אלקין חורש את השטח: פגישה כעת עם ראשי המטות מחבר העמים

– המועמד לראשות העיר השר זאב אלקין כעת ברמות,מתחיל סדרה של ישיבות על יום הבחירות עם ראשי המטות השכונתיים ונציגי המגזרים האנגלוסקסים,הרוסים והצרפתים בהיערכות אחרונה לקראת יום שלישי הקרוב

לקראת הישורת האחרונה – המועמד לראשות העיר השר זאב אלקין כעת ברמות,מתחיל סדרה של ישיבות על יום הבחירות עם ראשי המטות השכונתיים ונציגי המגזרים האנגלוסקסים,הרוסים והצרפתים בהיערכות אחרונה לקראת יום שלישי הקרוב.

המועמד לראשות העיר השר זאב אלקין בישיבה: "הולכים לסיבוב שני והקרב צמוד ויוכרע על חודם של קולות".

מוקדם יותר, בכירים לשעבר בשירות הציבורי הביעו תמיכה באלקין –  רק אלקין מתאים לנהל את ירושלים

שגריר ישראל לשעבר במצרים ד"ר חיים קורן הודיע כי רק אלקין הוא היחיד שידע לשמור על ירושלים בלי לפגוע בקשרים עם מדינות ערב המתונות.

מפקדת לשכת גיוס בירושלים לשעבר סא"ל במיל' פנינה עין מור: "אלקין איש עשייה שמגיע מעולם של ניהול ברמה ממשלתיתראש אגף בשב"כ לשעבר ויו"ר עמותת גבעת התחמושת מנחם לנדא: "רק אדם עם תובנה מדינית כמו השר אלקין יכול לקחת את המושכות ולנהל את העיר הזאת"

עוד ועוד ירושלמים שורשיים בעלי תפקידים בכירים בשירות המדינה, ופעילים חברתיים מובילים בעיר, מצביעים על השר זאב אלקין, כאיש המתאים ביותר לנהל את העיר ירושלים על המרכבות והרגישות הדרושים לניהול ופיתוחה של ירושלים.

הד"ר חיים קורן שעד לא מזמן כיהן כשגריר ישראל במצרים, מכיר את החשיבות המדינית של ירושלים במערכת היחסים הרגישה בין ישראל למדינות ערב המתונות: "אלקין הוא היחיד מבין המועמדים שניתן לסמוך עליו שהוא ידע לשמור על ירושלים בלי לסבך את ישראל עם ידידיה ובלי לפגוע באינטרסים שלה".

סגן ראש השב"כ לשעבר מנחם לנדאו, איש ירושלים מסביר מדוע לדעתו את המפתחות של העיר ירושלים צריך להפקיד רק בידיים המנוסות של השר אלקין: "ירושלים למי שלא יודע היא העיר המורכבת בעולם חיים בה יהודים מכל הסוגים והמינים לצד אוכלוסייה ערבית גדולה ורגישות דתית של כל הדתות. רק אדם עם תובנה מדינית כמו השר אלקין יכול לקחת את המושכות ולנהל את העיר הזאת".

פנינה עין מור יקירת ירושלים מפקדת לשכת הגיוס בירושלים לשעבר וסא"ל במיל' וכיום פעילה חברתית בשכונת עין כרם, מסבירה למה לדעתה רק זאב אלקין הוא האיש שיכול להבטיח את עתידה החברתי והכללי של ירושלים: "זאב הוא איש עשייה הוא בא מהעולם של הניהול ברמה הממשלתית ורק הוא יכול להוביל מערכת בסדר גודל של העיר שלנו ובאמת לקדם פרויקטים לטווח הארוך".

אבי מויאל יו"ר מנהל הקהילתי 'מוסררה' מזהה באלקין את האיש עם הרגישות החברתית שידע לטפל בשכונות בירושלים ולפתור את המצוקות של תושביהן: "זאב הוא איש תנועת הליכוד עם רגישות חברתית גבוהה והוא ישכיל לפתור את המצוקות הלא פשוטות שיש בשכבות החלשות בירושלים. בקיצור מנהיג חברתי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.