מאות מתושבי נתניה השתתפו בעצרת זיכרון לזכרו של מרן הרב עובדיה – תיעוד(גלריה)

נתניה זוכרת את מרן: מאות מתושבי העיר השתתפו אמש בעצרת זיכרון למרן הגר"ע יוסף זצ"ל. הראשל"צ הגר"י יוסף ריגש את הציבור עם סיפור מיוחד על אביו הגדול

מאות מתושבי העיר נתניה השתתפו בעצרת ההספד 11 חודש לפטירת מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל ברחבת תלמוד תורה אור לציון בעיר.

בעצרת נשאו דברים נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן, הרשל"צ הגר"י יוסף, חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף, רבני העיר נתניה ועוד.

מרן הגר"ש כהן חיזק את הציבור לקראת הימים הנוראים ועורר על חובתנו להמשיך את דרכו של מרן בהרבצת וחיזוק התורה בכל עיר ועיר, כמו"כ התייחס מרן שליט"א על החובה להתרחק מכל מיני מכשירים פסולים ואמר "איך אפשר להיכנס ליום הדין עם מכשיר לא כשר, צריך להתרחק מכל הדברים האלה".

הראשל"צ הגר"י יוסף סיפר על התמדתו של מרן זיע"א, בדבריו אמר "כשמרן האבא בסוף ימיו היה חולה ועבר ניתוח, סבל מכאבים נוראים, וכשראה שקשה לו לעסוק בתורה אמר, "קצתי בחיי למה לי חיים אם אני לא יכול ללמוד", זה מרן זיע"א כל כולו היה רק תורה ותורה, מעולם לא זכור לנו שישן לפני 2 בלילה ולמרות הכל מסר נפשו ממקום למקום לזכות את הרבים", הרשל"צ שיבת את ההתפתחות הגדולה בעיר נתניה שנזקפת לזכותו של הגר"ש גבאי זצ"ל".

הגר"ד יוסף בדבריו שיבח את הפצת התורה של הגר"מ בן משה בעיר, וסיפר עובדות והנהגות מאביו מרן זיע"א.

כמו"כ נשא דברים רב העיר הנבחר הרב קלמן בר, בדבריו סיפר על הפגישה האחרונה עם מרן הגר"ע יוסף שבו תמך בו מרן לשמש כרבה של העיר, "כשהייתי אצל מרן זיע"א מה שהיה חשוב לו זה תורה, הוא שאל אותי אתה לומד בספרים שלי, תקפיד ללמוד בהם, הרב גבאי למד את כל הספרים שלי",כמו"כ סיפר על האהבת ישראל הגדולה שבה ניחן מרן זיע"א.

נתניה זוכרת את מרן. צילום: מהדרין דיגיטל
IMG_7300

IMG_7262

IMG_7257

IMG_7209

IMG_7194IMG_7309

IMG_7322

IMG_7350

IMG_7360

IMG_7506

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.