אלפי חסידי סאטמאר בהפגנה כעת נגד הגיוס במנהטן – וידאו ותמונות ראשונות

מאות חסידי סאטמאר ממונורו מעוזם של חסידי סאטמאר מהר"א, בהפגנה נגד גזירת הגיוס, והפעם זה כבר בארצות הברית בעיר מנהטן 

יצויין כי ההפגנה הזאת בעצם פותחת את סדרת ההפגנות שכנראה לפי הערכות יחלו להתקיים בתדירות לפחות כמו בישראל הקטנה.

ההמונים מפגינים בדרישה שממשלת ישראל תבטל את גזירת הגיוס כשהם לבושים במלבוש שק על בגדיהם וברקע רמקול ברחובות העיר הסואנת להרפות מהתוכנית השטנית של גיוס בחורי ישיבות בארץ ישראל, ולתת לבחורי הישיבות ללמוד תורה כאוות נפשם.

צפו בקטעי וידאו וגלריה ראשונה

צילם מוטי קליין – חדשות 24

הפגנה נגד הגיוס במנהטן חרדים  צילם מוטי קליין 24 (3) הפגנה נגד הגיוס במנהטן חרדים  צילם מוטי קליין 24 (4) הפגנה נגד הגיוס במנהטן חרדים  צילם מוטי קליין 24 (1) הפגנה נגד הגיוס במנהטן חרדים  צילם מוטי קליין 24 (2)

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כי לא יטוש ה’ עמו ונחלתו לא יעזוב לעולם “ליבם של יהודים יראי ה’ נחמץ נוכח הכוונה לגזור גזירת גיוס על בחורי הישיבות הקדושות ואברכי הכוללים שעמלים בתורה ותורתם אומנותם ולעוקרם חלילה מבית המדרש. מקומם של לומדי התורה הוא רק באוהלה של תורה ואין זכות לאף אחד לעוקרם מכך ובכך לפגוע בעצם זכות קיומנו בארץ הקודש וודאי שאין זכות לגייסם ולכפות עליהם את הצבא אשר עצם השהות בו היא סכנה רוחנית ולהיפך מחינוכם ועמל חייהם באמונה.

  “אנן שליחותיהו דקמאי קעבדינן לשמור מכל משמר על לומדי התורה, והננו מוחים בזה בכל תוקף על המזימה הנוראה לחייב את מי שתורתו אומנותו לעזוב את ספסלי בית המדרש ולהשתלב במסגרות האמורות לשנות את צביון היראים והחרדים לדבר ה’ תוך כדי רדיפתם באיומים ועונשים כלכליים או פליליים, כדי שלא ילמדו תורה ולגרום ח”ו שתפסק תורה מישראל”.

  “אוי לנו שמקצת מעם ישראל הגיעו לשפל המדרגה ולמצב שלא היה בדורות קודמים שיהודים ירדפו יהודים בארץ הקודש על חפצם ללמוד תורה ויבקשו להעבירם מכך על ידי גזירת גיוס לצבא – דבר שאם חס ולחלה יצא לפועל כחפצם, יגרום לחילול ה’ נורא, ויטיל כתם וקטרוג על כלל ישראל, שמהרסייך ומחריבייך ממך יצאו”.
  “הננו קוראים לראשי השלטון אל נא תרעו ואל תניחו לרודפי הדת לממש את כוונותיהם”.

  “ואל תלמידי הישיבות: ואברכי הכוללים: שתורתם אומנתם אנו קוראים באהבה:
  קדשו שם שמים!!! אשריכם שנתפסתם על דברי התורה, עמדו בגבורה בעוז ותעצומות על משמרתכם, ואל תכנעו במאומה, למי שמבקשים להפרידכם ממקור חיותכם, נצח ישראל לא ישקר, וזכות תורתכם ותפילת רבים המלווה אתכם, תזכו לפדות ישע ולרחמי שמים מרובים”.

  ואל רבני העדה-הבד"ץ ירושלם:
  "אנא שפרו מעשיכם, ותתחילו לחזק את נשי הצנועות, המתלבשות עם שאל, כמנהג ירושלם מדורי דורות. הנשים האלו מקרבות הגאולה שלמה לכולנו, למה אתם לא מחזקים אותם? בשליחותכם הפגינו בחוצות ירושלם נגדם, ומי דשתק ליה, ש"מ דניחה ליה, ח"ו, חילול שם שמים ברבים, ומי אז, אחרי שחיללו שם שמים בשלחותכם, התחילו כל גזירת הגיות נגד בני הישיבות !!!. או לאותה בושה."

  “אנו בטוחים בעז"ה:
  שגזירה עבידי דבטלי ותורה מגנא ומלא ולא יטוש ה’ עמו ונחלתו לא יעזוב, והננו לעתיר לבורא כל עולמים שיחון אותנו במהרה בדבר ישועה ורחמים ונזכה להגלות כבוד ה’, ולהרמת קרן התורה והיראה ולביאת גואל צדק במהרה בימינו, אכי”ר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב