אלקין משיב: "גם הערבים מבינים שחייבים לאכוף החוק" (וידאו)

סערה ציבורית בעקבות הפרסום שמתן עשרת המיליארד שקלים לערבים מותנה במספר תנאים בעקבות הטבח בת"א, השר זאב אלקין מיהר להגיב ולהכחיש את הפרסומים. צפו בראיון עם השר אלקין ואיימן עודה

סערה במערכת הפוליטית לאחר הפרסום של אודי סגל בחדשות 2 לפיו ראש הממשלה נתניהו שוקל להתנות סיוע של עשר מליארד לערבים, בתנאים מסויימים, בעקבות הפיגוע בתל אביב, באופוזיציה כולל יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה תקפו בחריפות את רה"מ: "זה עוד ספין תקשורתי ריק, ראש הממשלה עסוק רק בהסתה", אמר עודה.

יו"ר האופוזיציה ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג אמר כי ההחלטה להתנות את הסיוע היא הוכחה נוספת לכך שנתניהו החליט ללכת לבחירות.

גם במרצ לא טמנו ידם בצלחת:  יו"ר המפלגה זהבה גלאון כינתה את נתניהו: "ראש ממשלה שפל, איזה מחיר אתה מוכן לשלם בשביל לקושש עוד כמה קולות על שנאה ופילוג, גלאון המשיכה לתקוף: "הערב הובהר סופית שמבחינת נתניהו ערביי ישראל הם לא אזרחים אלא כלי לעשות בו שימוש פוליטי ציני. בשתי ידיו הוא הופך אותם לעניים, לשנואים ולמוקצים. ההיסטוריה לא תסלח לו".

צפו בראיון עם השר זאב אלקין ואיימן עודה בחדשות הלילה (באדיבות רשת)

השר זאב אלקין – שמונה ע"י נתניהו יחד עם השר יריב לוין כדי לגבש את התנאים – מכחיש את הפרסום של חדשות 2 בראיון לחדשות הלילה בערוץ: "גם במגזר היהודי כשמקצים כסף לעניינים ציבוריים, דורשים עמידה בסטנדרטים", אמר השר.

"לא ייתכן שראשי רשויות ישתמשו בכספים שהם מקבלים כדי לחסום כניסה של שירות לאומי לציבור הערבי". סיכם השר אלקין

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.