אלקין ל'קול ברמה' : לא סגרתי כלום עם הפלג הירושלמי

השר אלקין התראיין לגלסנר ב'קול ברמה' ואמר בהתייחסו לסקרים כי בכל האינדיקציות הוא מוביל, מנגד, יו"ר הקואליציה, אמסלם קרא לאלקין להצביע מח"ל

תומך בשר התחבורה –   לאחר שהשר כץ החליט לדחות את בניית הגשר  באיילון בחצי שנה, יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם  אומר בראיון לגלסנר ב'קול ברמה' כי הוא מחזק את עמדתו של  השר: "השבת היא לא פוליטיקה, במרחב הציבורי חשוב שהשבת תישמר וצריך למצוא את החלופות מתי סוגרים את נתיבי אילון". אמר אמסלם.

יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם התייחס בראיון גם לבחירות בירושלים ואמר כי כרגע בירושלים יש סיכויים לכמה מועמדים, "מצפה מאלקין להצביע מח"ל, ליכודניק אמיתי לא מצביע משהו אחר. "אני לא רואה מצב שהשינוי שמבקשת כעת מועצת גדולי התורה של אגו"י יתקבל. אני מכיר את עמדות הצדדים, אין לזה סיכוי".

על העימות בין בנט לליברמן אמר אמסלם: "פעם בחצי שנה בנט מתנפל על מישהו כדי לקבל כותרות. פעם על ליברמן, פעם על רה"מ, ובכל פעם שר אחר. זה לא מכובד ולא לעניין".

גם השר אלקין התראיין לגלסנר ב'קול ברמה' ואמר בהתייחסו לסקרים כי "בסקר שערכנו כמות המתלבטים נמוכה וזה רק מחזק את התוצאות שאני מוביל גם בסיבוב הראשון וגם בשני. אם דייטש יתמודד עד הסוף, שאר המעומדים יצטרכו לאחד כוחות מולי, אני לא רואה שום סיכוי שהוא ינצח בסיבוב ראשון. לא סגרתי כלום עם הפלג הירושלמי. לפי התפיסה שלו, כל ראשי הערים מהליכוד אינם ליכודניקים אמיתיים, כדאי שיהיה עקבי בדברים שלו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.