"אלפי אנשים הגיעו בבין הזמנים להר הזיתים"

רבים הגיעו במסגרת שיתוף הפעולה עם פרויקט 'עולים לירושלים' שנערך על ידי סגר"ע ירושלים הרב יוסף דייטש וחבר הנהלת העיר י-ם הרב שלמה רוזנשטיין, והשאר באופן פרטי

 

בתקופת בין הזמנים הגיעו אלפי אנשים לפקוד את ציוני מרנן ורבנן גדולי ישראל  זצוק"ל בהר הזיתים, כך מסכמים בהנהלת מועצת בתי העלמין ירושלים. חלק מהמשפחות הגיעו במסגרת שיתוף הפעולה עם פרויקט 'עולים לירושלים' שנערך על ידי סגן ראש עיריית ירושלים הרב יוסף דייטש וחבר הנהלת העיר הרב שלמה רוזנשטיין, שבמהלכו יצאו אוטובוסים מלאים מידי יום ביומו אל הר הזיתים, וסיירו במקום בהדרכת  עמותת 'עיר דוד'. בנוסף, מאות משפחות הגיעו באופן פרטי למקום בכדי להעתיר בתפילה להצלחת הכלל והפרט. בהנהלת מועצת בתי העלמין מוסיפים כי בהילולת האדמו"ר בעל 'הנתיבות שלום' מסלונים זצוק"ל בתאריך ז', הגיעו אלפים רבים, ובימים אלו הושלמה ההיערכות לקראת הגעת המונים במהלך כל חודש אלול, ובפרט בהילולת האדמו"ר משומרי אמונים זצוק"ל.

כידוע, בשנים האחרונות פועלים הנהלת מועצת בתי העלמין רבות לסייע להגברת הריבונות היהודית בהר הזיתים, דבר שהוכיח את עצמו והעלה משמעותית את תחושת הביטחון, וגרם להגדלת מספר המבקרים במאות אחוזים, ואף גדל הביקוש מצד האנשים המבקשים לטמון את יקיריהם בסמוך למקום המקדש. יש לציין, כי בשנתיים האחרונות לא נופצה אף מצבה בהר הזיתים.

משתתפים רבים הודו להנהלת מועצת בתי העלמין ירושלים על פעילותם הרבה בכל הקשור לנעשה בהר הזיתים, ובראשם למנהל המועצת הרב הלל הורוביץ, וחברי הנהלה- מנהל המנהלת למבני דת בעיריית ירושלים הרב יצחק הנאו, ומנכ"ל חברא קדישא פרושים הרב יצחק גלבשטיין.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.