אלפים בכנסים לזכר מרן הגר"ע בפ"ת ובב"ב (גלריה) חלק ב'

אלפים נהרו אמש לעצרות התשובה של תנועת ״אל המעיין״ לזכרו של מרן הגר"ע זצוק"ל בערים פתח תקוה ובני ברק בהשתתפות מרן הגר״ש כהן ומרן הראש״ל הגר״י יוסף שליט״א וכן חברי מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני והגאון רבי דוד יוסף שליט״א. וחברי הכנסת של התנועה. צפו בגלריות מהכנסים

במהלך העצרות נשמעו דברי חיזוק רבים, הגר״ש כהן הזכיר בדבריו את החשיבות שיש ללמוד מדרכו של מרן ומאהבת התורה שלו ואמר כי על בני תורה מוטלת החובה ללכת בדרכיו,

הראש״ל מרן הגר״י יוסף סיפר על אירוע שהתקיים לפני עשרות שנים כאשר נכח לצד אבין מרן זצ״ל בכינוס המוני וכמעט שלא נכחו שם בני עדות המזרח, מרן הבטיח לי אז ואמר בעוד עשרות שנים יהיו אלפי בני תורה מבני עדות המזרח החזון הזה חזון עובדיה התגשם סיים הגר״י.

חבר מועצת חכמי התורה הגר״ד יוסף שליט״א אמר כי אלפי בני תורה שלומדים את תורתו של מרן הם בניו של מרן, מרן לא הותיר רק אותנו הבנים אלא יש לו עוד רבבות בנים שהוא הותיר שממשיכים את דרכו ולומדים את תורתו.

יו״ר ש״ס ח״כ אריה דרעי הזכיר בדבריו את האלפים הרבים שמשתתפים בעצרות בכל רחבי הארץ ואמר כי הם ההוכחה לכך שדרכו של מרן ממשיכה ביתר שאת וביתר עוז, ״הנה ימים באים לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמוע דברי אלוקים חיים״ זאת הזכות האמיתית של הדור הזה שהיה לו את מרן שהפך את הדור הזה מדור עני לדור מלא זכויות, אבל לא די בכך סיים דרעי, עלינו לשמר את המפעלים הללו ולהמשיך את המהפכה של מרן להחזיר עטרה ליושנה.

צילום העצרת בפ"ת :יעקב כהן
צילום העצרת בב"ב: נפתלי לרר

קהל ציבור חרדים בכנס ל מרן

הרב שלום כהן צילם יעקב כהן

הראשל''צ צילם יעקב כהן

הרב דוד יוסף והראשל''צ צילם יעקב כהן

צילם יעקב כהן דרעי בכנס פ''ת

דרעי

אבי מימרן צילם יעקב כהן

כנס בני ברק צילם נפתלי לרר ש''ס

ציבור קהל צילם נפתלי לרר בני ברק

צילם נפתלי לרר

unnamed

שמואלי צילם נפתלי לרר

מעמד לזכר מרן הגר''ע צילם נפתלי לרר בבני ברק

הראשל''צ צילם נפתלי לרר

דרעי נואם ליד הראשל''צ צילם נ לרר בבב

כנס בבני ברק צילם נפתלי לרר ש''ס

כנס ש''ס צילם נפתלי לרר

קהל ש''ס צילם נפתלי לרר

בעדני ודרעי צילם נ לרר

הראשל''צ עם בעדני צ נ לרר

הראשל''צ צ נ לרר ש''ס

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני לא משתתף במחלוקת ! אני לא שותף לפגיעת דרעי ברבנים !

    חיים |
    הגב