, חוץ מזה שמתייחסים אלינו כאילו אנחנו מטומטמים, כאילו אפשר לקנות אותנו בחיבוק וניגון. אומרים שהוא עשה והביא, מי שהביא באמת עשרות מיליוני שקלים לטובת העיר הוא יו"ר התנועה דרעי. בנאדם שמגדיל את תקציב הפרסום שלו ב-2 מיליון שקל אומר לתושבים: אתם לא מעניינים אותי. כולם יודעים לכמה הערכה הרב דרעי זוכה מכל המערכת הפוליטית, אז תדעו שההסכם שנחתם הוא הטוב ביותר לש"ס, לציבור הספרדי ולאלעד".

ח"כ אזולאי תקף את ישראל פרוש אמר: "אותו ראש עיר קיבל עשרות מיליונים מהמשרדים שדרעי מחזיק, ופועל בכפיות טובה. יש להם את העזות לבוא ולנסות לפלג בתוכנו? איך יתכן שיהודי שמגדיר את עצמו ירא שמים יבוא ויגיד ליהודי אחר 'אל תשמע לרב שלך'? אנחנו חייבים בהכרת הטוב למרן ולכן כולנו נבוא ונעבוד לקדש שם שמים. לאורך הקדנציה ידענו לפעול בדרכים של דורון ותפילה אבל אנחנו גם יודעים לעשות מלחמה. לא ניתן שינסו לפרוץ לתוך הבית שלנו. יש לנו את מרן ראש הישיבה שפסק שפינדרס יהיה ראש העיר וכך נעשה".

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בכנס מלכיאלי השווה את הספרדים לכבשים:"כל כבש וכל גדי מגיע לו יחס גם לספרדים"

  הפעם הספרדים באלעד כבר לא עדר ולא כבשים !!
  נבחר מה שטוב לעיר וזה ישראל פרוש!!!!

  דרעי קרא לנו "עדר" ומלכיאלי יורד לפרטים |
  הגב
 2. מסכנים ירדו על 4 בהסכם המבזה עם דגל. והם יודעים שקריספל לא משפיע על שום קול לשס. אבל

  כנראה רק יסמנים נבחרים בשס.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב