מהפך באלעד? קריספל יכנס את מועצת העיר וימנה סגנים – המסמכים בפרסום ראשון

רעידת אדמה באלעד:  אמש חשפנו ב'קוקר' על המשא ומתן  עם פרוש שהגיע לכדי פיצוץ, עתה  נודע כי קריספל שיגר לחברי מועצת העיר הדעה על כינוס ישיבת מועצת העיר אלעד שתכלול בין היתר מינוי חברים, סגנים וחברי וועדות.

 המשמעות החוקית: קריספל מתפקד כראש עיר בפועל ועושה ככל העולה על רוחו בשל השליטה שלו במועצת העיר. במסמכים המצורפים בתחתית , אתם יכולים לצפות בשורה של בקשות שיגיש קריספל לישיבת המועצה, בין היתר למנות את ברק צברי יו"ר ועדת הכספים, וכן שורה של מינוים.

 אמש שיגר יהודה אבידן  יו"ר צוות המשא ומתן מכתב  לפרוש,  "הצטערתי לקבל את תשובתך בעניין המו"מ על הרכבה של הקואליציה העתידית בעיר אלעד בראשותו של אחיך ר' ישראל פרוש, ושכל הקורא אותה מבין שכל תוכנה הינו בעצם אך ורק לצורך התעמולה בכלי התקשורת, ע"מ להסביר כאילו שאנחנו אלה הם שאינם נוהגים באחריות, ואילו אתם בלבד הינכם בוגרים ואחראים.

 אבידן האשים וכתב: "זה התחיל בכך שטרחתם להזמין אותנו רק כשבועיים לאחר הבחירות, וגם זאת רק לאחר שאני הוא זה שיזם את שיחת  הטלפון, גם אז לקח לכם ארבעה ימים להיפגש (ללא ספק תטען שהמתנת לפלוני ואלמוני. תירוצים) אבל לא נורא סוף סוף נפגשים, באתם מאוד מוכנים ומסונדלים כך שכל מה שהיה לכם לספר לנו שתפקיד המ"מ תפוס, כך גם יו"ר ועדת תכנון ובניה ותיק הנדסה, סגן נוסף הובטח אף הוא ליקיר הצבור החרדי מהבית היהודי מר שי נתן שהובטח לו סגן בתואר(כנראה כאות הוקרה על תרומת מפלגתם לעולם התורה הם הרי עדיפים משס) וכן שתיק החינוך והמנגנון תפוס לנציג ויז'ניץ (כאן אני חייב להיות הגון שעל החינוך והמנגנון הסכמתם לומר שזה לא קריטי ויש מה לדבר וגם על הסגן בתואר של מר נתן הסכמתם לדבר).

 הודעה זאת שלכם התקבלה בתדהמה אצלנו, וזאת במיוחד שעל אף כל המשקעים של הבחירות, לאחר שנוהל קמפיין שאינו זכור כמותו במגזר החרדי, תוך חציית כל קו אדום כנגד הרב קריספל, אעפ"כ, ולמרות זאת, שמנו הכול מאחור, ואמרנו לכם שאנחנו מכבדים את רצון הבוחר שנתן מנדט לרב פרוש כראש העיר, אך אנו מצפים מכם שתכבדו באותה מידה את רצון הבוחר שנתן לנו רוב במועצת העיר, שזהו בעצם כלי ניהולי לא פחות מהזכות שניתנה לראש העיר (מה לעשות זו הדמוקרטיה ואלו כללי המשחק).

לתומנו חשבנו בכנות שטובת העיר עומדת לנגד עיניכם, (הרב קריספל אכן דיבר על כך בכל כלי התקשורת מתוך אמונה אמיתית בדבר כוונותיכם) ולכן החלטנו לא להתנצח ולריב וביקשנו מכם בסיומה של הפגישה הראשונה  לחזור אלינו עם הצעה שמכבדת יותר, וזו גם הסיבה  שלא הסכמנו להציע הצעה חלופית כלשהיא, כאשר היה ברור לכולם שחייבת להיות הצעה שתשקף את הרוב שלנו מחד, ואת העובדה שגם בקדנציות קודמות, כאשר ראש העיר היה מטעם שס הסגנים בשכר, והתפקידים הבכירים היו בידי יהדות התורה.

כמובן, שלפגישה הבאה המתנו  שוב מס' ימים, כאשר כל אותו הזמן דאגנו לשמור על שקט מוחלט ועל כבודו של ראש העיר, ועל מנוחתו בבלגיה, וכל זאת ע"מ לא לחבל באמת ברצון הטוב שהיה מצידנו, ולא לספק לאף אחד שום תירוץ לפוצץ את המו"מ, מה שלא קרה מצידכם כאשר כבר ביומיים הראשונים לאחר הבחירה, דאגתם לשלוח את יקיר הציבור החרדי מהבית היהודי לעשות "סדר" בעירייה, ולנקות את הלשכות מהספרדים, תוך שליחת איומים כלפי עובדות, שכל חטאם שהם ספרדיות, ותוך כדי ניתוק מחשבים לעובדים, התנהגות ללא ספק ברוטאלית החורגת מכל כללי המינהל התקין.

קריספל 1

קריספל 2

קריספל 3

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קריספל עובד חכם.
  אני מכיר קצת את החוקים.
  פרוש לא יכול לסגור ישיבה אם לא מיצה את הדיון בכל נושא.
  הוא זקוק לרוב קולות בשביל לסגור ישיבה טרם מוצה הדיון!
  החוק גם קובע מינימום של זמן לדיון בנושאים חשובים.
  יש ועדות שיש לקיימם לפחות 3 שעות…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כמה שטויות קריספל אתה עושה לנו בושות אין לך סמכות לאף אחד מהדברים כאן
  אתה לא יכל להאציל סמכויות לסגנים ולא לקצוב להם שכר
  מקסימום פורוש יפתח ישיבה ויסגור אחרי 5 דקות כדי לא לתת לך עילה ללכת לבית משפט

  יוזף |
  הגב