אלפים ביקרו בשוק ארבעת המינים שהוקם לראשונה ברמת בית שמש

 

בהשקעה עירונית מאסיבית ובתכנון קפדני הוקם לראשונה בבית שמש שוק ארבעת המינים מהודר ומאורגן בלב המרכז המסחרי ברמת בית שמש, במטרה להסדיר את פעילותם של סוחרים ורוכלים שעד לשנה זו פעלו ללא אזור מוסדר, וגרמו לא אחת למפגעים לכלל הציבור.

ביוזמת ראש העיר הרב משה אבוטבול אורגן השנה לראשונה שוק עירוני מסודר, לשם כך גם נשכרה חברת הפקות, הוחלט על רחוב אחד שנסגר לתנועה, ולכל אורכו הוצבו דוכנים מסודרים, כשהעירייה אף דואגת לתאורה ואבטחה, ולא פחות מכך גם יערך ניקיון מקיף של כל המתחם הגדול לקראת כניסת החג, בכדי שהתושבים שמתגוררים מסביב יוכלו להנות מרחוב נקי ומטופח בחג הסוכות.

בהנחייתו של ראש העיר, אחד הדוכנים בשוק ארבעת המינים הוקצה עבור 'בית הוראה', ורבנים ומו"צים חשובים מרמת בית שמש ישבו בדוכן והשיבו לשאלות הציבור על כשרות ארבעת המינים.

ראש העיר הרב משה אבוטבול ערך אמש סיור בשוק ארבעת המינים יחד עם בכירי העירייה, ועמד מקרוב על הצלחת השוק, כולל הפקת לקחים לקראת הקמתו של השוק בשנה הבאה.

תושבים רבים שביקרו בשוק באותה עת הודו לראש העיר על היוזמה הברוכה, וציינו כי מדובר בפעילות חשובה ביותר שמצד אחד מביאה את אווירת החג לשכונה, ומצד שני שומרת על הסדר הציבורי בשכונה כולל הקפדה על נקיון האזור וחזותו.

במהלך הסיור הודיע ראש העיר כי לקראת סיום השוק, בערב החג בשעה אחת בצהרים, יבוא למקום בכדי לפקח שהצוות המתוגבר של עובדי אגף שפ"ע בעירייה יעשה את עבודתו נאמנה, ויחזיר את הרחוב למתכונתו ללא שאריות כאלו ואחרות.

אגב ראוי לציין כי הצלחתו של השוק החדש הייתה מעל למצופה, אלפים מתושבי העיר וגם מהמושבים הסמוכים הגיעו לבקר בשוק, ולרכוש ארבעת המינים וקישוטי סוכה שנמכרו בעשרות הדוכנים שבשוק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.