פירורים לספרדים: פינדרוס – 4 שנים – שס – שנה

למרות שהציבור הספרדי הוא הרוב בעיר החרדית – שס נאלצת לחתום על הסכם כניעה לפיו – המועמד האשכנזי, פינדרוס, יישב 4 שנים על כס ראש העיר, ואילו הנציג הספרדי יסתפק בשנה אחת

כזה הסכם בזוי עוד לא נחתם שנים רבות בפוליטיקה החרדית: לאחר משא ומתן בין שס לדגל התורה הוחלט בין הצדדים כי ש״ס תתמוך ביצחק פינדרוס לראשות העיר ובתמורה תקבל גם את ראשות העיר בשנה האחרונה. למרות שהציבור הספרדי הוא הרוב בעיר החרדית – שס נאלצת לחתום על הסכם כניעה לפיו – המועמד האשכנזי, פינדרוס, יישב 4 שנים על כס ראש העיר, ואילו הנציג הספרדי יסתפק בשנה אחת.

כעת גם ברור לרוב תושבי העיר שלא בטוח שבכלל דגל תקיים את חלקה בהסכם שנועד להרגיע את האש ברחוב הספרדי באלעד. "איפה נעלמה  הסיסמה להחזיר עטרה ליושנה?", מוחה באוזנינו נציג שס באלעד שמעדיף שלא לחשוף את שמו. אחרי כזה הסכם בזוי אני מעדיף לתמוך בישראל פרוש שליבו חם לציבור הספרדי והוא דואג לנו יותר מכל ראש עיר אחר של שס שהיה פה בשנים האחרונות", הוא מדגיש.

ישראל כהן חושף ב׳קול ברמה כי בעקבות ההסכם בין ש״ס ל׳דגל׳ באלעד צפוי המועמד יצחק פינדרוס להגיע בשעות הקרובות למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר״ש כהן לקבל את ברכתו.

יש לציין כי מהסיכום בין ש"ס ל'דגל' באלעד, עולה כי  ש"ס תקבל את התפקיד הבכיר של חלק מוועדת תכנון ובנייה, בנוסף לוועדת המכרזים, לצד תפקיד סגן בשכר, עוד נודע כי הדרישה של שס לרוטציה על הראשות לקדנציה הבאה, נדחתה על ידי דגל התורה.

כעת יתמודד פינדרוס מול ישראל פרוש לקרב ראש בראש שיוכרע על חודו של קול. פרוש זוכה לתמיכת מפלגת יחד באלעד ולתמיכה של תושבים ספרדים רבים שרואים בו כאחד מהעם.

שעה לאחר מכן יצא הודעה לעיתונות משותפת מטעם ש"ס ו'דגל התורה' בה נמסר: בהמשך לפרסומים בכלי התקשורת מהשעות האחרונות: מפלגות ש"ס ו'דגל התורה' מקיימות בשבועות האחרונים מו"מ אינטנסיבי שמטרתו לתמוך במשותף במועמדותו של הרב יצחק פינדרוס לראשות העיר.
המו"מ נמשך גם בשעות אלו מתוך רצון טוב של שני הצדדים להגיע להסכמות ולהביא לניהול מקצועי ושוויוני של העיר בחמשת השנים הקרובות.
כל פרסום אחר אינו נכון וחוטא לאמת.

 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי צריך אותו

  מי צריך.את כל אלה שמוכרים את התושבים לא באמת מעניין אותו אלעד ולא הרבנים שלו רק הכיסא פורוש הוא הכי טוב לעיר וכולנו איתו ורק פורוש

  אלעדי |
  הגב
 2. כמו במוסדות החינוך....

  20% ספרדים.

  זה הזוי, גם להחליף ראש עיר טוב במוצנח, וגם רוטציה באמצע, זה לא להאמין!!!
  הציבור מאס בקומבינות.

  ציני |
  הגב
 3. פרוש לוקח בצדק . הדיבורים מיותרים

  שס באלעד במצב אנוש 2 מנדטים לא בטוח שיהיה לשס, כספרדי אני בוחר ברשימה של אבי דיין
  "חי" וכמוני מאות

  קשקשת של שס בניסיון לשרוד |
  הגב
 4. הרבה אשכנזים כבר יעדיפו את פרוש

  מה פינדרוס צריך את התמיכה של הספרדים, אם בשנה האחרונה ישימו לי ראש עיר ספרדי כבר עדיף את פרוש לעוד 5 שנים, זה רק יחזק את פרוש

  יאיר |
  הגב
 5. שס מוכרת את הספרדים לא נבחר שס ולא פינדרוק

  דרעי עושה צחוק מכולם נראה לו ביום הבוחר מי צוחק אחרון.נתמוך בישראל פרוש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. ביגלל הפלגנות שלכם

  ביגלל הפלגנות שעשיתם בספרדים ועכשיו אתם מתלוננים חחח

  חיים |
  הגב