אלפים מפגינים נגד מתווה הגז: "נתניהו ודרעי מסריחים משחיתות"

אלפים מפגינים בשורה של מוקדים ברחבי הארץ נגד מתווה הגז. בת"א מתחו המפגינים ביקורת כלפי רה"מ נתניהו שנטל מהשר דרעי את סמכויותיו, כדי לאשר את המתווה. "זה התרגיל המסריח 2015" , המפגינים הניפו שלטים: "נתניהו ודרעי מסריחים משחיתות"

שוד הגז: אלפים מפגינים הערב (מוצ"ש) כנגד כוונת הממשלה לאשר את מתווה הגז,

בירושלים, חיפה, באר שבע, ראש פינה ותל אביב קוראים אלפים לממשלה למנוע את המהלך – שיותיר את ישראל כשמשאב הטבע היקר ביותר שלה אינו בידיה.

למרות מזג האוויר הסוער. הגיעו אלפים למרכזי הערים הם נשאו שלטים שעליהם נכתב בין היתר: "עוצרים את מתווה הגז" ו"גז-לנים נמאסתם".

"השלטון מנסה לעזור להון לבצע אקזיט על חשבון אזרחי ישראל", אמר יוסי דורפמן ממטה המאבק. "אקזיט ממשאבי הטבע ששייכים על פי חוק לאזרחי ישראל. כדי לבצע את האקזיט על חשבוננו, השלטון וההון מנסים להפריד בינינו, לגרום לנו להתעסק בימין ושמאל, בזמן שהם מכשירים כאן מונופול".

המפגינים אמרו על התרגיל של נתניהו -עם השר אריה דרעי שפרש ממשרד הכלכלה, דבר שיאפשר לו לעקוף את סעיף 52 הדרוש על מנת להעביר את המתווה. "זה התרגיל המסריח של שנת 2015", קראו המפגינים בכיכר הבימה בתל אביב.", המפגינים הניפו שלטים:"נתניהו ודרעי מסריחים משחיתות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.